Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

3 godziny temu, PeZet napisał:

 Kościół katolicki w Polsce szerzy hipokryzję i niszczy ten fundament. Żyć się odechciewa. 

No i takie to masz dylematy, ale są też tacy którzy mają gdzieś tę organizację i jej hipokryzję - takim chce się żyć. Jestem jednym z nich.:yahoo:

Za to od zawsze nie mogę zrozumieć i nadziwić się jak współczesny człowiek można wierzyć w te starodawne żydowskie brednie.:zalamka:

Niby kościół niczego złego nie uczy, ale mnie jakoś wystarczają wartości uniwersalne i będę obstawał przy tym że jeśli nawet istnieje jakiś inny wymiar naszego ziemskiego żywota, to z całą pewnością nie ma on nic wspólnego z tą organizacją zwaną KK.:icon_confused:

demo

demo

3 godziny temu, PeZet napisał:

 Kościół katolicki w Polsce szerzy hipokryzję i niszczy ten fundament. Żyć się odechciewa. 

No i takie to masz dylematy, ale są też tacy którzy mają gdzieś tę organizację i jej hipokryzję - takim chce się żyć. Jestem jednym z nich.:yahoo:

Za to od zawsze nie mogę zrozumieć i nadziwić się jak można wierzyć w te starodawne żydowskie brednie.:zalamka:

Niby kościół niczego złego nie uczy, ale mnie jakoś wystarczają wartości uniwersalne i będę obstawał przy tym że jeśli nawet istnieje jakiś inny wymiar naszego żywota, to z całą pewnością nie ma on nic wspólnego z tą organizacją zwaną KK.:icon_confused:

×
×
  • Utwórz nowe...