Skocz do zawartości

Historia edycji

PeZet

PeZet

Znowu bieda. Nie wiem jak okiełznać kozubek i tylną część komina.

kozubek_obmiar.jpg.5f2429cc4f0bd8157c1c64f215c689ed.jpg

Zrobiłem ruszt. Przygotowałem kosze. Ale z kosza woda poleci dokładnie na róg komina! Ze zdjęć i opisów, jakie znalazłem w sieci wychodzi, że wodę zza komina odsuwa się od komina kołnierzem wysuniętym, czy jakoś tak... Więc może i kosz powinien odstawać, biec poza, wysunięty być poza obrys komina?

Bo znowu trzy płaszczyzny się spotykają, do tego na zakręcie: górna obróbka przyścienna komina, blacha na połaci kozubka i kosz między połacią główną i kozubkiem.

A poza tym, łapska mi odpadają.

impresjadachslonce.thumb.JPG.678cf38c17c355841d6fdba63268d0dc.JPG

(obróbka jedna do poprawki, z drabiny)

PeZet

PeZet

Znowu bieda. Nie wiem jak okiełznać kozubek i tylną część komina.

kozubek_obmiar.jpg.5f2429cc4f0bd8157c1c64f215c689ed.jpg

Zrobiłem ruszt. Przygotowałem kosze. Ale z kosza woda poleci dokładnie na róg komina! Ze zdjęć i opisów, jakie znalazłem w sieci wychodzi, że wodę zza komina odsuwa się od komina kołnierzem wysuniętym, czy jakoś tak... Więc może i kosz powinien odstawać, biec poza, wysunięty być poza obrys komina?

Bo znowu trzy płaszczyzny się spotykają, do tego na zakręcie: górna obróbka przyścienna komina, blacha na połaci kozubka i kosz między połacią główną i kozubkiem.

PeZet

PeZet

Znowu bieda. Nie wiem jak okiełznać kozubek i tylną część komina.

kozubek_obmiar.jpg.5f2429cc4f0bd8157c1c64f215c689ed.jpg

Zrobiłem ruszt. Przygotowałem kosze. Ale z kosza woda poleci dokładnie na róg komina! Ze zdjęć i opisów, jakie znalazłem w sieci wychodzi, że wodę zza komina odsuw się od komina kołnierzem wysuniętym, czy jakoś tak... Więc może i kosz powinien odstawać, biec poza, wysunięty być poza obrys komina?

Bo znowu trzy płaszczyzny się spotykają, do tego na zakręcie: górna obróbka przyścienna komina, blacha na połaci kozubka i kosz między połacią główną i kozubkiem.

×
×
  • Utwórz nowe...