Skocz do zawartości

Historia edycji

PeZet

PeZet

3 godziny temu, animus napisał:

To kominki pod gont i papę :icon_cool: chyba nie mają regulacji w pionie i nie da się ich wypionować na dachu, wyjdą trochę lichawo, bo pod kątem prostym do połaci dachu.
Tam na dole to mają gumę czy plastik?

Ten kominek co ja go mam, posiada regulację pionu. Na dole ma plastik. Myślę ładnie go obrobić blachą rak, żeby ciekło po blasze i po kołnierzu pod nią ukrytym. Ewentualnie kupiłbym ołowiany fartuch i dokleił.

Mhtyl. Kominki pod trapez można kupić, ale mam to co mam, więc z tym kombinuję póki nie okaże się że nie-da-sie.

Janie, pomysł z dziurką i drutem genialny

Animusie, co do nieudolności: tak źle u mnie nie jest, na szczęście. Myślę, że mieszczę się w normie, choć jest się czego czepić.

PeZet

PeZet

3 godziny temu, animus napisał:

To kominki pod gont i papę :icon_cool: chyba nie mają regulacji w pionie i nie da się ich wypionować na dachu, wyjdą trochę lichawo, bo pod kątem prostym do połaci dachu.
Tam na dole to mają gumę czy plastik?

Ten kominek co ja go mam, posiada regulację pionu. Na dole ma plastik. Myślę łądnie go obrobić blachą rak, żeby ciekło po blasze i po kołnierzu pod nią ukrytym. Ewentualnie kupiłbym ołowiany fartuch i dokleił.

Mhtyl. Kominki pod trapez można kupić, ale mam to co mam, więc z tym kombinuję póki nie okaże się że nie-da-sie.

PS> Janie, pomysł z dziurką i drutem genialny

Co do nieudolnosci: tak źle u mnie nie jest, na szczęście. Myslę, że mieszczę się w normie, choć jest się czego czepić.

×
×
  • Utwórz nowe...