Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

2 godziny temu, PeZet napisał:

Tak, to wiem, tyle że chcę poprzycinać wszystko co dam radę teraz, żeby wiedzieć ile płaskiej blachy jeszcze  muszę dokupić. Kupuję ją partiami.

Może więc po prostu nie będę dołu przycinał teraz, tylko poczekam aż położę trapez.

Musisz zachować kolejność prac, 

- pokryć blachą dach pod lukarną

- założyć obróbkę z blachy na dole lukarny przez całą długość pod oknem trójkątnym (trzeba tam blachę uszczelnić wpuścić w tynk i skleić uszczelniaczem, żeby woda z okna i parapetu nie lała się pod pokrycie, obróbka powinna być odpowiednio wysoka w części pionowej, deszcz będzie rozbryzgiwał się od pokrycia i walił rykoszetem w ścianę, początkowo ją zabrudzi, potem glony itd...)

- założyć kosze i je obrobić na dole 

- dopiero łączyć kosze nad lukarną !

- pokryć trapezem lukarnę

- zamontować obróbki wiatrownic lukarny

Obróbki wiatrownicy z lukarny musisz połączyć z koszami  i z obróbką z blachy pod lukarną,  tak żeby blacha mogła pracować i woda z obróbki wiatrowej spływała do kosza i na obróbkę dolną lukarny. 

animus

animus

2 godziny temu, PeZet napisał:

Tak, to wiem, tyle że chcę poprzycinać wszystko co dam radę teraz, żeby wiedzieć ile płaskiej blachy jeszcze  muszę dokupić. Kupuję ją partiami.

Może więc po prostu nie będę dołu przycinał teraz, tylko poczekam aż położę trapez.

Musisz zachować kolejność prac, 

- pokryć blachą dach pod lukarną

- założyć obróbkę z blachy na dole lukarny przez całą długość pod oknem trójkątnym (trzeba tam blachę uszczelnić wpuścić w tynk i skleić uszczelniaczem, żeby woda z okna i parapetu nie lała się pod pokrycie, obróbka powinna być odpowiednio wysoka w części pionowej, deszcz będzie rozbryzgiwał się od pokrycia i walił rykoszetem w ścianę, początkowo ją zabrudzi potem glony itd...)

- założyć kosze i je obrobić na dole 

- dopiero łączyć kosze nad lukarną !

- pokryć trapezem lukarnę

- zamontować obróbki wiatrownic lukarny

Obróbki wiatrownicy z lukarny musisz połączyć z koszami  i z obróbką z blachy pod lukarną,  tak żeby blacha mogła pracować i woda z obróbki wiatrowej spływała do kosza i na obróbkę dolną lukarny. 

animus

animus

1 godzinę temu, PeZet napisał:

Tak, to wiem, tyle że chcę poprzycinać wszystko co dam radę teraz, żeby wiedzieć ile płaskiej blachy jeszcze  muszę dokupić. Kupuję ją partiami.

Może więc po prostu nie będę dołu przycinał teraz, tylko poczekam aż położę trapez.

Musisz zachować kolejność prac, 

- pokryć blachą dach pod lukarną

- założyć obróbkę z blachy na dole lukarny przez całą długość ( pod oknem trójkątnym)

- założyć kosze i je obrobić na dole 

- dopiero łączyć kosze nad lukarną !

- pokryć trapezem lukarnę

- zamontować obróbki wiatrownic lukarny

Obróbki wiatrownicy z lukarny musisz połączyć z koszami  i z obróbką z blachy pod lukarną,  tak żeby blacha mogła pracować i woda z obróbki wiatrowej spływała do kosza i na obróbkę dolną lukarny. 

×
×
  • Utwórz nowe...