Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

44 minuty temu, mhtyl napisał:

Eeeeeeeeeeeeee, coś się poknociło.

Nic jeszcze nie piłem co by miało wpływ . Poprawiłem na dechę brzegową.:icon_cool:

21 minut temu, PeZet napisał:

Tak nie można, jak rozumiem:

deskawiatrowa_krzywizna_v2.JPG

Można ale musisz przykręcić też wiatrownice do pokrycia głównego i jej nie pognieść, pofałdować, pokrycie będzie pracować, od słońca się rozszerzać, będzie coś tam pykać  jak w rynnach czasami słychać.

Jak Ci nie przeszkadza to rób.

Deska wiatrowa ma też  zadanie , wyprowadzić, ułatwić w trakcie montażu obróbki w jednej linii dachu, bardzo łatwo  pofałdować blachę przykręcając ją farmerami, wtedy z dołu widać w słońcu  te niechlujności wykonania. 

animus

animus

32 minuty temu, mhtyl napisał:

Eeeeeeeeeeeeee, coś się poknociło.

Nic jeszcze nie piłem co by miało wpływ .:icon_cool:

9 minut temu, PeZet napisał:

Tak nie można, jak rozumiem:

deskawiatrowa_krzywizna_v2.JPG

Można ale musisz przykręcić też wiatrownice do pokrycia głównego i jej nie pognieść, pofałdować, pokrycie będzie pracować, od słońca się rozszerzać, będzie coś tam pykać  jak w rynnach czasami słychać.

Jak Ci nie przeszkadza to rób.

animus

animus

17 minut temu, mhtyl napisał:

Eeeeeeeeeeeeee, coś się poknociło. Pas doczołowy (podrynnowy) montuje się do dechy czołowej a dechę doczołową do czoła krokwi. Pas nadrynnowy jak sama nazwa wskazuje jest  'NAD"  czyli nad rynną i montowany jest od góry do krokwi i z zagięciem w dół.

Nic jeszcze nie piłem co by miało wpływ .:icon_cool:

4 minuty temu, PeZet napisał:

Tak nie można, jak rozumiem:

deskawiatrowa_krzywizna_v2.JPG

Można ale musisz przykręcić też wiatrownice do pokrycia głównego i jej nie pognieść, pofałdować, pokrycie będzie pracować, od słońca się rozszerzać, będzie coś tam pykać  jak w rynnach czasami słychać.

Jak Ci nie przeszkadza to rób.

×
×
  • Utwórz nowe...