Skocz do zawartości

Historia edycji

PeZet

PeZet

Jedno tylko chcę (edycja: ę, ę!) napisać: wiosna czai się tu i tam. Nareszcie, bo ile można.

A i jeszcze chcę (jakie chce, chcę, ę, no żesz bladź jedna litera.... czy ten słownik nie poprawia za mnie wulgaryzmów? :scratching:...) chcę napisać, że dziś pojawiło się wreeeeeeeeszcie łóżko w tym domu. Duże, do zgubienia się z jyska, kolor dziki dąb. Dziki, wrrrrał!!

 

edit: Nie, nie poprawia. Nie wszystkie poprawia.

PeZet

PeZet

Jedno tylko chcę (edycja: ę, kurwa, ę!) napisać: wiosna czai się tu i tam. Nareszcie, bo ile można.

A i jeszcze chcę (jakie chce, chcę, ę, no żesz bladź jedna litera.... czy ten słownik nie poprawia za mnie wulgaryzmów? :scratching:...) chcę napisać, że dziś pojawiło się wreeeeeeeeszcie łóżko w tym domu. Duże, do zgubienia się z jyska, kolor dziki dąb. Dziki, wrrrrał!!

PeZet

PeZet

Jedno tylko chcę (edycja: ę, kurwa, ę!) napisać: wiosna czai się tu i tam. Nareszcie, bo ile można.

A i jeszcze chcę( nie che, tylko ę, nożesz bladź, kurwa jedna litera.... czy ten słownik nie poprawia za mnie wulgaryzmów?...) chcę napisać, że dziś pojawiło się wreeeeeeeeszcie łóżko w tym domu. Duże, do zgubienia się z jyska, kolor dziki dąb. Dziki, wrrrrał!!

PeZet

PeZet

Jedno tylko chcę (edycja: ę, kurwa, ę!) napisać: wiosna czai się tu i tam. Nareszcie, bo ile można.

PeZet

PeZet

Jedno tylko chce napisać: wiosna czai się tu i tam. Nareszcie, bo ile można.

×
×
  • Utwórz nowe...