Skocz do zawartości

Pomocne porady, pomocni użytkownicy


Recommended Posts

Cytat


no tak ... do przewidzenia .... wojna kwiatuszka o kolejne punkty ..... a wojna o te od nagród to Ci się już rozumiem - znudziła? zamiennik sobie znalazłaś ? icon_rolleyes.gif
a tak a'propos ... gdzie się Twoje punkty podziały? bo z tego co kojarzę to znacznie więcej miałaś .... wcięło? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Po wykasowaniu 63 złośliwych postów dyskusja pozwala wyciągnąć wnioski. Naprawdę różne.

Cytat

Gratuluję (jeszcze nie wiem czego)! Bo takie posty nic nie zmieniają, a są tylko szpilą...

Cytat

no tak ... do przewidzenia .... wojna kwiatuszka o kolejne punkty ..... a wojna o te od nagród to Ci się już rozumiem - znudziła? zamiennik sobie znalazłaś ? icon_rolleyes.gif
a tak a'propos ... gdzie się Twoje punkty podziały? bo z tego co kojarzę to znacznie więcej miałaś .... wcięło? icon_rolleyes.gif


Polecam herbatę z melisą i będzie spokojniej icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

ulala i poliglotkę mamy
ino nie sei sincero
zamiast żałować nie rób tego, lub nie żałuj
bo kiepsko to wygląda




W poście wcześniej napisałam przecież
Cytat

Ale ...
też,nikogo nigdy nie obraziłam...



To o jakiej szczerości mówisz pan,
jak napisałam
Cytat

a jeśli

, czyli że "gdyby czasem coś takiego miało miejsce...


Ale widzę że następna dysputa kogoś ( w domyśle Barbossa' )mocno "kręci"
Link do komentarza
Melisa jest dobra na wszystko icon_razz.gif
A jeśli chodzi o posty o tematach nie-budowlanych, to nie można ich po prostu usunąć z rankingu?
Wziąć pod uwagę tylko te z budowlanych. Przecież chyba jest możliwość wpisywania tam tylko tych "kreatywnych" stwierdzeń, które komuś pomogą.
A co do odchudzania, bo widzę, że się ludziom i to nie podoba. Skoro ktoś ma taki problem, to czemu nie może się o to zapytać. Masa ludzi, ktoś znajdzie rozwiązanie. Anonimowo. Wśród znajomych czasem głupio o takie rzeczy pytać, wiem coś o tym, bo miałam coś podobnego po porodzie icon_razz.gif
Skoro komuś to przeszkadza i nie jest potrzebne, może po prostu to zignorować.
Ja nie śledzę tematów, które mnie nie interesują. Po co? Żeby sobie popisać?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...