Skocz do zawartości

Z całym Szacunkiem - ale Wawel ??


r-32

Recommended Posts

Cytat

To my w Rosji powinniśmy działać, a nie myśleć o tym, co swojej załodze będzie proponować zagraniczny przywódca. Lotnisko powinno być zamykane przy pojawieniu się nawet jednej chmurki - oznajmił. Według niego, należy zdymisjonować tych, którzy w wypadku katastrofy pod Smoleńskiem wykazali niedbalstwo.




Pogrubione - dodatkowa ewentualność, zresztą wspomniana wcześniej - ale w tym aspekcie?
Już widzę te spory co w takim przypadku napisać na tablicy - lub co usunąć z tablicy.
Link do komentarza
Cytat

A mnie się wydawało, że powinniśmy jakoś chronić nasze zabytki...
A mnie się też wydawało, że ludzi wybitnych należy honorować w alei zasłużonych...
Chyba mi się bardzo źle wydawało...

Adam M.



Popieram!
Od soboty słyszę o tragedii narodowej a od wtorku widzę komedię narodową.
W archiwach radia i telewizji jest dosyć materiałów świadczących o tym że"TEN OBYWATEL"nie powinien przebywać na WAWELU ani jako gość a tym bardziej jako lokator!!!
Brawo Andrzej Wajda!
Link do komentarza
Cytat

Popieram!
Od soboty słyszę o tragedii narodowej a od wtorku widzę komedię narodową.
W archiwach radia i telewizji jest dosyć materiałów świadczących o tym że"TEN OBYWATEL"nie powinien przebywać na WAWELU ani jako gość a tym bardziej jako lokator!!!
Brawo Andrzej Wajda!


popieram

a tak na marginesie informacja którą dziś podano dlaczego nie zamknieto lotniska w Smoleńsku, wydaje mi sie wiarygodna

" nie zamknieto lotniska dlatego gdyż obawiano sie późniejszych reakcji na to że nie wpuszczono delegacji Polskiej na lotnisko i utrudniono im oddanie hołdu pomordowanym w Katyniu. Dlatego sugerowano lot na inne lotniska, pozostawiajac im wybór."
Wydaje mi sie to wiarygodne bo gdyby naprawde zamkneli to lotnisko i nie pozwolili na ladowanie to jakie by były komentarze. Pewnie nie mniejsze emocje by były niz przy tym pochówku na Wawelu. Pisowcy nie pozostawili by na Rosji suchej nitki
Link do komentarza
A co o tym pomyśle (o nas) pisze się za granicą ?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zag...ml?ticaid=1a001

Konsekwencje tego pomysłu będą ...prędzej czy póżniej ...
Jakie , a raczej jak dotkliwe ? Czas pokaże.

Moim zdaniem - potrzebne to nikomu.
To dalece posunięta pycha czy po prostu głupota ?
Po raz kolejny nie pozwalamy zapomnieć sąsiadom i światu , że podejmowanie mądrych decyzji -
to nie nasza silna strona.


Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...