Skocz do zawartości

Ile za wykończenie ?


Recommended Posts

Witam wszystkich po raz pierwszy ,
Mam wielką prośbę o udzielenie pomocy w podjęciu decyzji zupelnemu laikowi w sprawach budowlanych.
Wiem ze jest mnóstwo tematów podobnych,ale żaden w pełni nie pasuje do mojego pytania w 100 %,a wiec mam okazje kupić dom o pow 137m + garaż ok 20m do wykończenia tzn.w budynku jest wykonany już strop teriva i jest juz zrobiony dach .Moje pytanie jest następujące ile moze mnie wynieść wykończenie takiego budynku do stanu developerskiego .Wiem że może 100 tyś i może milion ,ale zależy mi bardzo na rozpoznaniu ile mniej więcej mogę wydać na taką inwestycje w normalnym standarcie wykończenia ? Będę bardzo wdzieczny za wszystkie odpowiedz ponieważ mam do wydania na wykonczenie do takiego stanu nie wiecej jak 150 tys i nie wiem czy warto interesowac sie zakupem domu, bo nie chciał bym zostać bez wykonczonego domu i bez gotówki.
Jeszcze raz dziekuje za wszystkie odpowiedzi
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

nie no co Ty!!!!!! 320 deweloperski uwzgledniając surowy:) Czyli 320 - 170 tak około 150 wychodzi. u mnie tak wyszło. Mniej więcej 30%-30%-30%. Stosunkowo najwięcej wyszedł stan surowy.
Budowaliśmy z ytongu 24 cm + styropian dach (ogromny i drogi) z dachówki ceramicznej roben.


No to się wygłupiłem !!! ,ale naprawde nie mam pojęcia o cenach.
Dziękuje za odpowiedz,teraz wiem co mam robić.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...