Skocz do zawartości

GORĄCE OKAZJE CENOWE


Recommended Posts

Kilkukrotnie już podczas budowy udało mi się dokonać zakupu w ramach tzw. okazji cenowej.
Kilka razy taka okazja przeszła mi już też koło nosa z powodu np. tzw. minimum logistycznego.

Podziel się informacją jeśli trafiłeś na:
- jakąś super promocję,
- bezpośredniego dystrybutora z ekstra ceną,
- wyprzedaż lub
- inną GORĄCĄ OKAZJĘ
lub
- szukasz innej osoby do wspólnego zakupu, ze względu na proponowany upust przy zamówieniu "hurtowym".
Link do komentarza
WEBER ZP414 - Elastyczny klej do płytek m.in.na ogrzewanie podłogowe.
Znalazłem dobrą cenę - sprzedawca twierdzi, że dotyczy ona towaru aktualnie posiadanego na magazynie (sprzed podwyżki). Następna dostawa ma być już w innej cenie.
Dla siebie już zamówiłem, ale cena może być jeszcze nieco niższa przy większym jednorazowym transporcie.
Szukam chętnego na wspólny zakup z okolic Łodzi, Pabianic, Konstantynowa, Łasku, itd. Mogę wstrzymać się z umówieniem terminu dostawy do końca tygodnia.
W ofercie są też inne kleje w dobrej cenie: Weber ZP413 i ZP412.
Zainteresowanych proszę na priv.
Link do komentarza
...Dlatego liczę na to, że ewentualne wpisy w tym temacie będą przemyślane i sprawdzone, taż żeby tym mniej zorientowanym zaoszczędzić nieco pracy.

Tym nie mniej wcale nie namawiam do tego, aby kierować się wyłącznie opiniami w ofertach tu zawartych.
Nic nie zwalnia nas z samodzielnego myślenia i sprawdzenia opłacalności zakupu.
Trzeba pamiętać też, że co dla jednego jest nieopłacalne, dla innego może być super okazją.
Link do komentarza
Cytat

...Dlatego liczę na to, że ewentualne wpisy w tym temacie będą przemyślane i sprawdzone, taż żeby tym mniej zorientowanym zaoszczędzić nieco pracy.

Tym nie mniej wcale nie namawiam do tego, aby kierować się wyłącznie opiniami w ofertach tu zawartych.
Nic nie zwalnia nas z samodzielnego myślenia i sprawdzenia opłacalności zakupu.
Trzeba pamiętać też, że co dla jednego jest nieopłacalne, dla innego może być super okazją.


Pełna zgoda! To teraz... czas na oferty icon_smile.gif
Link do komentarza
No jeśli będziemy tu zaglądać tylko po to, żeby skorzystać z okazji, to pozostaną pustki...
Trzeba się też podzielić wypatrzonymi przez siebie ofertami.
Nic nie udało wam się kupić w dobrej cenie?
Nie sprawdzacie kilku punktów zanim dokonacie zakupu?

Ja podałem moim zdaniem bardzo dobrą ofertę na Webera. Dzisiaj przelałem kasę, odbiór jeszcze nie ustaliłem. Tak, że oferta nadal aktualna (choć myślę, że najdłużej do końca tygodnia)

Fajnie by było, żeby pojawiła się jakaś wymiana doświadczeń - być może znajdywałyby się jeszcze korzystniejsze możliwośi zakupu
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...