Skocz do zawartości

Czy w kominku można palić plastik?


Recommended Posts

Ostatnio przyjechał do mnie teść budowlaniec pomagać wykańczać dom. Malował pokoje, coś tam zaciągał szpachlą a na koniec postanowił posprzątać.

Jak przyjechałem z pracy to zobaczyłem, że butelki plastikowe spalił w kominku, ku...rwa ale się zdenerwowałem. Walczyłem z szyba chyba z godzinę, mam jeszcze kilka plastikowych soplów/zacieków na szybie.

...i ten smród palonego pcw, masakra...

Mam nadzieję, że to się wypali. Czy coś jeszcze powinienem zrobić (oprócz nie proszenia teścia o "pomoc"), żeby wyczyścić ten kominek?
Link do komentarza
Cytat

Ostatnio przyjechał do mnie teść budowlaniec pomagać wykańczać dom. Malował pokoje, coś tam zaciągał szpachlą a na koniec postanowił posprzątać.

Jak przyjechałem z pracy to zobaczyłem, że butelki plastikowe spalił w kominku, ku...rwa ale się zdenerwowałem. Walczyłem z szyba chyba z godzinę, mam jeszcze kilka plastikowych soplów/zacieków na szybie.

...i ten smród palonego pcw, masakra...

Mam nadzieję, że to się wypali. Czy coś jeszcze powinienem zrobić (oprócz nie proszenia teścia o "pomoc"), żeby wyczyścić ten kominek?


Niestety nic Ci nie poradzę, ale na Twoim przykładzie absolutnie zabronię moim teściom zbliżać się do kominka, oni też miewają takie twórcze pomysły masakra.
Link do komentarza
Może zejdzie od rozcieńczalnika nitro? Śmierdzi on strasznie ale usuwa niemal wszystko.
Prędzej czy później zaczniecie się znów z teściem do siebie odzywać, ale na wszelki wypadek czasem przypomnij, że kominka ma się nie dotykać.
No i jakby teściowie do ciebie przyjechali i siedzieli za długo, to pewnie wystarczy wspomnieć, że przed tym paleniem plastiku, to kominek był taki ładny...
Link do komentarza
Cytat

Ostatnio przyjechał do mnie teść budowlaniec pomagać wykańczać dom. Malował pokoje, coś tam zaciągał szpachlą a na koniec postanowił posprzątać.

Jak przyjechałem z pracy to zobaczyłem, że butelki plastikowe spalił w kominku, ku...rwa ale się zdenerwowałem. Walczyłem z szyba chyba z godzinę, mam jeszcze kilka plastikowych soplów/zacieków na szybie.

...i ten smród palonego pcw, masakra...

Mam nadzieję, że to się wypali. Czy coś jeszcze powinienem zrobić (oprócz nie proszenia teścia o "pomoc"), żeby wyczyścić ten kominek?


Ręce opadają... . Zacieki z polietylenu z szyby najlepiej usunąć mechanicznie, ja to robiłem żyletką- przynajmniej nie grozi porysowaniem.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...