Skocz do zawartości

Mieszkać inaczej, czyli nowoczesne domy


Recommended Posts

Zwróć uwagę na sąsiedztwo w jakim ten nowoczesny dom postawisz. Jeżeli dokoła masz domki tradycyjne, a działkę masz dość małą, to Twój dom będzie wyglądał jak pięść do oka.

Taki nowoczesny dom będzie ładnie wyglądał wśród "kostek", bądź na wielkiej działce z dużą ilością zieleni...
Link do komentarza
Cytat

... mam nadzieje ,ze sie chociaz troche podoba - bo mi bardzo icon_wink.gif


mnie sam dom też się podoba. Tylko strasznie dużo betonu, plac wybetonowany, nie widać ogrodu, zieleni, sprawia przez to wrażenie obiektu przemysłowego.
Ktoś miał dobry pomysł, ale chyba nie do końca mu wyszło. Sam dom trochę w stylu tych z "Wielkich projektów" z Travel&Living, nowoczesny, ciekawy, kosztowny. Kosztowny, bo nowoczesne projekty wymagają starannego i zwykle drogiego wykończenia.
Ciekawe, czy on ma skosy betonowe? Tak mi coś wygląda..
Link do komentarza
Cytat

To ma być Twój dom więc nikomu innemu podobać się nie musi.


no pewnie ,ze nie musi icon_smile.gif
(ciekawa bylam jednak Waszych opinii...)

Dom bedzie polozony wsrod zieleni ,podobnie jak ten na zdjeciu icon_smile.gif
( wykonczenie,taras czy ogrodzenie moze byc inne ... icon_wink.gif)

Sasiad (zaraz obok mnie) ma bardzo nowoczesny dom z plaskim dachem-
z drugiej strony domki dosc tradycyjne(niestety) ...
Link do komentarza
Cytat

Dom bedzie polozony wsrod zieleni ,podobnie jak ten na zdjeciu icon_smile.gif
( wykonczenie,taras czy ogrodzenie moze byc inne ... icon_wink.gif)


nie o to mi chodzi.
popatrz, tam jest fajne przeszklenie a widok z tego na betonowe podwórko. Zwykle takie przeszklenia są w bardziej reprezentacyjnych pomieszczeniach i wychodzą na jakieś patio z basenem i roślinkami, choćby w doniczkach. Nie widzę innych elewacji, więc nie wiem, jak tam jest, ale mam wrażenie, że ktoś był pod wpływem obiektów przemysłowych, jak to projektował. Sam budynek jest ciekawy, tylko dla mnie aranżacja zewnetrzna szwankuje. Czuję niedosyt. Edytowano przez ezs (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

decyzja moze byc tylko jedna :>


Tylko ta słuszna icon_biggrin.gif
Szkoda tylko, że Supersaxo nie buduje u nas w kraju. Podniosła by świadomość innym budującym. Ale i tak jest nieźle. Gdy na początku mojego bywania na forum pisałam o nowoczesnych domach czy wnętrzach byłam ostro krytykowana. A teraz coraz więcej osób pisze, że podoba im się taka architektura. Dla mnie bomba.
Mnie na razie nie stać na taki domek, więc będę musiała zadowolić się nowoczesnością tylko we wnętrzach, ale nie wykluczone, że kiedyś w przyszłości... icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...