Skocz do zawartości

Ulrich WO


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Witam wszystkich

Prosze o opinie wszystkich kto ma lub zna ten piec. Mysle o zakupie 2 funkcyjnego WO 20Kw.


Prosze admina o przeniesienie tematu tam gdzie powinien byc.



Witam
mam taki piec ok. 4 lat, tylko 15 kW. Wg mnie to bardzo dobre urzadzenie, sprawne i niezawodne. W ciagu tych 4 lat nie mialem z tym piecem żadnych problemow, to także zasluga mojego serwisanta, który co roku dokonuje konserwacji tego urzadzenia i wszystko jest ok. Jesli chcesz kupic ten piec, to z pewnoscią będzie to dobry zakup.
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich

Prosze o opinie wszystkich kto ma lub zna ten piec. Mysle o zakupie 2 funkcyjnego WO 20Kw.


Prosze admina o przeniesienie tematu tam gdzie powinien byc.



Posiadam piec ed 24+w i jako piec jednofunkcyjny sprawdza się doskonale.
Przede wszystkim jest bardzo oszczędny i cichy. Jeśli chodzi o ciepłą wodę to tutaj musiałem trochę pokombinować, ponieważ piec non stop utrzymuje ciepłą wodę w sobie. Dlatego pogrzebałem w elektronice i regulatorach czasowych i piec nie pracuje gdy nikogo nie ma w domu w ciągu dnia i nie podgrzewa wody w nocy gdy wszyscy śpią. Ale szybkość podawania ciepłej wody jest bardzo dobra - jak dla mnie i mojej trzyosobowej rodziny.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...


Cieszy nas dobra opinia klientów o produkcie naszej firmy. Bez względu na to co byśmy zamieścili na łamach tego forum – chcemy podkreślić, że największą nagrodą dla nas są zadowoleni klienci. Chcemy natomiast zwrócić uwagę aktualnych i przyszłych użytkowników naszych urządzeń na warunki zainstalowania i obsługi serwisowej urządzeń. Aby urządzenia pracowały poprawnie ku zadowoleniu klientów należy dać im szansę poprzez poprawną instalację oraz coroczny przegląd urządzenia. Dlatego tym bardziej cieszą nas zamieszczone wyżej wypowiedzi klientów, którzy skorzystali nie tylko z oferty zakupu, ale również serwisu naszych urządzeń.



Dział Serwisowo-Techniczny

Ulrich sp. z o.o.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...