Skocz do zawartości

Domek Ciril!!!


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Muszę cyknąć icon_smile.gif Z nowości - alarm skończony, robię ostatnie poprawki elektryki, sterowanie pieca i kominka na sam koniec, antenówka i internet rozłożony. Lecimy z tynkami... znaczy się ślubny z tym naszym jedynym fachmanem tynkują - weszliśmy na parter - a ja staram się zdążyć przed nimi z unerwieniem budynku... a z okazji tego, że zrobiło się ciepło - męska część sąsiedztwa przychodzi z puszką piwa w rączce popatrzeć jak zapierniczamy...
Nie muszę mówić jakie są komentarz jak akurat jest w trakcie przewiercania się przez strop wiertłem fi bodajże 14 icon_eek.gif Powoli stali bywalcy (większość z tych co tylko patrz i komentują, bo nawet wiertła na zmianę nie podadzą, bo "bludne, be" jak to synuś mówi icon_wink.gif przyzwyczajają się do widoku kobiety z niebezpiecznymi narzędziami.
Link do komentarza
Aguś nawet nie wiesz jak lubię to moje urządzenie... jak mi udar pneumatyczny siadł myślałam, że się zapłaczę, ale serwis Boscha - porządna firma - po dwóch dniach Skil wrócił uzdrowiony i dzielnie walczy na placu boju.

Mam takie miejsce w domu, gdzie na 1m2 schodzi się już 70 różnych przewodów - a to jeszcze nie wsio. Dzisiaj zakończę walkę z parterem i wesoło rozpocznę elektryczne wykańczanie poddasza (zasilania do obwodów i światło od puszek) tylko muszę kupić peszel.
Jaki peszel może prowadzić elektrykę w warstwie ocieplenia? Są jakieś wymogi techniczne??
Link do komentarza

Kąt na TV:
6f1233fc3efc4932m.jpg

Inwestorka w akcji:
371c12205207861fm.jpg

Piwnica - widok ze schodów na kuchnię letnią:
6c3e368dbf18dc6dm.jpg

Piwnica - widok ze schodów w drugą stronę na garaż:
30653da5318612c3m.jpg

Piwnica - Kotłownia (przękręcona na bok):
293b373f9a9aa481m.jpg

Piwnice - Salon letni:
0643d8ee66f37c03m.jpg


Jedno z moich źródeł:
c3a80ac3ffef08e8m.jpg

Moja rzeka:
ad82b5cc7a9c47aam.jpg

Studnia w źródłach:
649ae680756dee60m.jpg

Link do komentarza
Cytat

Aguś nawet nie wiesz jak lubię to moje urządzenie... jak mi udar pneumatyczny siadł myślałam, że się zapłaczę, ale serwis Boscha - porządna firma - po dwóch dniach Skil wrócił uzdrowiony i dzielnie walczy na placu boju.

Mam takie miejsce w domu, gdzie na 1m2 schodzi się już 70 różnych przewodów - a to jeszcze nie wsio. Dzisiaj zakończę walkę z parterem i wesoło rozpocznę elektryczne wykańczanie poddasza (zasilania do obwodów i światło od puszek) tylko muszę kupić peszel.
Jaki peszel może prowadzić elektrykę w warstwie ocieplenia? Są jakieś wymogi techniczne??


i masz rację Ciril co sprzęt to sprzęt . Człowiekowi czasami złotówa się zapali i ma icon_evil.gif Tydzień jeszcze nie minął jak kupiliśmy kosę do koszenia i już od pierwszego dnia zaczeła szwankować nie odpalać . Jutro ją odwożę do naprawy icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

Aguś nawet nie wiesz jak lubię to moje urządzenie... jak mi udar pneumatyczny siadł myślałam, że się zapłaczę, ale serwis Boscha - porządna firma - po dwóch dniach Skil wrócił uzdrowiony i dzielnie walczy na placu boju.

Mam takie miejsce w domu, gdzie na 1m2 schodzi się już 70 różnych przewodów - a to jeszcze nie wsio. Dzisiaj zakończę walkę z parterem i wesoło rozpocznę elektryczne wykańczanie poddasza (zasilania do obwodów i światło od puszek) tylko muszę kupić peszel.
Jaki peszel może prowadzić elektrykę w warstwie ocieplenia? Są jakieś wymogi techniczne??



No czemu mnie nie zaprosiłaś? Nie wiesz co straciłaś... icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

wlej paliwa icon_wink.gif

po drugie masz taka pompeczke ktora trzevba z 5 razy podpompowac i cheja


te + parę innych jest w książce obsługi urządzenia -myślałam ,że masz jakieś takie że trzeba tą świece zamienić inną bo z tą w tym modelu jest coś nie tak . Główkuj dalej icon_wink.gif
Link do komentarza
retro a za darmo byś zrobił??? Bo wiesz - urzędasy kokosów nie zbijają. Ale jadła i popitki byś u mnie dostał w bród icon_wink.gif Dałam radę, tylko ciekawa teraz jestem, czy wsio będzie działać icon_wink.gif Ale ja oczy7wiście zapraszam, nie do roboty a na jakieś spotkanko icon_biggrin.gif

Nie wiem jak ten przyrząd się nazywa - ale piszczy przy zwarciu obwodów - pomaga w skręcaniu po tynkach icon_wink.gif

Aguś to jak z tv w kompie. Zainstalowałam kartę tv do kompa. Wizja była dźwięku niet, a kabelek od karty do płyty głównej podłączony. Dopiero na jakimś szalonym forum informatycznym znalazłam zaje.istą radę - w amełykańskim osprzęcie zmienić język na chiński. icon_eek.gif Fonia się pojawiła icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

retro a za darmo byś zrobił??? Bo wiesz - urzędasy kokosów nie zbijają. Ale jadła i popitki byś u mnie dostał w bród icon_wink.gif Dałam radę, tylko ciekawa teraz jestem, czy wsio będzie działać icon_wink.gif Ale ja oczy7wiście zapraszam, nie do roboty a na jakieś spotkanko icon_biggrin.gif

Nie wiem jak ten przyrząd się nazywa - ale piszczy przy zwarciu obwodów - pomaga w skręcaniu po tynkach icon_wink.gif



!. Za darmo... jakoś się nie godzi... no, chyba że jakaś opinia... polecająca... Poczęstunkiem oczywiście nie pogardzę, szczególnie jak nie będzie suchy!
2. Ten przyrząd to piszczydło.
Link do komentarza
Tynki na parterze na wykończeniu - trwa obróbka okien, później idzie poddasze i szlichta kwarcowa...
Kumpel nas pogania żebyśmy co i cwu i OC zaczęli od 1 czerwca kłaść icon_eek.gif
od poniedziałku idę na kilka dni urlopu - wyjdzie z tydzień... a później będę brała w miarę potrzeb icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Tynki na parterze na wykończeniu - trwa obróbka okien, później idzie poddasze i szlichta kwarcowa...
Kumpel nas pogania żebyśmy co i cwu i OC zaczęli od 1 czerwca kłaść icon_eek.gif
od poniedziałku idę na kilka dni urlopu - wyjdzie z tydzień... a później będę brała w miarę potrzeb icon_biggrin.gif




Ściemniasz icon_smile.gif


Dziś na przykład nikogo nie było na budowie. Dzień opierniczania był co? icon_smile.gif Pozdrawiam
Link do komentarza
Aguś będziemy! Wyślij na priv jak dojechać i adres icon_smile.gif Siedzę na budowie i nie zaglądałam na FBD, ale będziemy. Co wziąć? Co przygotować?

Cooli 29 maja moi rodzice urządzili w knajpie 35 rocznicę ślubu... zabawa była przednia i miło popatrzeć jak smark jest za moimi rodzicami, przynajmniej wiem, że niczego mu nie brakuje jak jestem w pracy icon_smile.gif

Na budowie: tynki chyba skończymy w tym tygodniu. Zostaną do zrobienia szlichty kwarcowe. Zaczęłam sprzątać bordello na parterze - syf po tynkach można liczyć w tonach icon_sad.gif Ale dam rad )choć sprzątania nie znoszę icon_wink.gif
Link do komentarza
co do domku to mi się podoba , szczególnie te potoczki co są koło domciu ładnie je obciąć zrobić na gites i można altankę tam postawić... co do tynków to, to co leży na ziemi można wykorzystać do drugiej warstwy, ja dzięki temu zaoszczędziłem dużo piasku, wapna

gratulacje budowy i życzę dalszych owocnych prac
Link do komentarza
Cytat

co do domku to mi się podoba , szczególnie te potoczki co są koło domciu ładnie je obciąć zrobić na gites i można altankę tam postawić... co do tynków to, to co leży na ziemi można wykorzystać do drugiej warstwy, ja dzięki temu zaoszczędziłem dużo piasku, wapna

gratulacje budowy i życzę dalszych owocnych prac



to co leży na ziemi zostanie użyte do zrobienia podsypkę pod chudziak w piwnicy. Na te tynki c-w będzie kładziona szlichta kwarcowa.
Link do komentarza
Po imprezce u Agi niewiele zrobiłam osobiście a Ślubny obrabiał okna, teraz jeszcze zostały mu w piwnicy 6 okienek do obrobienia. Ja dziś wchodzę z wynoszeniem syfu po tynkach z poddasza - powinnam się z tym dziś uwinąć.
A później szpadel, młotek, na kolanka i zbijanie bobków po tynkach i zamiatanie nr dwa.

W kolejności czekają podkucia pod wodę, centralny odkurzacz i kaloryferki i znów zamiatanko - ale to już będzie robota łatwa i przyjemna icon_wink.gif

Jutro nic nie zrobię i przez łykend tyż nie, bo będę z Wami abstynencję ćwiczyła icon_razz.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...