Skocz do zawartości

Domek Ciril!!!


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Elutku jestem już wielka... zostały mi w sumie 2 miesiące do rozpakowania. Przeszłam na ITS, a 1 rok budownictwa mam już za sobą ze średnią 4.65... zo9baczymy, czy wydolę na stypendium... sa 3 miejsca na roku, a ja mam dwóch bardzo mocnych kumpli i nie wiem jak reszta...

Ślubny sam wykańcza górę...
Link do komentarza
Cytat

Elutku jestem już wielka... zostały mi w sumie 2 miesiące do rozpakowania. Przeszłam na ITS, a 1 rok budownictwa mam już za sobą ze średnią 4.65... zo9baczymy, czy wydolę na stypendium... sa 3 miejsca na roku, a ja mam dwóch bardzo mocnych kumpli i nie wiem jak reszta...

Ślubny sam wykańcza górę...


Zdrówka kochana życzę zdrówka przede wszystkim, a reszta sama wyjdzie icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dziękuję wszytskim za kciuki... Postaram się już bywać cześciej:)

Miałam troszkę przebojów, w święta erka zabrała mnie z domu, przygodę ze szpitalem skończyłam w zeszłym tygodniu... Teraz mam nadzieję, że będie już w miarę...
Teraz muszę schudnąć, zaliczyć choć część przedmiotów, porobić projekty...
Zdjęcia Sońki są na moim profilu na FB
A to takie jedno naszej Małej Królewny
Brak obrazka

Uploaded with ImageShack.us


Kochani!!!
Proszę o pomoc dla córeczki dziewczyny, którą poznałam w szpitalu... Wspaniała Młoda Kobieta, mająca bardzo kochającego męża. Do szczęścia brakuje im tylko zdrowia dziecka. Pomóżmy im przejść to leczenie.
Brak obrazka

Uploaded with ImageShack.us
Link do komentarza
Wiktor jest w niej zakochany...Trochę zaczal się piescic, ale najwazniejsze, ze zrozumial, ze to male jest za male i trzeba jej pomoc...Bardzo czesto go przytulamy...

Widze ze musze zaktualizowac swoj dziennik, ale to powoli.Duzy komp mial ciezki reset i musze zdjec na plytkach poszukac...Slubny dorobil sie stluczonych dwoch palcow lewej reki i rozerwania palca wskazujacego.Jeszcze sie nie prostuja...Ja z racji brzucha swoim palcem wskażąjacym pokazywalam co i jak(male przygotowanie do nowego zawodu:).Z racji braku kasy wykanczanie nastepuje w tempie żółwim, ale cis tam jest...
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Dzięki Bogu za indywidualną organizację studiów... zaczynam zaliczać dopiero, a u mnie ludzie już poprawki zdają...

Budownictwo komunikacyjne - 4,5 (projekt drogi przeszedł bez większych zastrzeżeń)
Matematyka - 5
Architektura i BHP czekam na wyniki
Mechanika budowli i wytrzymałość materiałów - będę rozkminiać marzec kwiecień... - nie było mnie na zajęciach i muszę to rokumać, albo iść na korki...
Link do komentarza
Lalalalalalla.... architektura 5- icon_biggrin.gif
Teraz siedzę nad projektem z budownictwa ogólnego... Stara szkoła rapitografami icon_smile.gif

W chałupie mam już prawie wsio żeby wykończyć górę, choć bez łazienki...

Panele z kronopolu, farbu, meble do pokoju Smarka... Plan na schody - dopóki dzieci są małe zdecdydowałam, że nie obiję schodów drewnem - będą za śliskie... na ten czas chcę je obkleić wykładziną dywanową (tak trochę po hamerykańsku ;) )... skończę górę to biorę się za taras i piwnicę...
Link do komentarza
od tylca jest massakra jeszcze... chwasty i zwały ziemi... i z boku po prawerj tez nie najlepiej...Ale w pierwszej kolejności góra, pokoje dla Smarka i Buby...
Kocie to tak mniej inkoguto trza się spotkać icon_smile.gif
może jakiś minizlot uckiego...Jakby nie patrzeć podkradamy tych ze sląskiego :P
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...