Skocz do zawartości

Domek Ciril!!!


Recommended Posts

Cytat

E tam... wcielam hobby w życie...


No dobra... może troszkę...
Wcześniej nigdy nie myślałam, że zrobię drugi fakultet. Ten magister prawa to jakaś pomyłka była, ale jest z CV się już nie wymaże, teraz pora na dodanie do mgr Ciril mgr inż. Ciril :P

Ślubny się śmieje, że drugą magisterkę też zrobię, ale jedna całkowicie mnie wystarcza...


Nie mogę, jak widzę ten skrót. W liceum jeden fajny profesorek tak tłumaczył

możesz
gówno
robić
i
nieźle
ż

i w drugą stronę

żebyś
nie wiem
ile
robił
gówno
masz

no sorry, ale nie mogłam się powstrzymać icon_biggrin.gif

Cytat

Łatwo nie jest. Rysunek techniczny już trzeci raz rysuję, bo jak mi się coś nie podoba to zaczynam od nowa. A muszę w niedzielę oddać do zatwierdzenia, żeby go już rapidografem szurnąć na zaliczenie...
Ślubny się śmieje, że jak zwykle za kujona robie... cóż, może troszkę... ale to już inne podejście niż wtedy, jak się magistra z prawa robiło...
Sama w szoku jestem, że nie jestem takim antytalenciem matematycznym, jak zawsze o sobie myślałam... działania na macierzach i rachunek wektorowy bez bólu opanowałam... Dobra, idę rysować...


Ja nawet takich pojęć nie znałam icon_eek.gif
Szacun Ciril

Cytat

Ze szpitalnego wyrka, podłączona do smyczki, ŻYCZĘ WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!!


Wykurowana już? Wszystko dobrze? Daj oznaki życia!
Link do komentarza
Cytat

Nie mogę, jak widzę ten skrót. W liceum jeden fajny profesorek tak tłumaczył

możesz
gówno
robić
i
nieźle
ż

i w drugą stronę

żebyś
nie wiem
ile
robił
gówno
masz



nie wiem, może to ja jestem inny, ale dla mnie takie tłumaczenie tych skrótów jest obraźliwe...
wartałoby może jeszcze przypomnieć co poniektórym kiedy te skróty zostały wymyślone i w jakich okolicznościach...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Wpadłam się pochwalić
Mat. budowlane cz.I - 5 (bdb)
Fizyka cz. I - 4 (db)
Matematyka cz. I - 5 (bdb)
Geometria wykreślna - 3(dst) icon_cry.gif

Czekam na wyniki z mechaniki teoretycznej, chemii i technologii informacyjnej... Z mechaniki nie zdążyłam policzyć jednego momentu zginającego i zrobić sprawdzenia belki... więc mogę mieć do tyłu... zła jestem, bo całe mam dobrze tylko tych dwóch obliczeń brak icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Link do komentarza
Cytat

Wpadłam się pochwalić
Mat. budowlane cz.I - 5 (bdb)
Fizyka cz. I - 4 (db)
Matematyka cz. I - 5 (bdb)
Geometria wykreślna - 3(dst) icon_cry.gif

Czekam na wyniki z mechaniki teoretycznej, chemii i technologii informacyjnej... Z mechaniki nie zdążyłam policzyć jednego momentu zginającego i zrobić sprawdzenia belki... więc mogę mieć do tyłu... zła jestem, bo całe mam dobrze tylko tych dwóch obliczeń brak icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif



Kujon Kujon ;)

Gratulacje mnie tak dobrze nie szło jak tobie icon_smile.gif

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
też się przyłączam do gratulacji....a oceny...pozwolę sobie nie skomentować.....a to z racji tego że ja zawsze miałem w indeksie trochę inne - najczęściej było ndst,ndst,dst :bezradny:
Link do komentarza
Cytat

dziękuję Wam...
żałuję tylko, że nie uda mi się jechać na KulKa 2012 :( akurat mam zjazd. Obowiam się też o letkę bo 1-3.06 mam zjazd egzaminacyjny, a 16.06 wesele siostry mej rodzonej i też zjazd ezgaminacyjny.... szok...


no kiepsko... ale może siostra się rozmyśli...? różnie to bywa... pokłócą się albo co icon_wink.gif

no a tak poważnie - nie ma jeszcze terminu LetKi, więc może akurat...
Link do komentarza
Cytat

no kiepsko... ale może siostra się rozmyśli...? różnie to bywa... pokłócą się albo co icon_wink.gif

no a tak poważnie - nie ma jeszcze terminu LetKi, więc może akurat...



no właśnie...trzeba nam termin jak najszybciej ustalić......icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
No dobra... przyznam się... od grudnia będzie nas więcej icon_smile.gif





A potem zamykam warsztat :P



To teraz pochwalę się wynikami na budownictwie icon_biggrin.gif
Geologia ćw -5
Geologia w - 5
Matma w- 5
Matma ćw - 5
Materiały budowlane w - 4.5
Materiały budowlane lab - 5
Geodezja w- 4
Geodezja ćw - jeszcze nie wiem
Ekonomia w. 4
Mechanika teoretyczna lab - 5
Mechanika teoretyczna ćw -3
Mechanika teoretyczna w - jeszcze nie wiem
Fizyka w- wiem, że zaliczona
Fizyka ćw - wiem, że zaliczone
Fizyka lab - wiem, że zaliczone
Angielski- 5

Na razie średnia 4.59 :P
Link do komentarza
Gratulacje z powiększenia stada (i oby do końca szczęśliwie) i z ocen icon_wink.gif

Cytat

No a jakby nie patrzeć się starzeję i mózg na starość się zmniejsza... więc zwiększam jego aktywność, co by zapobiegać ogłupieniu icon_razz.gif


Z tym to różnie bywa Alzheimer to podobno tych mocno główkujących się łapie..... ale na coś trzeba umrzeć, a tak przynajmniej w nieświadomości icon_wink.gif

Cytat

Geometria wykreślna - 3(dst) icon_cry.gif


Kreski zawsze ciężkie były :hug:
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...