Skocz do zawartości

Domek Ciril!!!


Recommended Posts

czyli że nie..hm
To niech jest DziubDziub.
Bo kto widział DziubDziuba?
Nikt.
To jest na pewno DziubDziub...............

Cytat

pacz , a nie wyglądało.... icon_razz.gif icon_mrgreen.gif



tak jak w piłce nożnej - wszyscy pięknie grają a pucharl złoty zawsze wygrywają Niemcy -icon_smile.gif

no dawaj Cirill
Bo mi się siku chce już....... muszę iść.
Co to?
Link do komentarza
Cytat

No, dobra... choć bym chciała icon_wink.gif to nie kocia kupa icon_razz.gif


Ogólnie to cuś dinozauropodobnego zostało po robieniu szlichty kwarcowej, na czegow widok Smark krzyknął rodzierająco "Mamaaaaaaa, zabierz robala!!!!"

Bo ma do robali takie podejście jak Kot do pająków icon_wink.gif



więc stawiasz 0,7 bo celnie strzeliłem.

Cytat

Jeszcze jeden strzał Dinozaur na śniegu

Link do komentarza
Cytat

O, taką mam deszczownię w małżeńskiej łazience:
http://deante.pl/natryski_deszczownie_i_sy...da_quanto.xhtml


Dzisiaj jadę po brodziki 90`. Kupuję z drugiej ręki... ktoś sobie kupił, a później zrobił prysznice bezbrodzikowe... ceny co najmniej okazyjne icon_smile.gif Za tą deszczownię też zapłaciłam z duuuużym upustem...




mam taka samą deszczownie, tzn. bede miała bo jeszcze zamówienie nie przyszło
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
właśnie usiłuję nawodnić się butelką szampiona, którego wczoraj nie zdążyłam otworzyć (sen mnie zmógł)... stary był w robocie... pomyślałam wejdę na fbd, nadrobię zaległości... Smark mleka zawołał... hmmm. uśpię go... położyłam się i więcej grzechów nie pamiętam.... W celofanie się dziś obudziła icon_wink.gif - ktoś by pomyślał niezła impreza icon_razz.gif


Osuszanie już prawie na wylocie.... w zbiornikach osuszaczy po dobie jest już tylko kilka mm wody... także chyba zaliczyliśmy sukces icon_smile.gif Płytkarze wejdą kończyć płytki i zrywać karton gipsy i zakładać nowe jakoś w tym tygodniu...

Ja cóż... zarobiona jestem... rzuciłam się na głęboką wodę i na razie płynę z prądem icon_wink.gif


Dementuję: nie rozwodzę się, nie wprowadzam - walczę z wilgocią....
Link do komentarza
Cytat

właśnie usiłuję nawodnić się butelką szampiona, którego wczoraj nie zdążyłam otworzyć (sen mnie zmógł)... stary był w robocie... pomyślałam wejdę na fbd, nadrobię zaległości... Smark mleka zawołał... hmmm. uśpię go... położyłam się i więcej grzechów nie pamiętam.... W celofanie się dziś obudziła icon_wink.gif - ktoś by pomyślał niezła impreza icon_razz.gif


Osuszanie już prawie na wylocie.... w zbiornikach osuszaczy po dobie jest już tylko kilka mm wody... także chyba zaliczyliśmy sukces icon_smile.gif Płytkarze wejdą kończyć płytki i zrywać karton gipsy i zakładać nowe jakoś w tym tygodniu...

Ja cóż... zarobiona jestem... rzuciłam się na głęboką wodę i na razie płynę z prądem icon_wink.gif


Dementuję: nie rozwodzę się, nie wprowadzam - walczę z wilgocią....



Ciril a z czego wynikają te zmiany?? zaciekawił mnie ten osuszacz i zastanawiam sie czy i mnie nie przydałoby sie takie urządzenie hmmm...

Kiedy planujecie przeprowadzke?
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Chciałabym sie juz wprowadzic... Ale na dzien dobry musze zgłoszenie zakonczenia budowy zrobic:) Jeszcze brakuje mi zjazdu i na mape czekam... Bo sie robi...
A w domku malowanie i montowanie drzwi wewnetrznych... Takze moze zdazymy do złozenia kwitow... Tak zeby zamieszkac a wykanczac sie bedziemy po drodze icon_razz.gif
Mam kilka fajnych fotek... Ale do tego potrzebny jest dobry dostep do sieci ktorego ja w tym momencie nie posiadam...
Link do komentarza
Siwy!!! A skad wiesz,he? Wiecie jak to jest... Wszystko zalezy od sasiada... A ja wole zeby ich w oczyska nie bodło...


Myje płytki sprzatam maluje kłade podłogi... Cierpie na chroniczny bol kregosłupa... Jak mi sie kieys nie zlamie to bedzie swieto.... Dzis po robocie znowu w kierat...
Link do komentarza
Cytat

Myje płytki sprzatam maluje kłade podłogi... Cierpie na chroniczny bol kregosłupa... Jak mi sie kieys nie zlamie to bedzie swieto.... Dzis po robocie znowu w kierat...



siły i tężyzny fizycznej życzę - najbardziej potrzebne na końcówce ... icon_biggrin.gif
Ulcia ... już z górki , już niedługo ... wytrzymaj ... icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Ogolnie jestem padnieta jk kon po westernie... No i moj kier bud mi strzelił w okno bramki... Dobrze ze bramkarz (czytaj inwestorka) jest kumata i ma refleks... bo wlazałbym na mine jak na krowim pastwisku... Przez tego medrca moja budowa zdziebko sie przeciagnie... Aczkolwiek mam nadzieje ze w wakaje da mi sie oddac do uzytkowania... Choc dluga jeszcze droga przede mna....


A jakby kolezanka za mało pracy miała to od pazdziernika zamierza nowy fakultt robic:)Musze sobie kupic jakiegos netboka bo szał mnie juz bez netu trafia...
Link do komentarza
Cytat

Ogolnie jestem padnieta jk kon po westernie... No i moj kier bud mi strzeli� w okno bramki... Dobrze ze bramkarz (czytaj inwestorka) jest kumata i ma refleks... bo wlaza�bym na mine jak na krowim pastwisku... Przez tego medrca moja budowa zdziebko sie przeciagnie... Aczkolwiek mam nadzieje ze w wakaje da mi sie oddac do uzytkowania... Choc dluga jeszcze droga przede mna....


A jakby kolezanka za ma�o pracy mia�a to od pazdziernika zamierza nowy fakultt robic:)Musze sobie kupic jakiegos netboka bo sza� mnie juz bez netu trafia...


Azesz wyjaśniła icon_smile.gif)
Link do komentarza
Ogolnie... Mialam zaczac robic zjazd z drogi powiatowej i co? Okazało sie ze mimo iz wszystkie kwity byly zalatwione i załaczone do projektu budowlanego pierwotnego moj projektant i kier bud w jednym nie zawarl we wniosku budowy zjazdu i musze teraz osobno wystapic o pnb na zjazd...


A studia???Na razie nie powiem... Zobaczymy cy mnie przyjma.....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...