Skocz do zawartości

Domek Ciril!!!


Recommended Posts

Ręce mam nadwyrężone... Schudłam 6 kg. Maluję i gruntuję.
Podłączone do bufora oba obiegi grzewcze - w domku ciepło... dziś będzie kontrola instalacji cwu, czyli otwarcie drogi na linii bufor - zasobnik cwu...Zgapiliśmy się i dopiero dzisiaj jedziemy po brykiet - 650 zł/t - troszkę przepłacimy, bo rodzice wiosną kupowali po 540 zł/t icon_sad.gif
Link do komentarza
Ciril, byczo z tym kiminkiem masz.
Napisz, proszę, jak masze ocieplony domek: ściany, podłoga, dach. Przejrzałem Twój dziennik, ale nie znalazłem. Czy Twój domek ma ścianę trójwarstwową? Gdzieś przy lukarnie widziałem jakiś styropian.
Chodzi mi o to ze względu na kominek. I wahom się, czy nie kupić 20kW, choć z szacunków wychodzi mi 14kW.
Link do komentarza
PeZet mam ścianę 3w... dach mam jeszcze nieocieplony, poddasze niepodłączone (i na tą zimę tak zostanie). Na zimę rozłożę na stropie jeszcze 10 lub 15 cm wełny (w stropie jest 5 cm styropianu).
W podłodze w piwnicy mam 10 cm styro. Piwnica ogrzewana do temp maks. 15 st C (ma być)...

Ogólnie mam problem z buforem - przelewa mi się w nim, a to znaczy, że jest powietrze...
Spuściłam na pompie, a jak odpowietrzyć resztę???
Link do komentarza
Problem z buforem pokonany... Dopełniłam bufor, aż przelało wodę w spłuczce nad kominkiem i wypchnęło całe powietrze... minus jest jeden - dopóki nie będzie podłączona automatyka i pompa kominka nie będzie się wyłączała przy temp. poniżej 40 stC będzie się przelewało a w efekcie zaciągnie ze spłuczki powietrze po ostygnięciu... (fizyka - rozszerzalność cieplna cieczy)... wczoraj uruchomiliśmy instalację cwu - działa icon_wink.gif Zakupiłam farby do salonu i sypialni i jadalni.... tylko te wykusze...
ściany pogruntowane
sufity na gotowo pomalowane
jeszcze podwieszenia w łazienkach do zrobienia....
i podłogi, po płytkach icon_sad.gif


india u mnie tak zaawansowany etap to tylko na parterze. Piwnica i piętrona razie stoją nieruszane (prócz tynków i wylewek nic nie ma)


A nie wiem czy się chwaliłam, że mam prowizoryczną kuchnie icon_wink.gif
Link do komentarza
My działamy na dole i na gorze, ale ciagle jakieś problemy się pojawiają icon_sad.gif
Ciril ja mam zrobic u siebie podpis z moim dziennikiem ?? wiem durne pytanie, ale nie potrafie tego zrobić.
Ja nie gruntowałam wylewek, szczerze byłam nieświadoma, że trzeba to zrobić.
Załamuje mnie ta budowa, trzeba było mieszkanie kupic
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...