Skocz do zawartości

kuchnia marzeń


vicky

Recommended Posts

Każdy z nas ma chyba w głowie kuchnię swoich marzeń, taką w które czułby się najlepiej. Jakie kuchnie wolicie? Nowoczesne, przytulne czy może jeszcze jakieś inne? Wrzucajcie tutaj opisy bądź zdjęcia kuchni, które przypadły Was do gustu, lub które chcielibyście mieć. Ja ze swojej strony pokazuję projekt kuchni wykonany przez firmę n-design. Bardzo mi się podobają otwarte przestrzenie, kuchnie w wyjściem na salon bądź jadalnię. Najlepiej kuchnie nowoczesne, ale przy tym dość "przytulne".
Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Zdecydowanie wydaje mi się, że kuchnie w nowoczesnym stylu teraz królują i ja sie w sumie nie dziwię. Przede wszystkim łatwiej takie kuchnie utrzymać w porządku, a po drugie wyglądają one bardzo elegancko. Nie wolno zapominać o szczegółach, bo jednak to jest ważne. Właśnie wypatrzyłam sobie do takiej kuchni idealny, nowoczesny stół - jak wam się podoba?
http://myin.pl/stol-lady-margot-sword-bial...klany,4359.html
Trochę nietypowy, ale zarazem bardzo prosty, a takie rzeczy najbardziej przypadają mi do gustu.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Mi się podobają kuchnie w stylu paryskim.
Stworzyć sobie u siebie w kuchni paryskie bistro, ale takie bardziej w stylu art-deco.
Meble z prawdziwego drewna, o linii prostej, współczesne, drewniana podłoga,
czarny żyrandol z kryształków, podobne kinkiety.
Obrazy najlepiej Tamary Łempickiej (przynajmniej dobre reprodukcje).
No i kuchnia wyposażona w bardzo dobry ekspres do kawy.
I fajny drewniany stolik, przy którym można pić tą kawę.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Wolę kuchnie połączone z jadalnią, czy też z salonem. Raczej nowoczesne, proste, ale przytulne, ciepłe, aby chciało się w niej coś robić. Muszą być funkcjonalne i estetyczne skoro mają być połączona z jadalnią. Czyli nie za wiele klamotów na zewnątrz. A za razem mająca elementy dekoracyjne współne z pozostałą częścią domu - głównie jadalnią i salonem.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Ja lubię nowoczesne kuchnie, najlepiej z wyspą lub barkiem, w mocnych kolorach. Wiem, wiem, nie na każde gusta, ale mnie ciągnie do takich rzeczy. Oczywiście to jaka będzie kuchnia, jest uzależniona od wystroju reszty mieszkania, więc ideały mogą się zmieniać. icon_smile.gif
[attachment=9066:6b6ks.jpg]



ta jest piękna .. taka - z charakterem ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Ja mam problem z kuchnią. Patrząc po dodatkach, które wybieram (motyw kropek, różyczek, pastelowe kolory, elementy drewniane i gliniane) podoba mi się styl rustykalny, taki trochę zmierzający w stronę romantyczną, ale podobają mi się także nowoczesne kuchnie i nie bardzo wiem, na co się zdecydować. Kuchnia to dla mnie ważna część domu, spędzam w niej sporo czasu, bo lubię gotować. Musi być i funkcjonalna, i przytulna, i ładna. Remont nadchodzi wielkimi krokami, a ja przeglądam mnóstwo inspiracji i...jestem w kropce. Podoba mi się kuchnia, którą wrzuciła Asia, ale podobają mi się również pozostałe Wasze propozycje... To będzie masakra icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Asia, fajna propozycja, nigdy nie umiem się zdecydować które kuchnie bardziej mi się podobają, czy takie, czy bardziej nowoczesne;) ostatnio w oko wpadła mi taka: http://www.stokan.pl/kuchnie-na-wymiar/now...arne-blaty2.jpg gdzie podoba mi się ten kolor na ścianie, ciekawie wygląda;) i taka, która mimo tego, że mała świetnie się prezentuje: http://www.stokan.pl/kuchnie-na-wymiar/now...w-luty-2013.jpg to czarne szkoło na prawdę robi tam swoją robotę;)
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Jeżeli o mnie chodzi to zachwycają mnie białe kuchnie w połysku z ciemnymi blatami w zabudowie z piekarnikiem na wysokości i z automatycznym systemem otwierania szafek:) Moi znajomi twierdzą, że taka wizja mojej wymarzonej kuchni jest niepraktyczna, bo, gdy pojawią się dzieci to będę z małżonką latał tylko ze ścierką;/ No nie wiem... ale mi taka kuchnia się marzy i do takiej kuchni będę dążył, a zamiast płytek nad blatami znajdą się panele szklane ze szkła hartowanego:) Jak zrobię.. to pokażęicon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Ja mam swoją wymarzona kuchnię w głowie. Na dwóch ścianach ciemna cegła, kuchnia oczywiście duża z wyspą i rondlami nad nią. I okapem. Ciemne sprzęty i stare drewniane szafki. Eh, cudna będzie. O ile kiedykolwiek powstanie;)



ja mam dokładnie taką samą wizję... wyspa i ciemna cegła. Piękne ciemne szafki i blaty z drewna icon_surprised.gif
Link do komentarza
Cytat

ja mam dokładnie taką samą wizję... wyspa i ciemna cegła. Piękne ciemne szafki i blaty z drewna icon_surprised.gif




O ja też! Moja idealna kuchnia to ciemne meble, lodówka i inne sprzęty, a jedna ściana najlepiej białą cegłą.
Wiem, że to trochę dziwne, ale nawet mam listę kilku rzeczy (gdybym wygrała w totka), skąd mam kupić.
Np. kuchenka, moja wymarzona, będzie gorenje, czarna oczywiście, ale taka... nie wiem jak to oppisać, zakochałam się od razu icon_biggrin.gif.

Powiedzcie, że nie jestem dziwna.
Link do komentarza
Polecam kuchnię otwartą, w której centralny element stanowić będzie wyspa. Podłogę radzę wyłożyć ciemnymi, gresowymi płytami, natomiast część ścian pomalować na biało, a na części zainstalować panele przypominające drewno. Panele te mogą być również na wyspie, podobnie jak promiennik ciepła Tatou Bains. Posiada on funkcję Wietrzenie, która obniża temperaturę, gdy czujnik grzejnika wykryje otwarte okno, a także system ASP przeciwdziałający cyrkulacji kurzu.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

absolutnie się z Tobą nie zgodzę; trzeba po prostu umieć icon_cool.gif


No proszę Cię, chcesz powiedzieć, że piekarnik w stylu retro będzie współgrał z nowoczesnymi awangardowymi meblami kuchennymi? albo okap kuchenny retro do mebli prostych z płyty.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Ja tam piekarnik widzę ale w nowoczesnym designu icon_biggrin.gif a okapu nie mogę się dopatrzeć icon_razz.gif



Pokazałam Ci, że można łączyć style, więc mi tu nie mydl oczu piekarnikiem i okapem :patyk: :tease2:


widzisz meble z klasycznym fornirem, przykryte nowoczesnym blatem ze stali szczotkowanej. Nowoczesna lodówka side by side, płytki ułożone w klasyczną szachownicę. Okap też jest, wysil wzrok icon_razz.gif

Moim zdaniem kuchnia typowo klasyczna lub typowo nowoczesna jest po prostu nudna. Łączenie różnych elementów ze smakiem, przynosi o wiele ciekawszy efekt.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...