Skocz do zawartości

Jak namierzyć profil do g-k pod płytkami?


Baru

Recommended Posts

Jak ktoś nie zrozumiał, to wyjaśniam: w łazience mam jedną ścianę z g-k i zaplytkowaną oczywiście. I stwierdziłam, że pasowałoby mi powiesić na tej ścianie szafkę, tylko za cholerę nie wiem jak wcelować w te profile. Próbowałam magnesem - podobno jakiś mocny miał być - nie udało mi się.
Może forumowe złote rączki maja jakiś patent na mój przypadek?
Link do komentarza
Cytat

Jak ktoś nie zrozumiał, to wyjaśniam: w łazience mam jedną ścianę z g-k i zaplytkowaną oczywiście. I stwierdziłam, że pasowałoby mi powiesić na tej ścianie szafkę, tylko za cholerę nie wiem jak wcelować w te profile. Próbowałam magnesem - podobno jakiś mocny miał być - nie udało mi się.
Może forumowe złote rączki maja jakiś patent na mój przypadek?


Spróbuj czujnikiem metalu Bosha - w Castoramie kosztuje około 400 zł ale można pożyczyć z wypożyczalni narzędzi - w miarę jest dokładny, biorąc pod uwagę szerokośc profilu - na pewno trafisz wiercąc otwór w ścianie.
Link do komentarza
Cytat

Jak ktoś nie zrozumiał, to wyjaśniam: w łazience mam jedną ścianę z g-k i zaplytkowaną oczywiście. I stwierdziłam, że pasowałoby mi powiesić na tej ścianie szafkę, tylko za cholerę nie wiem jak wcelować w te profile. Próbowałam magnesem - podobno jakiś mocny miał być - nie udało mi się.
Może forumowe złote rączki maja jakiś patent na mój przypadek?



Ostatecznie cieniutkie wiertło i fugę nawiercać .Trzeba było zrobić zdjęcie icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Basieńka ja jak czegoś szukam pod Tynkiem albo cuś to oglądam sobie zdjęcia icon_wink.gif


Michał!! No rraaanyyyy!!
Ile razy pisałam, że wirus mi zeżarł zdjęcia (dlatego nie będę aktualizować mojego wewnotku budowlanego). To niby gdzie se mam sprawdzić, hę????? icon_confused.gif
Teoretycznie profile powinny iść co 30cm, ale to tylko teoria, wolałabym jednak nie mieć niespodzianki jak zacznie się wiercenie.
Link do komentarza
Szafka nie jest jeszcze zakupiona - chcę dopasować jej wielkość do rozstawu profili.
A ciężka nie będzie, bo mają tam być tylko moje kosmetyczne pierdoły ( icon_lol.gif uprzedzając złośliwe komentarze - nie mam tego zbyt wiele, przemysł kosmetyczny poszedłby z torbami, jakby miał takich klientów jak ja).
Link do komentarza
Cytat

Jak ktoś nie zrozumiał, to wyjaśniam: w łazience mam jedną ścianę z g-k i zaplytkowaną oczywiście. I stwierdziłam, że pasowałoby mi powiesić na tej ścianie szafkę, tylko za cholerę nie wiem jak wcelować w te profile. Próbowałam magnesem - podobno jakiś mocny miał być - nie udało mi się.
Może forumowe złote rączki maja jakiś patent na mój przypadek?


Ja mam takie magiczne urządzenie do wykrywania kabli pod napięciem i rur pod tynkiem. Kupiłem to cudo w NOMI lat temu 10 za furę kasy (ok. 20zł), dobrze działa do ok 4 cm .
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...