Skocz do zawartości

Jaki styropian?


Mikołaj:)

Recommended Posts

  • 6 miesiące temu...
dolaczam sie do watku, planuje ocieplanie scian zewnetrznych styropianem ale nie chce kupic chlamu. czytalem ze producenci nieraz oszukuja na styropianie i sprzedaja produkt duzo nizszej jakosci niz podane w opisie.
ktorych producentow polecacie? albo ktorych sie wystrzegac?

pozdrawiam
jm
Edytowano przez mikru_jaku (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

dolaczam sie do watku, planuje ocieplanie scian zewnetrznych styropianem ale nie chce kupic chlamu. czytalem ze producenci nieraz oszukuja na styropianie i sprzedaja produkt duzo nizszej jakosci niz podane w opisie.
ktorych producentow polecacie? albo ktorych sie wystrzegac?

pozdrawiam
jm



Ja kupowałem Paneltech , nie całosć na raz , a po trochu .Sezonowałem ( miałem akurat gdzie ) ponad półtora roku.
Później okazało się , że paczki z jednej 'partii ' miały krzywe płyty inne były proste.
Wnioskuję ,że nawet nie tyle producent co bardziej może fart icon_rolleyes.gif ...
Link do komentarza
Cytat

czytalem ze producenci nieraz oszukuja na styropianie i sprzedaja produkt duzo nizszej jakosci niz podane w opisie.
ktorych producentow polecacie? albo ktorych sie wystrzegac?



Ze styropianem trzeba uważać, bo jest wielu producentów którzy podają oszukane parametry,
sprzedają styropian najniższej jakości jako ten z górnej półki.. ściemniających producentów namierzył już instytut techniki budowlanej, wczoraj był na ten temat artykul na gazecie:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,24,11797027...waja_buble.html
Dodam od siebie, zebyś wystrzegał się towaru z nieznanego źródła, przecen i hipermarketów.
Wybieraj ten z certyfikatami RTQ, instytutów UE , Instytutu Techniki Budowlanej.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Ze styropianem trzeba uważać, bo jest wielu producentów którzy podają oszukane parametry,
sprzedają styropian najniższej jakości jako ten z górnej półki.. ściemniających producentów namierzył już instytut techniki budowlanej, wczoraj był na ten temat artykul na gazecie:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,24,11797027...waja_buble.html
Dodam od siebie, zebyś wystrzegał się towaru z nieznanego źródła, przecen i hipermarketów.
Wybieraj ten z certyfikatami RTQ, instytutów UE , Instytutu Techniki Budowlanej.



Dzieki za potrzebną informacje pod podanym linkiem icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...