Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Parkietus Łódź


Recommended Posts

Gość "inwestor"
co do cen to mam odmienne zdanie od pokazanego wykresu . trzeba pytać o wszystko razem a nie tylko o pojedyńcze elementy , Mają świetne materiały do montażu , ceny są uśrednione - jakość super !!!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Niezadowolony
Firma na ul. Włókniarzy nie jest godna polecenia .Obsługa niegrzeczna , nieprofesjonalna, przez okres pięciu dni po dokonaniu oględzin nie potrafi przygotować oferty cenowej, unika rozmów telefonicznych z klientem. Mnoży problemy a pytania klienta kwituje konkluzją, że wcale nie musi przyjąć zlecenia.Można się poczuć jak w PRL-u /stój kliencie lub ewentualnie poproś../ Taki SKLEP.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Gość posiadacz podłogi
zakupiłem podłogę gotową w ich salonie , super obsługa , mają dobre ceny , dobrałem również odpowiednie listwy , nie wiem dlaczego taka opinia autora "Niezadowolony" ja jestem "zadowolony"
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Gość niezadowolona
Firma z Kilińskiego, tragedia źle wymierzone drzwi zewnętrzne. Miały być poprawione, po kolejnych trzech tygodniach czekania szef poinformował żeby wpłacić całość kwoty i dopiero przyjdą montować jak się nie zgodzlam to zwrócił zaliczkę. Pewnie to były te same nie poprawione drzwi. Kpina jak można tak traktować klientów.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...