Skocz do zawartości

proszę o ....


Recommended Posts

Cytat

tak sobie myśle i zastanawiam się od czego się zaczęło....
no bo ja stokrotce nie żałuję ani wpisów (choćby z królową elżbietą na wątkach napierniczała po 100 wpisów dziennie to mnie to szczerze dynda bo to nie moja sprawa ) ... ani tym bardziej nagród bo to nie ja rozdaję.....

wydaje mi się, że uprzedziła się do mnie i kilku osób .... a generalizując : NOWYCH po tym , jak poparliśmy błędy wykonawcze w Jej domu ..... a nie pogłaskaliśmy za to po główce ....
tak mi się wydaje , że od tego się zaczęło i ..... scedowało na inne wątki ... i ciągnie się to i ciągnie ....


i myśle .... jak to zakończyć .... ale nic mi do głowy nie przychodzi ....
bo jeśli ktoś pisze na forum do mnie jakieś anse , to normalnym ludzkim odruchem jest , że się bronię .... icon_rolleyes.gif



Albo możesz zastosować mój wariant po prostu zignorować co ktoś pisze na twój temat nie zniżając się do jego poziomu i uznając go za niegodnego nawet odezwania się i po sprawie. icon_wink.gif Uwierz mi to działa zarówno w realu jak i w necie.
Link do komentarza
Poszło o to że poprosiłem stokrotkę aby pisała wszystko z czym zwracamy się do Redakcji w jednym poście aby nie zaśmiecać forum niepotrzebnymi tematami które już istnieją. I o to cała awantura. Później zeszło o nabijanie licznika i zgarnianie nagród icon_smile.gif No i ciekawe co jutro będzie.

Ja już dawno odpuściłem ale temat widzę ciągnie się dalej...
Link do komentarza
Cytat

a to sorrry ....
gdybym pisała i nie zamawiała, to bym Wam nie przeszkadzało?
bo może tędy droga .... żeby nikogo w oczy nie kuło....
jeśli tak - to ja zrezygnuję ....



Daga pisz swoje i nie zwracaj na nich uwagi. Wystarczy spojrzeć na post w którym piszą o nagrodach i widać kto się podnieca z otrzymanych nagród.

Link do komentarza
Cytat

a to sorrry ....
gdybym pisała i nie zamawiała, to bym Wam nie przeszkadzało?
bo może tędy droga .... żeby nikogo w oczy nie kuło....
jeśli tak - to ja zrezygnuję ....



UWAGA !!!!! MÓWIĘ znaczy PISZĘ
że jak tak was czytam ty mi się już rzygać chce .

po 1 primo DAGA gwizdnęłaś ostatnią płytę disco na którą sobie zęby ostrzyłem i tego ci nie daruję więc niech ci służy icon_biggrin.gif
a po 2 primo powiem teraz coś co zrozumią i te kształcone i te niekształcone
KUWA SPOKÓJ MA BYĆ
jest już kwiecień i koty się wymarcowały więc ich nie drzeć ani się nie drapać
pozdrawiam wszystkich
Link do komentarza
Cytat

UWAGA !!!!! MÓWIĘ znaczy PISZĘ
że jak tak was czytam ty mi się już rzygać chce .

po 1 primo DAGA gwizdnęłaś ostatnią płytę disco na którą sobie zęby ostrzyłem i tego ci nie daruję więc niech ci służy icon_biggrin.gif
a po 2 primo powiem teraz coś co zrozumią i te kształcone i te niekształcone
KUWA SPOKÓJ MA BYĆ
jest już kwiecień i koty się wymarcowały więc ich nie drzeć ani się nie drapać
pozdrawiam wszystkich



Tym miłym akcentem kończymy sprawę dublowania postów. Dziękuję i również pozdrawiam

Link do komentarza
Cytat

po 1 primo DAGA gwizdnęłaś ostatnią płytę disco na którą sobie zęby ostrzyłem i tego ci nie daruję więc niech ci służy icon_biggrin.gif



dla córy ją gwizdnęłam .... przekażę że ma jej służyć icon_lol.gif


Cytat

a po 2 primo powiem teraz coś co zrozumią i te kształcone i te niekształcone
KUWA SPOKÓJ MA BYĆ



doooooobra ..... dooooobra ..... icon_rolleyes.gif
jeno sie tak nie nerwuj ...... bo Ci zaszkodzi ..... icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...