Skocz do zawartości

proszę o ....


Recommended Posts

Po pierwsze stokrotka po co zakładać 10 postów o prośby do Admina? Będziemy tonąć w tego typu postach.

Tu mamy ogólny założony do pytań próśb itp. https://forum.budujemydom.pl/index.php?showtopic=10941

A w odpowiedzi na twoje pytanie to u mnie też było kilka subskrybowanych tematów których nie zaznaczałem więc to podczas zmian jakiś przez Redakcję mogło z automatu wskoczyć. Wchodzimy w subskrybowane kategorie, zaznaczamy wszystkie śledzone tematy i bierzemy opcję wypisz. No i po bólu icon_smile.gif

Pozdrawiam

Link do komentarza
Cytat

gdzie to sie zmienia,ja nic nie kombinowałam w ustawieniach,i nagle dziś otwieram skrzynkę a tam 26 powiadomień icon_mad.gif



Panel Kontrolny -> Subskrypcje -> Pokaż tematy tam zaznaczasz i wybierasz albo wypisz albo bez notyfikacji na email.

a druga metoda to w profilu w Ustawieniach zaznaczasz opcję Nowe komentarze " brak notyfikacji email"
Link do komentarza
Cytat

Poradziłam sobie,metodą prób i błędów ....
Napisałam post w dziale do administratora
Nie miałam żadnej prośby,tylko pytanie jak usunąć tą opcję

icon_mrgreen.gif



to bez sensu będzie zakładanie postów o każde pytanie...

W sumie to rób jak chcesz


A pytanie moim zdaniem nie zaczyna się od słowa cytuję "proszę o..."
Link do komentarza
Cytat

to bez sensu będzie zakładanie postów o każde pytanie...

W sumie to rób jak chcesz


A pytanie moim zdaniem nie zaczyna się od słowa cytuję "proszę o..."




Rzucasz sie facet tak na mnie jakbym ci co prywatnie zrobiła ..
Ciągle ci coś nie pasuje,wiecznie mnie pouczasz...

Kim pan jesteś do jasnej ch...rki ,moim nauczycielem szkolnym czy co?
Link do komentarza
Cytat

Proszę o pomoc

Dlaczego na mój adres e-mail dostaję masę powiadomień,jak to zmienic.

Nie chcę mieć zaśmieconej skrzynki nieprzydatnymi wiadomościami < informacja o odpowiedzi w subskrybowanym >



panel kontrolny
subskrypcje
pokaż tematy
zaznaczasz w kratkach
klikasz : wypisz z subskrypcji z zaznaczonych

finito....

Link do komentarza
Cytat

[...]po co zakładać 10 postów o prośby do Admina? Będziemy tonąć w tego typu postach.

Tu mamy ogólny założony do pytań próśb itp. https://forum.budujemydom.pl/index.php?showtopic=10941

[...]


Nie wiem, czy wiesz, że post to jest każdy list przesyłany przez usera. A stokrotka otworzyła nowy temat... otworzyła bo tak sobie postanowiła i utworzyła. A czy jest sens zakładania tematów na każde pytanie, to ocenia "zakładacz" tematu i moderator. Ty możesz tego tematu nie czytać i omijać szarokim łukiem - proste?
Link do komentarza
Cytat

Nie wiem, czy wiesz, że post to jest każdy list przesyłany przez usera. A stokrotka otworzyła nowy temat... otworzyła bo tak sobie postanowiła i utworzyła. A czy jest sens zakładania tematów na każde pytanie, to ocenia "zakładacz" tematu i moderator. Ty możesz tego tematu nie czytać i omijać szarokim łukiem - proste?




Dzięki za oświecenie bo tego nie mogłem zrozumieć... Przyłóż się troszkę do swojej formy odpowiedzi bo nie rozmawiasz z 5 -cio letnim dzieckiem...

Pamiętaj też o czystości forum i żeby tutaj nie robić burdelu zakładając po kilka tematów tej samej treści. Moderatorzy to też ludzie i można im oszczędzić niepotrzebnej roboty. - proste?

Trzeba to tylko zrozumieć i nie odbierać wszystkiego tak jak to robi stokrotka że wszystko jest czynione przeciwko niej... Bo tak nie jest
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za oświecenie bo tego nie mogłem zrozumieć... Przyłóż się troszkę do swojej formy odpowiedzi bo nie rozmawiasz z 5 -cio letnim dzieckiem...

Pamiętaj też o czystości forum i żeby tutaj nie robić burdelu zakładając po kilka tematów tej samej treści. Moderatorzy to też ludzie i można im oszczędzić niepotrzebnej roboty. - proste?

Trzeba to tylko zrozumieć i nie odbierać wszystkiego tak jak to robi stokrotka że wszystko jest czynione przeciwko niej... Bo tak nie jest




Jak dobrze że znalazł sie " PAN PORZĄDKOWY "

Trochę dziwne to jest by zrozumieć,że nie każdy lubi być rozstawiany po kątach ?
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za oświecenie bo tego nie mogłem zrozumieć... Przyłóż się troszkę do swojej formy odpowiedzi bo nie rozmawiasz z 5 -cio letnim dzieckiem...

Pamiętaj też o czystości forum i żeby tutaj nie robić burdelu zakładając po kilka tematów tej samej treści. Moderatorzy to też ludzie i można im oszczędzić niepotrzebnej roboty. - proste?

Trzeba to tylko zrozumieć i nie odbierać wszystkiego tak jak to robi stokrotka że wszystko jest czynione przeciwko niej... Bo tak nie jest




Oj Chłopie naraziłeś się Stokrotce .35 icon_smile.gif

Drążysz temat a odpowiedź jest prosta jak budowa cepa

1 punkt za post
3 punkt za każdy zainicjowany temat
Link do komentarza
Cytat

Następny emigrant porządki muratorskie robi ......
icon_mad.gif



[....] - porządna od nabijania postów.
O nagrody za posty pierwsza pisałaś!

Syf robisz i posty bijesz - więcej i więcej to może płytkę dostaniesz
Na pole - do buraków a nie do ludzi z takimi tekstami.
Oby ci z klawiatury powietrze zeszło, procek się spalił i matryca pękła - na takich jak ty to szkoda klikania!
Link do komentarza
Cytat

[...] - porządna od nabijania postów.
O nagrody za posty pierwsza pisałaś!

Syf robisz i posty bijesz - więcej i więcej to może płytkę dostaniesz
Na pole - do buraków a nie do ludzi z takimi tekstami.
Oby ci z klawiatury powietrze zeszło, procek się spalił i matryca pękła
- na takich jak ty to szkoda klikania!




Ta wypowiedź naprawdę świadczy o użytkowniku wiele [...] - brawo..... kulturka pełna klasa

Na pole - do buraków a nie do ludzi z takimi tekstami.
Oby ci z klawiatury powietrze zeszło, procek się spalił i matryca pękła
to też mówi że mam inteligenta przedmówce...

och ..
popłaczę sie
Link do komentarza
Cytat

I tu muszę 'Stokrotce .35' przyznać rację !

Ostatnio sporo osób pisze praktycznie bez sensu posty tylko chyba żeby dostać nagrodę-y .


A to nie trzeba aby akcesu do uczestnictwa w wyścigu po nagrody najpierw zgłosić? Czy to tak z automata dają?
No bo jeśli z automata, to milknę natochmiast .... nie w smak mi sprzątanie nagród z przed nosa merytorycznie poprawniejszym ....
Link do komentarza
Cytat

I tu muszę 'Stokrotce .35' przyznać rację !

Ostatnio sporo osób pisze praktycznie bez sensu posty tylko chyba żeby dostać nagrodę-y .




sorry ....
na muratorze nagród nie było za posty .... przez 4 lata wybudowałam dom, zamieszkałam i cały czas pisałam nie tylko o budowie i nie tylko w tematycznych .... zrobiłam 15.500 wpisów ....
piszę - bo lubię mieć kontakt z forumowiczami .... ot , taki zwykły - ludzki ....
tam - to było normalne , tutaj - zaakceptujecie lub nie .... to Wasz problem ....
pewnie gdybym nie przyszła w dobie "rozdawania nagród" nikt nie zwróciłby na to uwagi ....
więc o co chodzi?
Link do komentarza
Cytat

Tutaj ma pan rację bo trzeba tu tego akcesu .... icon_biggrin.gif


A. To luzik.
Nie trza tedy na wszystkich, którzy chcą sobie tylko pogadać, wieszać proporca z napisem "NACIĄGACZ!!!", bo raz, że to nieładnie, a dwa, że niejednemu tak naznaczonemu nerw puści i kłapnie brzydkie słowo do wieszacza. A tego nikt przecie nie chce. Nie?
Link do komentarza
Cytat

[...] - porządna od nabijania postów.
O nagrody za posty pierwsza pisałaś!

Syf robisz i posty bijesz - więcej i więcej to może płytkę dostaniesz
Na pole - do buraków a nie do ludzi z takimi tekstami.
Oby ci z klawiatury powietrze zeszło, procek się spalił i matryca pękła - na takich jak ty to szkoda klikania!




Nie wiem... icon_confused.gif
ja nikogo nie obrażam,
ale taki język to też nie sprawi bym poczuła sie w jakiś sposób obrzucona błotem..
bo
musiałabym sie zniżyć do poziomu szacownego przedmówcy
Link do komentarza
Cytat

Nabiłes jakimiś głópawkami w ciągu 3 dni 87 postów,zapewne tylko żeby zabłysnąc wiedzą budowlaną icon_surprised.gif
bo to forum budowlane szanowny panie

Nie posądzam cie byś tak przyziemnie nagrodę chciał jakąś...


kobieto - buduję domy od 17 lat i jestem na bieżąco
Na to forum przeniosłem się bo chciałem i nikt mnie nie zmuszał
Firma istnieje od 4 pokoleń i jakoś nie narzekam.
Postów nie nabijam bo nie mam po co - nagrody mnie nie interesują.
Jeśli dla ciebie moje i moich znajomych posty są głupawkami to oznacza tylko to iż sama niezbyt mądrze myślisz - po to powstał hyde park aby pisać o wszystkim i o niczym - nie tylko budową człowiek żyje.
To forum jest jeszcze mało rozruszane ale napewno w krótkim czasie się to zmieni
Pozdrawiam i poradzę jeszcze na koniec - zanim coś napiszesz przejrzyj inne tematy bo może już coś podobnego jest.
Link do komentarza
Cytat

bo to forum budowlane szanowny panie



przepraszam .... a czy Ty masz monopol na to żeby dyktować ludziom gdzie i o czym mają pisać?
nie wiem .... podpisałaś umowę o moderowanie , masz zielone światło od Redakcji ?
no naprawdę .... jeszcze przed chwilą gdzieś czytałam, ze nie lubisz jak się Ciebie rozstawia po kątach .... więc nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe może , hę?
tak zdrowiej będzie .... na atmosferze .....
nie masz ochoty - nie zaglądaj do Hyde Park i po kłopocie ....
a że nagrody Cię bolą ?
a co?
boisz się , ze dla Ciebie zabraknie?


Prośbę mam do Redakcji ..... po raz wtóry ....
może lepiej wyłączyć jak proponowałam Hyde Park z licznikowania?
będzie zdrowsza atmosfera na forum .....
tak mi się wydaje ....
Link do komentarza
Cytat

kobieto - buduję domy od 17 lat i jestem na bieżąco
Na to forum przeniosłem się bo chciałem i nikt mnie nie zmuszał
Firma istnieje od 4 pokoleń i jakoś nie narzekam.
Postów nie nabijam bo nie mam po co - nagrody mnie nie interesują.
Jeśli dla ciebie moje i moich znajomych posty są głupawkami to oznacza tylko to iż sama niezbyt mądrze myślisz - po to powstał hyde park aby pisać o wszystkim i o niczym - nie tylko budową człowiek żyje.
To forum jest jeszcze mało rozruszane ale napewno w krótkim czasie się to zmieni
Pozdrawiam i poradzę jeszcze na koniec - zanim coś napiszesz przejrzyj inne tematy bo może już coś podobnego jest.



Tylko retoryka jeszcze na poziomie ludu pierwotnego ...
to jeszcze dłużej niż 4 pokolenia do tyłu

Ale nie posądzam ,że i sprawy budowlane są też tak uwstecznione....
Link do komentarza
Cytat

Tylko retoryka jeszcze na poziomie ludu pierwotnego ...
to jeszcze dłużej niż 4 pokolenia do tyłu

Ale nie posądzam ,że i sprawy budowlane są też tak uwstecznione....



Co do retoryki - icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Co do budowlanki - tego nie tykaj bo nawet nie wiesz co zaczepiasz - za krótko żyjesz i za mało jeszcze wiesz i umiesz
Link do komentarza
Cytat

przepraszam .... a czy Ty masz monopol na to żeby dyktować ludziom gdzie i o czym mają pisać?
nie wiem .... podpisałaś umowę o moderowanie , masz zielone światło od Redakcji ?
no naprawdę .... jeszcze przed chwilą gdzieś czytałam, ze nie lubisz jak się Ciebie rozstawia po kątach .... więc nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe może , hę?
tak zdrowiej będzie .... na atmosferze .....
nie masz ochoty - nie zaglądaj do Hyde Park i po kłopocie ....
a że nagrody Cię bolą ?
a co?
boisz się , ze dla Ciebie zabraknie?


Prośbę mam do Redakcji ..... po raz wtóry ....
może lepiej wyłączyć jak proponowałam Hyde Park z licznikowania?
będzie zdrowsza atmosfera na forum .....
tak mi się wydaje ....





Albo zlikwidować te nagrody bo się pozabijają icon_biggrin.gif

Żeby w tydzień nabić 300 postów i więcej icon_eek.gif

A i palce krwawią opuchnięte ,na klawiaturze literki się wytarły co niektórym
Link do komentarza
Cytat

Biedaczek....

wysłowić kulturalnie sie nie umie,ale za to fachowiec..
bo
długo żyje i dużo umie..
brawo



Ciekaw jestem jakbyś gadała w realu - bo jak wszyscy wiedzą w necie każdy jest odważny.
Co do wysławiania się - może i nie umiem ale za to piszę to co wiem i jak umiem a jak ci nie pasuje to nie czytaj.
Jak jesteś taka "szkolona" to co szukasz na forum budowlanym?
Link do komentarza
zawiść polskiego narodu jest nieposkromiona. Zawsze w takich sytuacjach, zastanawiam się skąd w nas tyle tego. Wojny, 3 rozbiory, najeżdżani z lewa, z prawa, potem komuna, a teraz rządy dwóch braci z pod znaku kaczora. Rozumiem, naród może być znerwicowany, ale aż tak?
Z głupiej zabawy idziecie na noże? Bo ktoś dostanie jakąś gazetkę? Ma Redakcja ochotę to rozdaje.

Od kilku dni jedzie po mnie niejaki tedi1 że pisze bez sensu, że mące na forum i tak dalej. Zupełnie bez zdania racji. I w sumie nie wiedziałem o co mu biega. Dopiero czytając tą dyskusję zajarzyłem, że kłuje chłopa w oko to, że mam więcej postów od niego a więc dostanę gazetkę icon_biggrin.gif
No jak boga kocham, wierzyć się nie chcę. Nawet o taką pierdołę jest kwas. To ja się już nie dziwię politykom, że te tłuste świnie nie mogą się dogadać. Ale oni grają o wielką kasę. My o gazetki, ale jest podobnie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Albo zlikwidować te nagrody bo się pozabijają icon_biggrin.gif

Żeby w tydzień nabić 300 postów i więcej icon_eek.gif

A i palce krwawią opuchnięte ,na klawiaturze literki się wytarły co niektórym



zawsze tyle pisałam ..... tu nic nowego i innego nie robię niż zwykle robiłam ....
zresztą - pracę mam taką, że w zasadzie cały dzień mogę siedzieć przy kompie ...
więc biorąc to pod uwagę i uśredniając że doba ma 24h - powiedzmy 40 wpisów dziennie nie jest jakąś kolosalną liczbą .... nie dla mnie ....

Link do komentarza
Cytat

zawiść polskiego narodu jest nieposkromiona. Zawsze w takich sytuacjach, zastanawiam się skąd w nas tyle tego. Wojny, 3 rozbiory, najeżdżani z lewa, z prawa, potem komuna, a teraz rządy dwóch braci z pod znaku kaczora. Rozumiem, naród może być znerwicowany, ale aż tak?
Z głupiej zabawy idziecie na noże? Bo ktoś dostanie jakąś gazetkę? Ma Redakcja ochotę to rozdaje.

Od kilku dni jedzie po mnie niejaki tedi1 że pisze bez sensu, że mące na forum i tak dalej. Zupełnie bez zdania racji. I w sumie nie wiedziałem o co mu biega. Dopiero czytając tą dyskusję zajarzyłem, że kłuje chłopa w oko to, że mam więcej postów od niego a więc dostanę gazetkę icon_biggrin.gif
No jak boga kocham, wierzyć się nie chcę. Nawet o taką pierdołę jest kwas. To ja się już nie dziwię politykom, że te tłuste świnie nie mogą się dogadać. Ale oni grają o wielką kasę. My o gazetki, ale jest podobnie icon_biggrin.gif


Ja nie o gazetki - o dublowanie tematów jest spór
Mnie stać kupić gazetkę i nie muszę nabijać aby w gratisie dostać.
Link do komentarza
Cytat

Z głupiej zabawy idziecie na noże? Bo ktoś dostanie jakąś gazetkę? Ma Redakcja ochotę to rozdaje.



tak sobie myśle i zastanawiam się od czego się zaczęło....
no bo ja stokrotce nie żałuję ani wpisów (choćby z królową elżbietą na wątkach napierniczała po 100 wpisów dziennie to mnie to szczerze dynda bo to nie moja sprawa ) ... ani tym bardziej nagród bo to nie ja rozdaję.....

wydaje mi się, że uprzedziła się do mnie i kilku osób .... a generalizując : NOWYCH po tym , jak poparliśmy błędy wykonawcze w Jej domu ..... a nie pogłaskaliśmy za to po główce ....
tak mi się wydaje , że od tego się zaczęło i ..... scedowało na inne wątki ... i ciągnie się to i ciągnie ....


i myśle .... jak to zakończyć .... ale nic mi do głowy nie przychodzi ....
bo jeśli ktoś pisze na forum do mnie jakieś anse , to normalnym ludzkim odruchem jest , że się bronię .... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Ciekaw jestem jakbyś gadała w realu - bo jak wszyscy wiedzą w necie każdy jest odważny.
Co do wysławiania się - może i nie umiem ale za to piszę to co wiem i jak umiem a jak ci nie pasuje to nie czytaj.
Jak jesteś taka "szkolona" to co szukasz na forum budowlanym?



Jak będzie spotkanie to będzie tak "Nie mogę przyjechać bo to bo tamto"


Link do komentarza
Cytat

zawsze tyle pisałam ..... tu nic nowego i innego nie robię niż zwykle robiłam ....
zresztą - pracę mam taką, że w zasadzie cały dzień mogę siedzieć przy kompie ...
więc biorąc to pod uwagę i uśredniając że doba ma 24h - powiedzmy 40 wpisów dziennie nie jest jakąś kolosalną liczbą .... nie dla mnie ....



Przyznam się że przed chwilą zlustrowałem daggulkę i najprawdopodobniej zamówiła 2 albumy płytowe icon_biggrin.gif

The Best CLASSICS...Ever!
The Best Disco ...Ever!

Ale przecież nie idzie to z mojej kieszeni co mi do tego hehehe .

Byłem kiedyś na festynie ludzie balony sobie wyrywali bo były za darmo icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Przyznam się że przed chwilą zlustrowałem daggulkę i najprawdopodobniej zamówiła 2 albumy płytowe icon_biggrin.gif

The Best CLASSICS...Ever!
The Best Disco ...Ever!

Ale przecież nie idzie to z mojej kieszeni co mi do tego hehehe .

Byłem kiedyś na festynie ludzie balony sobie wyrywali bo były za darmo icon_lol.gif



a to sorrry ....
gdybym pisała i nie zamawiała, to bym Wam nie przeszkadzało?
bo może tędy droga .... żeby nikogo w oczy nie kuło....
jeśli tak - to ja zrezygnuję ....

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...