Skocz do zawartości

My Budowlańcy


Recommended Posts

Cytat

No, ja jestem upupiony w budowlańcach. Żona - budowlaniec, jej siostra, brat - budowlańcy i wszystko wokół też. Jedna mafia. Nie ma imprezy, żeby nie omawiać ciekawych zdarzeń na budowach, albo nowych wieści z branży.



Gosia Anbudowa to też budowlaniec icon_lol.gif i kurna większość znajomych icon_sad.gif jeszcze z lat szkolnych
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
A ja tam inwestor-wykonawca w jednym jestem icon_wink.gif A tytuł zawodowy magistra posiadam...



...prawa - specjalizacja wymiar sprawiedliwości, w nieruchomościach robię, budowlaniec z musu, z zamiłowania - wyczytaną wiedzę teoretyczną w praktykę przekuwam icon_wink.gif - podyskutować mogę... o budowaniu i budować mogę jako wykonawca, ale teraz już za duże pieniądze icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

My z mężem też budowlańcy - ja póki co bardziej w teorii (studia), mąż bardziej w praktyce icon_wink.gif Uzupełniamy się icon_razz.gif

To podobna sytuacja jak u mnie, tylko, że studia skończyliśmy podobnie jak u an-bud za komuny icon_wink.gif.
No i mielismy już czas liznąć trochę nie tylko teorii, ale i praktyki, w tym budowa własnego domu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...