Skocz do zawartości

Gdzie kupić EDER


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

W Tychach: http://www.e-budikom.pl i w Strzelcach Opolskich: www.mobaupolska.pl
Ja natomiast szukam składu na Mazowszu, w którym można za rozsądną cenę kupić EDERa.



uwaga!!! przestrzegam przed zakupami w e-budikom z Tychów. Kupiłem od nich pustaki, niemieckiego wienerbergera. Dostarczone na kaucjonowanych paletach po 19,90zł za sztukę. Palety miały być do zwrotu i co za tym idzie kaucja też do zwrotu. Teraz facet nie chce odebrać palet, nie chce zwrócić kaucji, a jest tego 900zł. Poza tym nie chce wystawiać faktur. Ja o swoje prosiłem się pół roku.
Link do komentarza
Cytat

uwaga!!! przestrzegam przed zakupami w e-budikom z Tychów. Kupiłem od nich pustaki, niemieckiego wienerbergera. Dostarczone na kaucjonowanych paletach po 19,90zł za sztukę. Palety miały być do zwrotu i co za tym idzie kaucja też do zwrotu. Teraz facet nie chce odebrać palet, nie chce zwrócić kaucji, a jest tego 900zł. Poza tym nie chce wystawiać faktur. Ja o swoje prosiłem się pół roku.



Ja z kolei ostrzegam przed zamawianiem EDERa za pośrednictwem firmy Trops z Torunia / Lipna - żądają najpierw wpłaty w wys. 100% zamówienia, a potem czeka się miesiącami na realizację zamówienia...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...