Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

szukam Pomysłu na schody


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Witam. W naszej galerii realizacji mamy moim zdaniem ciekawą koncepcję oświetlenia schodów - sami zobaczcie Galeria - foto numer osiem !
Projekt wykonano na bazie liniowego oświetlenia LED.

Osobiście doradzam aby przy wyborze oświetlenia led na schody stosować oprawy bezpieczne czyli takie zasilane z 12V lub innego niskiego napięcia. Produkty zasilane z 230V mogą stać się bardzo niebezpieczne np. dla dzieci, które łatwo mogą wyciągnąć nisko zamontowaną oprawę oświetleniową i dostać się do instalacji 230V!

Często zainteresowani tego typu oświetleniem szukają produktów na 230V tłumacząc to tym, że instalacja jest już tak zrobiona i elektryk nie chce słyszeć o innym napięciu pracy -prawda jest taka, że elektrykowi nie chce się zrobić małej modyfikacji. Pamiętajmy na chody tylko bezpieczne niskonapięciowe oprawy LED!
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Nie chciałabym mieć schodów ani z płytek ani z drewna ani z kamienia. Marzą mi się schody z żywicy epoksydowej w białym kolorze. Czy ktoś z Was ma takie schody i coś poradzi zwłaszcza jeśli chodzi o wykonanie podstopnic. Jak trzeba przygotować takie schody?
Link to postu
  • 3 tygodnie temu...
Widzę Stokrotka.35 że przypadły Ci do gustu ciemne, brązowe i drewniane schody. Bardzo dobry wybór. Myślisz o takich w własnym domu? Drewniane schody są elementem ocieplającym wnętrze oraz najbardziej pasują do nieco klasyczny rozwiązań w aranzacji przestrzeni. Schody murowane, stalowe lub te z innych tworzyw to domena odważnych, designerskich wnętrz. Co o tym podziale sądzicie?
Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...