Skocz do zawartości

Jak śledzić dyskusje na Forum?


Recommended Posts

Ja również uważam, że "Zobacz nowe posty" załatwia sprawę!
Przeglądam interesujące mnie tematy, potem naciskam "Zobacz nowe posty" i z tych nowych tematów znowu wybieram te, których tematy mnie zainteresowały, a które doszły na forum od mojej ostatniej wizyty icon_biggrin.gif
Tych emaili miałbym paredziesiąt codziennie, utonąłbym w nich całkowicie...
Link do komentarza
To ja mam jeszcze jedna prośbe ....

czy da się zrobić tak , żeby na jednej stronie było więcej wpisów?
np. 40-50? znaleźć cokolwiek byłoby łatwiej ....
taka propozycja ....
ja wiem .... przyszli stadem i żądają icon_redface.gif ... ale to tylko takie propozycje ułatwiające wszystkim pisanine ...

i pytanko - bo nie wiem ... czy Redakcja tu zagląda czy na priv trzeba postulaty zapodać ?
pozdrawiam .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

i pytanko - bo nie wiem ... czy Redakcja tu zagląda czy na priv trzeba postulaty zapodać ?
pozdrawiam .... icon_smile.gif


Witam,
tak, Redakcja tu zagląda.


Cytat

czy da się zrobić tak , żeby na jednej stronie było więcej wpisów?
np. 40-50? znaleźć cokolwiek byłoby łatwiej ....
taka propozycja ....
ja wiem .... przyszli stadem i żądają icon_redface.gif ... ale to tylko takie propozycje ułatwiające wszystkim pisanine ...


Poszukam takiej opcji i zobaczę, co da się zrobić. Tymczasem polecam przetestowanie możliwości przełączenia widoku tematu na "Drzewo" w "Opcjach" (w prawym górnym rogu).

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Jeszce mam pytanie do Redakcji. Czy jest możliwość ukrycia tych rang w postaci ludzików pod avatarkiem i zostawienia samego napisu? icon_smile.gif Bo tak razi to troszkę w oczy. Może niech forumowicze się wypowiedzą co o tym sądzą


hmmmm... liczę, że oczy się przyzwyczają icon_smile.gif Jeżeli jednak znajdzie się więcej osób, którym przeszkadzają te avatary, to będę myślał co z tym zrobić.

Cytat

Wszystko jest ok
ale czy mógłbym założyć KLAN BUDOWLAŃCÓW - bo widziałem tylko klany dla inwestorów?
Tacy jak ja mogliby wymieniać się poglądami i nowościami w dziedzinie sztuki budowlanej



Myślę, że to dobry pomysł. Zaraz przygotuję odpowiednie miejsce.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Witam,
tak, Redakcja tu zagląda.



no to już mam pewność żeby nie zawracać głowy na priv tylko z technicznymi rzeczami tu pisać ....


Cytat

Poszukam takiej opcji i zobaczę, co da się zrobić. Tymczasem polecam przetestowanie możliwości przełączenia widoku tematu na "Drzewo" w "Opcjach" (w prawym górnym rogu).

Pozdrawiam
Marcin Szymanik



dziękuję za zajęcie się sprawą , w takim razie czekam na odpowiedź "co da się zrobić" icon_smile.gif
Link do komentarza
ja też głosuje za usunięciem tych grafik ...
w zasadzie nie przeszkadza mi forma ani sam obrazek- tylko pomyślałam sobie , że te nasze wpisy zajmują sporo miejsca ... przez te grafiki ...
napiszę jedno zdanie ... a pod spodem zostaje dużo wolnego miejsca .... bo jesli ktos ma awatar i ta grafike .... to wpisy robia się wysokie i puste ...
nie wiem czy jasno określiłam o co mi chodzi .... ja nie informatyk ... ciężko pisać zwykłymi słowami o czymś na czym sie nie znam icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

Jestem wprost zaszokowany dialogiem między forumowiczami a Redakcją.
Czyli jest to możliwe i skuteczne.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, mając niezbyt pochlebne odczucia w tym zakresie z innego forum.



ja już o tym pisałam ....
też byłam zszokowana .... icon_biggrin.gif
teraz uczucie które towarzyszy rozmyślaniom w tym temacie to - szacunek i wdzięczność dla Redakcji tego forum ... icon_biggrin.gif

i żeby nie było - wcale sie nie ślizgam - po prostu mam porównanie i widzę różnicę .... jak Ty , bajbaga ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

ja też głosuje za usunięciem tych grafik ... te nasze wpisy zajmują sporo miejsca ... przez te grafiki ... pod spodem zostaje dużo wolnego miejsca .... wpisy robia się wysokie i puste ...



też niezbyt mi się to podoba, dużo miejsca się "marnuje"
no, chyba że jest coś związanego z tymi "łebkami" o czym jeszcze nie wiemy icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Udało się. Wyświetla się 50 postów na stronie.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik



to jest nie do wiary ..... icon_eek.gif
naprawdę ....
naprawdę brak mi jest słów ..... co rzadko mi się zdarza .... icon_redface.gif
słowo dziękuję nie odda pozytywnego tego szoku w jakim teraz się znajduję ...

jestem pod ogromnym wrażeniem .... i .... bardzo dziękuję .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Daga znalazłem coś dla ciebie odnośnie wiadomości PW. Jest opcja archiwizacji wiadomości które masz w skrzynce odbiorczej i zapisania ich w jednym pliku jako html czyli tak jak je widzisz jedna pod drugim. Wszystko trwa 5 sekund po czym na meila otrzymujesz plik ze swoimi wiadomościami. Fajna opcja. Wypróbuj sobie tą opcję:

PANEL KONTROLNY -> KOMUNIKATOR -> STARE WIADOMOŚCI

No i tam ustawiasz sobie ile ma archiwizować oraz do jakiego pliku można to zapisać (xml albo jako stronę www)

Bardzo fajna opcja
Link do komentarza
Cytat

Daga znalazłem coś dla ciebie odnośnie wiadomości PW. Jest opcja archiwizacji wiadomości które masz w skrzynce odbiorczej i zapisania ich w jednym pliku jako html czyli tak jak je widzisz jedna pod drugim. Wszystko trwa 5 sekund po czym na meila otrzymujesz plik ze swoimi wiadomościami. Fajna opcja. Wypróbuj sobie tą opcję:

PANEL KONTROLNY -> KOMUNIKATOR -> STARE WIADOMOŚCI

No i tam ustawiasz sobie ile ma archiwizować oraz do jakiego pliku można to zapisać (xml albo jako stronę www)

Bardzo fajna opcja



dzięki .... tak zrobię ..... icon_smile.gif
pewnie są jeszcze jakieś asy w zanadrzu ... ale musze przysiąść i obczaić ... na razie ino podstawy połapałam ... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Tak, tylko zapomniałem dodać, że opcję tę uaktywniłem tylko dla grupy uczestnik, a więc osoby, które uczestniczą w dyskusjach na Klanach będą miały "ludzika".

Pozdrawiam
Marcin Szymanik



Faktycznie...
Moj okularnik dalej pozostał..
Średnio mi sie on podoba,no ale cóż ?
może redakcja wymyśli jakąś inną opcję by i tego luda pogonić icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

Tak, tylko zapomniałem dodać, że opcję tę uaktywniłem tylko dla grupy uczestnik, a więc osoby, które uczestniczą w dyskusjach na Klanach będą miały "ludzika".

Pozdrawiam
Marcin Szymanik



Faktycznie...
Moj okularnik dalej pozostał..
Średnio mi sie on podoba,no ale cóż ?
może redakcja wymyśli jakąś inną opcję by i tego luda pogonić icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam,
zwiększyłem limit do 25 MB dwóm grupom: "Członek Rzeczywisty wybieramydom" oraz "SuperForumowicz".

Członek rzeczywisty - osoba, która buduje dom według danego projektu i udokumentowała to zdjęciami domu zamieszczonymi na FORUM

SuperForumowicz - osoba, która w subiektywnej ocenie redakcji jest wyjątkowo pomocna innym użytkownikom FORUM.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Administrator Forum.BudujemyDom.pl




pytanko mam ..... takie z ciekawości wynikające ....
czym się charakteryzuje Członek Rzeczywisty?
i tak z ciekawości - czy są jeszcze jakieś inne rangi?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...