Skocz do zawartości

łóżko


vicky

Recommended Posts

Mam w planach, w niedalekiej przyszłości wymienić sobie łóżko w sypialni. Stare jest wysłużone więc niech i ono sobie odpocznie icon_wink.gif Chciałabym żebyście mi doradzili jakie łóżko wybrać, może pokażecie jakies fajne modele? Na pewno nie chcę metalowego łóżka, prędzej jakieś drewniane, proste, bez wydziwnień, ale ładne i stylowe. Jeszcze nie wiem jaki kolor drewna mnie interesuje bo w sumie myślę nad gruntownym remontem, łącznie ze zmianą szafy i podłogi więc wrzucajcie co ładnego znajdziecie. Mam na myśli coś w tym stylu:
Brak obrazka
źródło: multizakupy.pl
Link do komentarza
Dzięki za odpowiedzi icon_smile.gif
Ifra, to łóżko jest całkiem spoko, tylko, że drażni mnie ta biała płyta z przodu łóżka, wolałabym jednak coś jednolitego, no chyba, że mnie coś kolorowego naprawdę zachwyci.
Kropeczka pierwsze jest lepsze od tego drugiego, fajnie, że jest proste, aczkolwiek trochę takie przypominające trumnę icon_razz.gif jestem trochę wybredna, wiem icon_razz.gif
Najbardziej mi się podobają te łóżka wrzucone przez Supersaxo. Cudowne są bez kitu! Najlepsze jest to fioletowe i białe. Ostatnia sypialnia w ogóle jest cudowna. Tylko, że niestety ja szukam czegoś mniej ekstrawaganckiego, bardziej klasycznego i prostego.
Jeszcze znalazłam coś takiego, też z multizakupy.pl:
Brak obrazka
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cieszę się, że się podobają. Mnie zachwyciła ta trzecia. Ja właśnie jestem po urządzaniu mieszkania (no, jeszcze trochę drobiazgów zostało...). Niestety na to zdjęcie trafiłam już po, ale w sumie i tak moja sypialnia jest za mała, by uzyskać taki efekt. Jest w innym stylu, chociaż również dosyć prosta, no i oczywiście też mi się podoba icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...