Skocz do zawartości

Układamy kostkę brukową - poradnik praktyczny


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Proszę o poradę. Czy wokół domu powinienem zrobić opaskę z drobnego kamienia/40 -60 cm / i dopiero dalej położyć kostkę czy nie ma to znaczenia.Dodam,że podbitka wystaje ok 140-160 cm od ściany.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość mhtyl
8 minut temu, Gość Zdzislaw napisał:

Witam,co zrobić z kostką,która odkształciła się-zapadła w miejscach w których stał samochód,na chodniku kostka jest idealna?

No cóż, należy ją zerwać, poprawić zagęszczenie warstwy pod kostką i ułożyć od nowa.

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
Gość Adam_Skalski

Bardzo dokładny instruktaż kładzenia pozbruku. Natomiast moim zdaniem to tak samo jak można być dla samego siebie fryzjerem a samochód można myć pod domem a nie na myjce. Wbrew pozorom zrobienie dobrego podłoża pod układanie kostki to samo to już jest skomplikowane (...) ja w wrześniu 2021 sam chciałem ułożyć na podjeździe ale słabo w praktyce w sensie estetycznym to wychodziło.... zatrudniłem fachowca 

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

A ja sobie sam poradziłem z ułożeniem kostki przy domu. Nie był to wprawdzie za duża powierzchnia bo zaledwie kilka m2, ale musiałem sprobować. Najpierw sie doszkoliłem. Wbrew pozorom nie jest to jakaś wielce skomplikowana sprwa. Trzeba poznać kilka podstawowych zasad i wiedzieć jak przygotować m. in. podłoże.

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...