Skocz do zawartości

Lira / Krajobrazy


Arek i Renia

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Witam. Mam takie pytanie do pozostałych uzytkowników. Chodzi mi tutaj o wymiary poszczególnych pomieszczen i tarasu na orginalnym planie, ile na ile maja poszczególne pomieszczenia itd. Gdyz z zona sie zastanawiamy nad kupnem tego planu/domku. Pozdrawiam


Witam Cię! Domek Lira ogólnie jest małym domkiem i pomieszczenia w środku również są niewielkie i tak PARTER ; 1.kotłownia 1,86x2,46 2.łazienka 1,26x2,00 3.pokój 2,46x3,30 4.kuchnia 2,58x 2,46 5.salon+ aneks 5,46x 3,90 PODDASZE 6.pokój 4,20x3,70 7.pokój 4,20x3,70 8.pokój 3,00x3,20 9.łazienka 2,80x2,40 pralnia 2,35x 1,00 .Wymiary mogą się lekko różnic od rzeczywistych . polecam obejrzeć rzeczywisty domek u mnie ,czy wybudowany w okolicy BARZO TO POMAGA. Pozdrawiam

Stan dzisieszy! Pozdrawiam

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Witam

Domek na zdjęciach super !!!

Startuje z budowa jak tylko puszcza mrozy , mam juz zakupiona cześć materiału , projekt z przeróbka pomieszczenia gospodarczego na kotłownie , także schody się troszkę zmniejszyły i salon .
Jutro mam zamiar jechać zakupić drut zbrojeniowy i zastanawia mnie ile sztuk 12m drutu wam wyszło na ten domek ?
Murarza mam już zamówionego ceni sie 25 zł wraz z pomocnikiem od m2 muru , komin 50zlm2 , strop Ackermana 35zl m2 , co sadzicie o tych cenach ?? .
Jestem teraz na etapie szukania cieśli który wykona więźbę dachowa , jeśli ktoś może podać średni koszt drzewa na ten dach będę wdzięczny , deskowanie chce wykonać sam , cena za 1m2 dachu w Częstochowie średnio 18zl czy to duzo czy mało ?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...