Skocz do zawartości

COOLiBEERkowa Budowa :)


Recommended Posts

Cytat

... może jakaś autostrada wiaduktem nad torami przerzucona (oczywiście z ekranami)


icon_wink.gif



dobry pomysł zrobilibyśmy pamiątkę dla bobiczka ;)


Tinek te 2 lokomotywy mają możliwość zasilania z pantografu ale bardzo droga opcja icon_smile.gif Więc jeździmy z pantografami opuszczonymi (taka tania wersja)



Retro mam też taki płyn który rozlewasz i po paru godzinach zamienia się w piękne niebieskie jezioro
Link do komentarza
Cytat

No to dzieciaki trzeba zaszczepić jakimś zainteresowaniem. Ja wczoraj pół niedzieli spędziłem na zabawą kolejką bo małemu się tak spodobało, że oglądał jak pociągi jeździły. A jak stały to pokazywał, że stoi i trzeba było jeździć.



akurat icon_twisted.gif tatus ma dobra wymowke, zeby sie bawic, a ze synusiowi sie przy okazji podoba... icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

akurat icon_twisted.gif tatus ma dobra wymowke, zeby sie bawic, a ze synusiowi sie przy okazji podoba... icon_razz.gif


no właśnie o to mi z tym posiadaniem dzieci chodziło, ale nie chciałam tak z grubej rury icon_razz.gif

Cytat

No to dzieciaki trzeba zaszczepić jakimś zainteresowaniem. Ja wczoraj pół niedzieli spędziłem na zabawą kolejką bo małemu się tak spodobało, że oglądał jak pociągi jeździły. A jak stały to pokazywał, że stoi i trzeba było jeździć.


jedna jeszcze trochę za mała bo ma dopiero 15 mięsięcy, a druga na razie na etapie poszukiwań, konie odpadły jak przyszła pora na jazdę kłusem (jednak chyba młoda jeszcze była za mała na takie atrakcje), teraz jesteśmy na etapie szkółki pływackiej i to chyba jest to bo z wody mogłaby nie wychodzić
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

ej! to jest nie fair! mi pisales wczesniej i nie moglam brac udzialu w konkursie :foch:




Nie było żadnych ograniczeń w konkursie. Było pytanie... padła odpowiedź icon_smile.gif



za brawa dla tinka tez otrzymasz jakąś niespodziankę może być?




Cytat

Konkurs rozstrzygnięty, więc choć podzielę się uwagami:
Ja kotwy (uchwyty do mocowania słupów) zatapiam w betonie tak, aby ich stopka znajdowała się 3-5 cm ponad powierzchnią betonu. Zapobiega to podciąganiu wilgoci przez słupy...



z tego co wiem tam jakaś przerwa jest

robi to znajomy Ojca więc się tam nie wtrącam icon_smile.gif

Link do komentarza
Połowa montażu wiaty skończona. Przy okazji piłem coś podobnego do Retrokwasu

Prosto z Mazur bo właśnie z Mazur a dokładnie z najdalej położonego punktu polski Północnego Wschodu mamy materiał i ekipę oraz dobry bimberek ;)

Jutro fotki bo dziś nie jestem w stanie nawet podpiąć kabla i zgrać ;)

Przy okazji zrobiliśmy huśtawkę oraz piaskownicę dla Wojtusia

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...