Skocz do zawartości

COOLiBEERkowa Budowa :)


Recommended Posts

Cytat

Cirilka obiecuję poprawę i Yeti też please o cieropliwosć


Cierpliwość się kończy angry.gif .
Mieliście być po zlocie i co? Nie dość, że nie dotarliście niczego nie odwołując, to jaszcze gadać ze mną przez telefon nie chcesz icon_evil.gif

Co tam słychać? icon_smile.gif
My właśnie wróciliśmy do domu - wakacje mamy więc już w zasadzie za sobą. Tylko dzieciaki jeszcze poszaleją - 3 dniowa przerwa w domu i w niedzielę znów wyjeżdżają - teraz na obozy.

:hug:
Link do komentarza
Cytat

Cierpliwość się kończy angry.gif .
Mieliście być po zlocie i co? Nie dość, że nie dotarliście niczego nie odwołując, to jaszcze gadać ze mną przez telefon nie chcesz icon_evil.gif

Co tam słychać? icon_smile.gif
My właśnie wróciliśmy do domu - wakacje mamy więc już w zasadzie za sobą. Tylko dzieciaki jeszcze poszaleją - 3 dniowa przerwa w domu i w niedzielę znów wyjeżdżają - teraz na obozy.

:hug:



Wujek miałeś dzwonić jak wyjedziecie ze zlotu.

Zadzwonie jutro to pogawedzimy
Link do komentarza
Cytat

No coś ty... icon_eek.gif . Może z wujkiem się tak umawiałeś, bo ja czekałem na was wieczorem. Jeszcze Tinka wabiłem i Elutka zatrzymywałem, a Adiqqi/Ewiqi uprzedzałem, żeby nie balowali u ciebie zbyt długo, bo dojechać musisz icon_wink.gif icon_lol.gif



Wujek to leżał zalany a ja pamiętam, że dzwoniłem do ciebie bo mnie nie będzie na zlocie.

Napisz na PW numer do ciebie bo telefon został u Beaty dziś tzn zabrała go przez przypadek do siebie. Zadzwonię z pracy to ci wszystko opowiem.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Dziękujemy Serdecznie Forumowym ziomkom którzy się pojawili w tym dniu icon_smile.gif i tym od których otrzymalismy życzenia za posrednictwem Poczty Polskiej icon_smile.gif


troszkę mi głupio - ale ja naprawdę wcześniej nic a nic nie wiedziałem
Co i tak mnie nie zwalnia - więc Michał - szczerze cieszę się razem z Wami i gratuluję "legalizacji" icon_smile.gif
Najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlepszego dla oba wszystkich trzech -icon_smile.gif
Link do komentarza
Szkoda, że nie udało się nam widzieć na żywo waszego szczęścia w tym dniu.
Życzę wam wzajemnego wsparcia, szacunku i zrozumienia oraz wiecznie płomiennego uczucia w rozpoczętym związku.

Zdjęcia ładne, ale od osobistej relacji i tak się nie wymigacie icon_wink.gif
Mam nadzieję, że nie zapomniałeś zostawić Weselnej icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_mrgreen.gif

:hug:
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
po długim okresie od wprowadzki i pamiętnej przeprowadzki zostało dokupione kilka gadżetów do domu. Po wizycie w IKEI Katowickiej wczoraj dom otrzymał nową szafkę, kuchnia otrzymała fajne półeczki do szafek na kubeczki, 2 pokoje nowe oświetlenie i kilka żarówek energooszczędnych ;)

Zapasy na zimę w postacji opału już zachomikowane.

Ogród posprzątany i gotowy do przyjęcia pierwszego śniegu.

Trawa ostatni raz koszona w weekend

Syn w drodze... icon_smile.gif

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...