Skocz do zawartości

COOLiBEERkowa Budowa :)


Recommended Posts

Cytat

Ketanol domięśniowo - ale w erotyczne miejsce
Przeciw zakrzepowe moja mi wali codziennie w mięsień piwny....
Dbam o nie.
Miałem znajomka na TIR-ach
I pochowali go.
Wszyscy głupio piali - "Wypadek miał, zabił się"
Gówno prawda
Wpierdzielił się - w nasyp.
I wyskakiwał z kabiny na ten nasyp - wysoko.
I złamał nogę.
Takie miał obrażenia.
I zagipsowali go - i nie dostał przeciw zakrzepowych.
I się skrzep urwał.
I go pochowali........przez niedbalstwo nieordynowane na czas....



Właśnie dlatego mówię czy masz te zastrzyki. Ja jak miałem nogę złamaną to wziąłem około 30 zastrzyków. Teraz w szpitalu nie wiem czy mi dawali w kroplówkach czy nie i jak pojade po wypis jak tylko dam radę to zapytam a jak nie dali to trzeba szybko brać bo krwiaków i siniaków dużo na mym ciele icon_sad.gif
Link do komentarza
no, przynajmniej na twarzy nie masz kanapki z dżemem truskawkowym
stylowy kolorek tego kołnierzyka
niestety łazienka w której Cię położyli na ch... kafle huh.gif
piszesz składnie, więc chyba głowa cała...

a tak serio, to jesteś w gipsie? bo jak tak to powinieneś dostać (ja miałem siakiś kleksan) i to codziennie się dziabać
Link do komentarza
Cytat

no, przynajmniej na twarzy nie masz kanapki z dżemem truskawkowym
stylowy kolorek tego kołnierzyka
niestety łazienka w której Cię położyli na ch... kafle huh.gif
piszesz składnie, więc chyba głowa cała...

a tak serio, to jesteś w gipsie? bo jak tak to powinieneś dostać (ja miałem siakiś kleksan) i to codziennie się dziabać



Głowa cała i na szczęście nic nie zagipsowane. Tylko siny jestem jak śliwka.



Cytat

A ja mam takie pytanko jakie halogeny w podbitce kolega zastosował, tzn podejrzewam ze na 220v.
Oraz jak przeżyły zimę. I czy oprawki są jakieś specjalne, czy takie a'la kuchenne?
Co jaką odległość są montowane?



Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Autorus



Tak halogeny na 220 z Castoramy. Pakowane po 3 sztuki za coś koło 33zł za komplet. Zimę przeżyły bez problemu. Nie rdzewieją i nic się z nimi nie dzieje. Oprawki są zwykłe. Kurcze montowałem je co chyba 8 listew a dokładnie muszę pomierzyć. Jak tylko będę miał taką możliwość to zrobie to. Ale coś mi się przypomina, że w poprzednich moich wpisach już podawałem te wymiary.
Link do komentarza
Cytat

Głowa cała i na szczęście nic nie zagipsowane. Tylko siny jestem jak śliwka.

Tak halogeny na 220 z Castoramy. Pakowane po 3 sztuki za coś koło 33zł za komplet. Zimę przeżyły bez problemu. Nie rdzewieją i nic się z nimi nie dzieje. Oprawki są zwykłe. Kurcze montowałem je co chyba 8 listew a dokładnie muszę pomierzyć. Jak tylko będę miał taką możliwość to zrobie to. Ale coś mi się przypomina, że w poprzednich moich wpisach już podawałem te wymiary.



Witam , znalazłem że montował kolega "odległość od frontu to co 13 desek a z boku domu i od strony tarasu to 12 " tylko jakiej szerokości sa deseczki icon_smile.gif

Autorus
Link do komentarza
Cytat

Witam , znalazłem że montował kolega "odległość od frontu to co 13 desek a z boku domu i od strony tarasu to 12 " tylko jakiej szerokości sa deseczki icon_smile.gif

Autorus



No poprosiłem sąsiada i wlazł i pomierzył icon_smile.gif

Nad wejściem mocowane były co 1,20 cm
Reszta co 1,40 cm

Na wiosnę szykuje zakup jeszcze 14 sztuk z drugiej strony domu żeby było już dookoła bo z tamtej strony ciemno jest.

Ostatnio byłem w castoramie i jeszcze widziałem te kompleciki tych oprawek z żarówkami za 33 zł. Tylko minus taki, że żarówka jest w komplecie ale zwykła. Ja od razu Ledy kupiłem i podmieniłem.

Cytat

Michaś myślałam ,że gorzej wyglądasz .



Hehehe dzięki icon_smile.gif

Pozdrawiam również

Cytat

Współczuję tak leżeć .
Coś mi się wydaje że schudniesz szybciej niż Ci się wydawało icon_smile.gif
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę Ja a małżonka przesyła buziaka .
Pozdra.



No jak małżonka przesyła buziaka to pewnie jutro już będę jeździł na desce icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

może była nabijana ciasno, u mnie nabijali z 3 mm odstępami, żeby miało gdzie pracować, nic się nie dzieje już 3 rok



sam dobijałem na maxa i to był błąd ale na szczęście w 4 miejscach tylko wyszło więc jak dojdę do siebie to wejdę i poprawię. Ale uprzedzam na przyszłość tych co jeszcze nie robili
Link do komentarza
Cytat

Witam
Miło się czytało dokumentację z tworzenia własnego miejsca na ziemi.
Nic, tylko pogratulować.
Nie spodziewałem się tylko tak sensacyjnego zakończenia.
Szybkiego ponownego uruchomienia się w 100% Życzę

Pzdr



Dzięki. Już jest coraz lepiej. Myślę że będzie OK. Co do dalszych prac to jak tylko zacznę coś robić zdam relację. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Jołki Misiek!!! Kiedy do nas wpadniecie??? Wiesz, że ja neta mam teraz od wielkiego dzwona... bo nawet jak mam to czasu ni mam...





wpadniemy wpadniemy

tylko jak będzie czas...

bo ostatnio mój dom nawiedza dużo forumowych ziomków

Dziś w odwiedziny wpadli Adiki z całą rodzinką po turnieju szachowym

i mandingo z siostrą przy okazji zachaczając o JG icon_wink.gif



Cirilka obiecuję poprawę i Yeti też please o cieropliwosć
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...