Skocz do zawartości

COOLiBEERkowa Budowa :)


Recommended Posts

Gość gawel
Cytat

Gawel, a napisz czy jest jakiś autobus z Ruśca żeby dojeżdżał bezpośrednio do jakieś stacji metra??



No jest oczywiście, ale podróż może wyglądać jak w komedii Barei. icon_mrgreen.gif . Żartuje a dokąd chcesz dojechać ??
Link do komentarza
Cytat

No jest oczywiście, ale podróż może wyglądać jak w komedii Barei. icon_mrgreen.gif . Żartuje a dokąd chcesz dojechać ??


jeśli jak u Barei to nie wiem czy chcę jechać.....obojętne do której stacji, potem to już luzik, a na serio to do galerii Arkadia, to przy Dworcu Gdańskim.... no i do centrum na spacerek pod pałac....najważniejsze żeby do metra, a potem to już wiem co i jak....
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

jeśli jak u Barei to nie wiem czy chcę jechać.....obojętne do której stacji, potem to już luzik, a na serio to do galerii Arkadia, to przy Dworcu Gdańskim.... no i do centrum na spacerek pod pałac....najważniejsze żeby do metra, a potem to już wiem co i jak....



Jak do Arkadii to daj spokój żadne metro tylko spoko wsiadasz w Ruścu w 733 wysiadasz na pętli na Okęciu i potem każdy tramwaj np 2,9,25,35 itd dojeżdżasz do przystanku Hala Banacha i przesiadasz się w tramwaj 1 który ma przystanek pod Arkadią. Powrót tak samo. A jak chcesz do centrum to możesz np 16 z arkadii i wysiąśc przy centralnym z tamtąd masz znowu 25 i 9 na okęcie i stamtąd 733 do rusca
Link do komentarza
Cytat

Zresztą zobaczymy może weznę wolny piatek to was podrzuce do warszawy



Piotrek .... weź koniecznie wolny ten piątek ....
bede z Xavierem w piątek już kole połednia w Ruścu .... wypakujemy graty i chciałabym jechać Wawe pozwiedzać ... fajnie by było cobyśmy sie nie zgubili icon_redface.gif .... a jeszcze fajniej by było gdybyśmy zahaczyli wszyscy przy okazji o Redakcję BD .... wspominali , że jak będziemy w pobliżu to możemy zajrzeć ..... ja tam jeszcze nigdy w żadnej Redakcji nie byłam to chciałabym skorzystać z zaproszenia i obejrzeć ... icon_biggrin.gif
co Ty na to? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Piotrek .... weź koniecznie wolny ten piątek ....
bede z Xavierem w piątek już kole połednia w Ruścu .... wypakujemy graty i chciałabym jechać Wawe pozwiedzać ... fajnie by było cobyśmy sie nie zgubili icon_redface.gif .... a jeszcze fajniej by było gdybyśmy zahaczyli wszyscy przy okazji o Redakcję BD .... wspominali , że jak będziemy w pobliżu to możemy zajrzeć ..... ja tam jeszcze nigdy w żadnej Redakcji nie byłam to chciałabym skorzystać z zaproszenia i obejrzeć ... icon_biggrin.gif
co Ty na to? icon_biggrin.gif



Jestem na TAK
Link do komentarza
Cytat

Zresztą zobaczymy może weznę wolny piatek to was podrzuce do warszawy


my będziemy autem przecież, ale jakoś nie uśmiecha mi się stać 2 godziny w korku....czyli metro tak myślę najlepiej, ale o tramwajach zapomniałam icon_smile.gif...chciałabym zostawić auto jak ostatnio przy metrze gdzieś i dalej już metrem....tyle, że ostatnio na Kabaty to też jechałam w korku icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Piotrek .... weź koniecznie wolny ten piątek ....
bede z Xavierem w piątek już kole połednia w Ruścu .... wypakujemy graty i chciałabym jechać Wawe pozwiedzać ... fajnie by było cobyśmy sie nie zgubili icon_redface.gif .... a jeszcze fajniej by było gdybyśmy zahaczyli wszyscy przy okazji o Redakcję BD .... wspominali , że jak będziemy w pobliżu to możemy zajrzeć ..... ja tam jeszcze nigdy w żadnej Redakcji nie byłam to chciałabym skorzystać z zaproszenia i obejrzeć ... icon_biggrin.gif
co Ty na to? icon_biggrin.gif


Daga, a my też możemy??
Link do komentarza
Kilka słów co się zmieniło.

1. Pozakładane gniazda oraz kontakty w całym domu.
2. Zamontowane oświetlenie halogenowe w łazience 12 sztuk
3. Walka z oświetleniem schodowym.
4. Montaż barierek schodowych
5. Malowanie
6. Walka z wodą icon_smile.gif

Wczoraj pomoc przy KG u naszego kolegi Yetiego więc robota u mnie stała.

Od poniedziałku działamy dalej. Jutro troszkę fotek.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Coolibeer,
jak się sprawowały u Ciebie kolektory i zasobnik w ostatnich deszczowych dniach? Napisz dwa słowa.
Pozdrowionka. Fajny kominek. icon_smile.gif



W deszczowych dniach nie za dobrze icon_wink.gif Ale kominek w parę minut podgrzewa mi wodę. W te upalne dni które mamy o 8 rano mam cieplutką do mycia a od południa utrzymuje się na poziomie 69-75 stopni.




Link do komentarza
a z takich informacyjnych spraw którymi się nie pochwaliłem to:

1. Beczka już pojechała do właściciela i zabrałem się za wyrównywanie terenu od strony tarasu
2. Góra już całą pomalowana i umeblowana
3. TV Cyfrowa już wisi na kominie
4. Połączenia TV w każdym pokoju.
5. Trwa umeblowanie kuchni
6. Już mieszkam icon_smile.gif

No teraz codziennie po troszku coś się dzióbnie i myślę że jakoś to będzie.


W sobotę myślę że przykręcimy już wszystkie listwy w pokojach i zaczniemy malować i montować podbitkę

Oby pogoda dopisała.


Zdjęcia wkrótce

Aha jutro zaczynamy kłaść płytki na schodach od tarasu icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

Piękne dzięki. icon_smile.gif
...Kiedy ja będę myślał o podbitce i malowaniu, ojoj... Niektórzy w podbitce robią coś na kształt zewnętrznego pawlacza, czyli dostęp z drzwiczkami sobie zostawiają.


Nie je nie będę robił pawlacza. Wczoraj jeszcze skosiłem po raz pierwszy nową trawkę i myślę że odżyje.

Dziś lecą płytki przy kominku i na tarasie przed wejsciem icon_smile.gif
Link do komentarza
Ja przez pół roku od zamieszkania nie tknąłem palcem niczego.
Wczoraj wstawiłem dopiero oprawy halogenowe w sufit.
Wcześniej wisiały na kablach icon_smile.gif

Myślę że i na Ciebie przyjdzie taka "klątwa", czego Ci nie życzę bo to paskudnie niefajny stan psychiczny icon_confused.gif

Gratuluję wprowadzki i czekam na postępy icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja przez pół roku od zamieszkania nie tknąłem palcem niczego.
Wczoraj wstawiłem dopiero oprawy halogenowe w sufit.
Wcześniej wisiały na kablach icon_smile.gif

Myślę że i na Ciebie przyjdzie taka "klątwa", czego Ci nie życzę bo to paskudnie niefajny stan psychiczny icon_confused.gif

Gratuluję wprowadzki i czekam na postępy icon_wink.gif



Kurcze u mnie chyba taka klątwa nie nadejdzie a przydało by się odpocząć. Co przyjdę z pracy to samo jakoś tak się dzieje że coś biorę i robię. Co zrobić żeby to zmienić? icon_biggrin.gif


Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...