Skocz do zawartości

COOLiBEERkowa Budowa :)


Recommended Posts

Nie obrażajcie się na prezesa - on kombinuje wciąż Rusiec.
Dzisiaj wrócił zmachany polecone wysyłał na Poczcie Głównej w Zabrzu przed 20.00 bo by termin minął.
Po prostu - szarość codzienna - ważniejsza niż rozywka.
Obejrzałem zdjęcia - i wiem że mam żal do siebie.
Ale w poniedziałek w sądzie katowickim - trzeba się przygotować było, ksera porobić, narady , po drodze ZUS w Chorzowie + odwołanie od decyzji, wiedziałem z góry że nie uda się.
Na 9.06 mam w Warszawie w Sadzie Administracyjnym ważne - no nie wyrobiłem się i nie wyrabiam na co dzień.
Obejrzałem zdjęcia, pozazdrościłem - a jakże - i mam
MAM
Ogromną nadzieję spotkać się z Wami w Ruśću - a z Michałem na Poraju połowić leszcze na plaży albo pod "wysokim napięciem" z drugiej strony
Zatańczcie dla mnie wszyscy ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=pe42MNDjxTk
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

my już dotarliśmy do domku icon_biggrin.gif Jasną górę też zaliczyliśmy icon_rolleyes.gif Teraz dogorywamy icon_cool.gif Dziękujemy za wspaniałą zabawe, osobny pokoik icon_cool.gif icon_redface.gif i za to że mogliśmy Was poznać i pobawić się z Wami:)Pozdrawiamy i czekamy do 5 czerwca aby się spotkać na grillu u nas icon_smile.gif




Dotarłem do domu i ja kurcze tylko 2,5h coś za szybko icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Nie wiem jak ja jechałem ale szybko ... chyba.
Michał jeszcze raz wszystkiego najlepszego w nowym domu i żebyś zawsze miał w nim schronienie przed syfem dnia codziennego i tego abyś zawsze w nim był szczęśliwy !!! Przede wszystkim dzięki serdeczne Wszystkim za niezapomniane chwile, podziękowania dla Mamy Michała za pyszną fasolkę do bretońsku-częstochowsku icon_mrgreen.gif , Labasowi za łącką no i Ciril za zajebiste winko czereśniowo??? nie pamiętam jakie icon_redface.gif ale grzechu warte .
Link do komentarza

Melduję, że dojechaliśmy o 18:00.
Byliśmy szybsi od Mandingo z Egipskimi Nielotami icon_razz.gif .
No dobra, wiem że ma wytłumaczenie - ciężki ładunek wiozła to i rozpędzić się nie mogła icon_mrgreen.gif.

Cytat

świeżutkie, od czwartku do soboty??
no chyba , że się nie znam na PLACKACH hihihi

Wiem, że próbowałaś.
To teraz pisz czy się znasz? icon_razz.gificon_lol.gif


MICHAŁ, DZIĘKI ZA SUPERANCKI ŁYK-ENDZIK.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za extra atmosferę, a
ŚWIETNEJ RODZINCE Michała za wyrozumiałość.

Cały czas analizuję, ale chyba szkody po naszej wizycie są jednak odrobinę mniejsze niż po powodzi, to może jeszcze kiedyś nas zaprosicie(?) icon_rolleyes.gif ... no nie mówię, że od razu...
...za jakiś czas... (?) ...no pleaaaas 220.gif
icon_wink.gificon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Aga!!!!!!!!!!!!!

Ty po tych browarach na JG poleciałaś??? icon_eek.gif Ojczulek Cię żaden nie przegonił??? Chyba `się nie spowiADAŁAŚ???


PS. Jeszcze powtórze z Hyde Parku - Michał było super - piękny dom budujesz. Jeszcze raz dziękujemy, było suuuper iu super towarzycho.
Pozdrawiam serdelecznie
Link do komentarza
Cytat

Wiem, że próbowałaś.
To teraz pisz czy się znasz? icon_razz.gif icon_lol.gif


no racja nie znam się nie znam....było lepsze od mojego pieczonego dzień wcześniej....chylę głowę icon_smile.gif

a w ogóle to jeszcze raz dzięki za super imprezkę wszystkim po kolei, a w szczególności Michałowi i jego rodzinie za to, że nas tak ugościli icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

no racja nie znam się nie znam....było lepsze od mojego pieczonego dzień wcześniej....chylę głowę icon_smile.gif

a w ogóle to jeszcze raz dzięki za super imprezkę wszystkim po kolei, a w szczególności Michałowi i jego rodzinie za to, że nas tak ugościli icon_lol.gif



Witam wszystkich i z całego serduszka wszystkim uczestnikom weekendowego szaleństwa na Coolliberkowej parapetówce bardzo dziękuje za spotkanie i boska imprezkę!!!!! Ciało doprowadziłam już do prządku ale z głową może to długo potrwaććććć icon_wink.gif
jesteście cudowni i do szybkiego zobaczenia.Wstawiłabym jakieś zdjęcia,ale nie umiem icon_sad.gif może mnie moja ptaszyna mnie jutro wyręczy;)
aha przy następnym grillowaniu ja nie dmucham;)!!!!!!
spokojnej nocki życzęicon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Nurtuje mnie jedna sprawa ... i o oczywiście nie omieszkam jej tu wywalić przy wszystkich ... te różowe .. Pan-tery .. to prezent dla coolibeer'a? Żeby się w nowym domu sam w łóżku ... nie bał? icon_smile.gif



Pantera duża Moja

Pantera mała Daggulki

Zostały one wylicytowane na FM w licytacji ostatniej icon_smile.gif a Na parapetówce przekazane właścicielom icon_smile.gif
Link do komentarza
Dobrze, że tych schodów w sobotę nie było... pamiętasz ile byłao piachu? Porysowałyby się... Elektryki mógłbyś się od zębatej uczyć icon_biggrin.gif
Wczoraj zaczęłam łączyć mniej skomplikowane puchy - te z włącznikami zostawię dla funfla - on takim cypiskiem sprawdza, który przewód jest od czego...
Link do komentarza
Cytat

Dobrze, że tych schodów w sobotę nie było... pamiętasz ile byłao piachu? Porysowałyby się... Elektryki mógłbyś się od zębatej uczyć icon_biggrin.gif
Wczoraj zaczęłam łączyć mniej skomplikowane puchy - te z włącznikami zostawię dla funfla - on takim cypiskiem sprawdza, który przewód jest od czego...



No w pokoju w którym spaliśmy sie troszkę porysowało ale za parę lat się odmaluje. Dziś się dowiedziałem że koncert odwołali na Słowacji Jean Michela Jarra no i jedeń dzień więcej na budowie będzie. Nadrobie zaległości icon_wink.gif Elektryka prąd nie tyka ale jak mam wsadzić kabel do gniazdka czy coś to mam takie opory że hej
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

No w pokoju w którym spaliśmy sie troszkę porysowało ale za parę lat się odmaluje. Dziś się dowiedziałem że koncert odwołali na Słowacji Jean Michela Jarra no i jedeń dzień więcej na budowie będzie. Nadrobie zaległości icon_wink.gif Elektryka prąd nie tyka ale jak mam wsadzić kabel do gniazdka czy coś to mam takie opory że hej



Kurde icon_sad.gif widzisz cholera i Ci napsuliśmy, szkoda ja czułem te tony piachu jak piłują ale jak tu było chodzić. W sumie pod koniec to już poruszaliśmy sie prawie w powietrzu. Ale mam super pomysł przyjedziemy i polakierujemy ci co trzeba icon_biggrin.gif , kto chętny???
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...