Skocz do zawartości

COOLiBEERkowa Budowa :)


Recommended Posts

Cytat

Uprzejmie donoszę, że najdroższa właśnie placek kręci na sobotni festyn.
Nie wiem jeszcze co to będzie - powiem wam jak z piekarnika wyjmie, wtedy się okaże, co jej wyszło icon_wink.gif

...a może lepiej wam nie będę mówił, bo może się wcale dowieźć nie uda...icon_rolleyes.gif
...no wiecie... te zapachy... i świadomość, że ono tam jest ...świeżutkie...
Nie wiem, czy mam aż tak silną wolę, żeby do soboty czekać rolleyes.gif icon_razz.gif icon_mrgreen.gif


świeżutkie, od czwartku do soboty??
no chyba , że się nie znam na PLACKACH hihihi
Link do komentarza
Cytat

Baśka ... z połednia to chyba nikt więcej jechał nie będzie ...
ja tylko mam nadzieje, że wszyscy wytrzeźwieją do połednia icon_rolleyes.gif icon_lol.gif .... jeśli tak, to z kimś się przybierzesz ...


kochana, z połednia to my jeszcze....co wprowadzasz Baru w błąd....zależy jeszcze kiedy ta 14.55??
Link do komentarza
Zaraz będą icon_wink.gif

A z takich informacji to w Sobotę Impreza icon_wink.gif

Trawa lekko skoszona (czy ja po budowie mam jakąś trawę na działce?

Może uda mi się wymalować całą górę. Dziś przygotowana została klatka schodowa na malowidła daggulki... Daga będziesz w Sobotę malowała?

W piwnicy dalej woda ale żyje się dalej.

Wiatrołap oraz przedpokój pomalowany.

W 3 łazienkach można się już prysznicować

2 pokoje na przybycie gości gotowe.

Materace będą więc zabierzcie tylko śpiworki a kto nie będzie miał to coś się wymyśli icon_wink.gif

Planowe przybycie koło południa

No to zaraz poczęstuję Was fotkami icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

Dziś przygotowana została klatka schodowa na malowidła daggulki... Daga będziesz w Sobotę malowała?


Hm .... potrzebuję na to kilka ładnych godzin ..... zaznaczę co najważniejsze : w spokoju .... bez ludzi w pobliżu bo mi się ręce wtedy trzęsą
czyli .... się okaże na miejscu ..... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Hm .... potrzebuję na to kilka ładnych godzin ..... zaznaczę co najważniejsze : w spokoju .... bez ludzi w pobliżu bo mi się ręce wtedy trzęsą
czyli .... się okaże na miejscu ..... icon_rolleyes.gif




Daga to daj mi znać co mam kupić do malowania i jakie kolory. Jak ci się nie będzie chciało to powiedz icon_smile.gif ale wiesz już byś miała z głowy tego dmuchawca icon_smile.gif

Więc się zastanów icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga to daj mi znać co mam kupić do malowania i jakie kolory. Jak ci się nie będzie chciało to powiedz icon_smile.gif ale wiesz już byś miała z głowy tego dmuchawca icon_smile.gif

Więc się zastanów icon_wink.gif



nie trzeba nic kupować .... maluję akrylami .... wszystko mam w domu .... wystarczy przygotowana ściana tak jak Ci mówiłam .... wcześniej pomalowana na odpowiedni kolor cobym tylko tego dmuchawca namalowała .... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

nie trzeba nic kupować .... maluję akrylami .... wszystko mam w domu .... wystarczy przygotowana ściana tak jak Ci mówiłam .... wcześniej pomalowana na odpowiedni kolor cobym tylko tego dmuchawca namalowała .... icon_wink.gif




Ok ścianę przygotuję. Jutro do późnych godzin nocnych będę siedział i działał żeby jak najwięcej zrobić do soboty icon_smile.gif Żeby wstydu nie było heheeh
Link do komentarza
Cytat

Ok ścianę przygotuję. Jutro do późnych godzin nocnych będę siedział i działał żeby jak najwięcej zrobić do soboty icon_smile.gif Żeby wstydu nie było heheeh



Michaś .... masz tera inne zajęcia .... daj se siana ..... bo to nie jest takie hop siup .... dwukrotne malowanie , no i wyschnąć porządnie musi zanim cuś tam akrylami naniosę.... icon_rolleyes.gif
podjadę w któryś weekend na kilka godzin i Ci to machne..... nie problem .... icon_biggrin.gif
zresztą .... przeca moja Kasica w wakacje będzie i dziadków pod Częstochową stacjonować , to bede w Twoich stronach od czerwca do sierpnia nader często ..... icon_wink.gif
chyba , że naprawdę z czasem nie masz co robić , to przygotuj tą ścianę , ja wezmę wszystko do samochodu jutro i zobaczymy jak się sprawy potoczą.... icon_wink.gif icon_mrgreen.gif
wiesz ...... po alkoholu nie maluję , na kacu tym bardziej .... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

No przeca oczywista, że w niedzielę!
Ewa!
A Wy skąd jesteście?


z Rybnika ...... faktycznie , jakaś skleroza mnie dopadła , jeszcze Adrian i Ewa z połednia icon_redface.gif ..... Adrian z automatu niepijący zbyt wiele , więc tu chyba najbezpieczniej się nastawiać.... ale Ty sie Baśka nie martw .... ktoś Cię zawiezie ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

z Rybnika ...... faktycznie , jakaś skleroza mnie dopadła , jeszcze Adrian i Ewa z połednia icon_redface.gif ..... Adrian z automatu niepijący zbyt wiele , więc tu chyba najbezpieczniej się nastawiać.... ale Ty sie Baśka nie martw .... ktoś Cię zawiezie ... icon_biggrin.gif


No bo ja bym też za bardzo nie chciała ludzióffff naciskać, żeby szybko wyjeżdżali...
Ale odkąd to pierd... IR nie jeżdżą to klęska pociągowa jest. Jak wsiądę w ten o 14.55 to w chałpie będę dopiero po 20-stej... icon_confused.gif Edytowano przez Baru (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Chciałem napisać wam, że wytrzymałem we wstrzemięźliwości aż do dzisiaj icon_eek.gif i nadal jeszcze placka nie naruszyłem icon_biggrin.gif , ale jeśli też tak macie z Forum jak ja, to i tak będziecie żyć w niepewności dopóki nie dojedziemy z brytwanką na miejsce icon_lol.gif
...ciekawe, czy choć wysyłane posty się dopisują do wątków... sad.gif unsure.gif blink.gif
Link do komentarza
Idę spać - masło w zasadzie na dziś ukręciłam (tyle, że bez szczypiorku), mięsko naszykowałam, bagietki też leżą na baczność i czekają na odjazd. Mam nadzieje, że Michał będzie miał salaterkę i jakiś nóż icon_wink.gif Dobry wczesny ranek. Idę spać na 3 godzinki. Do zobaczenia w Częstochoiwe!
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Hej !
Fotki obejrzałem, wcale nie jestem w szoku icon_lol.gif




Akurat!!! Jedli pili i tańczyli a tym dugim było żal. icon_mrgreen.gif :mrgreen Jwest bosko i super żałujcie że was tu nie ma
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...