Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Emchrom


Recommended Posts

  • 1 rok temu...
obsługa - zero prfesjonalizmu brak informacji o produktach, termin realizacji zamówienia to jakaś porażka - odradzam

zgadzam się z poniższym my czekaliśmy na zamówienie 2 miesiące a jak już przyszło to okazało się że to nie to co zamawialiśmy - obsługa mega niemiła
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Dużo w życiu przeżyłem chamstwa, arogancji, braku wiedzy i głupoty ale po wizycie w Emchromie w Siedlcach Panie z działu płytek(góra) skutecznie dały mi do zrozumienia,że w d..pie byłem i g..o widziałem w tym zakresie. Blondynka i brunetka w parze w sposób niezwylke olewczy traktują każdego klienta. Ich ignorancja ociera się najzwyczajniej o skur...stwo. W zakresie projektowania łazienek ich inwencja twórcza nie przerasta roztoczy na kociej sierści i są w stanie zrobić aranżacje toj toja w przydrożnym barze. "0" tyle wynosi zangażowanie w jakikolwiek projekt z ich strony. Mało tego zaprojektują źle nawet jak podasz im wszystko na papierze. Szczerze nie polecam robienia zakupów w Emchromie. Chyba, że zainwestujesz w wiadro nerwosolu przed wizytą u "miłych pań". Tyle.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Czytając te opinie muszę przyznać że miałam chyba szczęście:) Nic nie wiem o paniach od płytek bo obsługiwał mnie młody chłopak na dole. Generalnie wszystko było na czas i zgodnie z zamówieniem. Ja osobiście polecam.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Robiłem dwie łazienki, za każdym razem zabrakło płytek... Może trudno było policzyć? Z własnego projektu? Kompetencje zostały już przeze mnie ocenione. Przy trzeciej łazience odwiedzę inny salon.
Pani blondyna - arogancka. Gdy powiedziałem, że zabrakło płytek (nie z mojej winy i drugi raz) miała do mnie jakieś żale. Grzecznie zapytałem czy może ktoś z okolicy zamawiał, może zostało kilka i mógłbym odkupić. Po wielkich przeżyciach łaskawie zadzwoniła do klienta i zapytała czy może przekazać numer...
Pani brunetka - miła kobieta, ale nie bardzo odnajduje się w tej pracy, co widać, słychać...
Pan na dole od hydrauliki - arogancja do sześcianu, na zasadzie - przepraszam, że przyszedłem i o coś uniżenie pytam...

Na innym dziale - kierowniczka opierda... pracowników, sypała kurw... Nie przeszkadzali klienci. Może mnie nie zauważyła? Prawie 190cm wzrostu i dość atletyczna sylwetka to dla niektórych za niskie progi zapewne...

Dziękuję, poszukam innej "hurtowni".
Nawet końcówki płytek mają w cenach rynkowych.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Robiłam zakupy w Emchromie kupowałam plytki gres -obsługa zero znajomosci na obsłudze klienta nie chciano mi zamienic plytek na większe zamiast nr kontaktowego do szwfa podano mi kalendarz panie nie umieją zrobic korekty i cały problem jest taki Jeśli chce Szef prowadzic firmę to niech zmieni personel wstyd w tych czasach pracodawcy zabijają sie o klienta a tutaj sie pozbywają PROSZĘ NIE MIEJCIE DO CZYNIENIA Z TYM SKLEPEM BO JESLI NASTĄPI PRZEOCZENIE KAZĄ WAM PLYTKI POLOZYC MOZE NA TARAZ I KUPIC NOWE WSTYD

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...