Skocz do zawartości

Budowa domu - decyzje z których jesteście zadowoleni .....


Recommended Posts

odnosnie alarmów to żałuję ,że nie mam czujek skierowanych na same okna,Tak że można poruszać się po mieszkaniu i mieć włączony alarm .Nie można wtedy przekraczać tej "linii ochronnej w otworach okiennych czy też drzwiowych .Polecał mi je monter ,ale nie zachwalał tylko wymienił jako możliwość .Teraz wiem ,ze przy tamtym rozwiązaniu czułabym sie bezpieczniej icon_cool.gif Zdecydowałam się niestety na te przy których wogóle nie można się przemieszczać ,i jak jesteśmy w domu i jeszcze nie śpimy to znaczy przemieszczamy sie po domu nie mamy ochrony . Niestety teraz to już musztarda po obiedzie.
Link do komentarza
Cytat

odnosnie alarmów to żałuję ,że nie mam czujek skierowanych na same okna,Tak że można poruszać się po mieszkaniu i mieć włączony alarm .Nie można wtedy przekraczać tej "linii ochronnej w otworach okiennych czy też drzwiowych .Polecał mi je monter ,ale nie zachwalał tylko wymienił jako możliwość .Teraz wiem ,ze przy tamtym rozwiązaniu czułabym sie bezpieczniej icon_cool.gif Zdecydowałam się niestety na te przy których wogóle nie można się przemieszczać ,i jak jesteśmy w domu i jeszcze nie śpimy to znaczy przemieszczamy sie po domu nie mamy ochrony . Niestety teraz to już musztarda po obiedzie.




No a mozna wtedy okno lub drzwi otworzyc bez rozbrajania alarmu??
Link do komentarza
ja mam czujnik otwarcia okna w kotłowni gdzie mieszka kot:) Trzeba pamietac o zamknięciu okna zanim się uzbroi alarm. Kiedy zakładaliśmy alarm dowiedzieliśmy się że są bezprzewodowe czujniki otwarcia okien ale są bardzo drogie- chyba około 180 zł jeden a to musi być na każda kwaterę okna! W innym wypadku trzeba by podprowadzić kable do wszystkich okien.
Link do komentarza
Cytat

No a mozna wtedy okno lub drzwi otworzyc bez rozbrajania alarmu??


Niestety trzeba wtedy rozkodowywać. I to mnie przekonało wtedy ,żeby zrobić jak mam teraz . A jednak po czasie ,gdy czasami siedzę sama w domu lub dzieciaki zostają same,czułabym się bezpieczniej gdybym miała uzbrojony alarm .A tak tylko go uzbrajam ,gdy idziemy spać ,albo wyjeżdżamy icon_rolleyes.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...