Skocz do zawartości

WB 34 - 96 / Agrobisp


stokrotka.35

Recommended Posts

stokrotka.35 ogladałam Twój domek. Jest w nim jedna rzecz, która mi się nie podoba. Może akurat to zmieniłaś i nie ma problemu. Chodzi mianowicie o parter i lokalizację wc. Drzwi otwierają się na solon akurat na wprost jadalni - mało apetyczny widok. Co jak co ale sprawy fizjologiczne człowieka są ciągle tematem tabu i w dobrym projektowaniu unika się takich sytuacji. Co innego, gdy z domu korzystają wyłącznie domownicy ale wyobraź sobie imprezę, gości przy stole i co pewien czas widok otwierającego się kibelka icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

stokrotka.35 ogladałam Twój domek. Jest w nim jedna rzecz, która mi się nie podoba. Może akurat to zmieniłaś i nie ma problemu. Chodzi mianowicie o parter i lokalizację wc. Drzwi otwierają się na solon akurat na wprost jadalni - mało apetyczny widok. Co jak co ale sprawy fizjologiczne człowieka są ciągle tematem tabu i w dobrym projektowaniu unika się takich sytuacji. Co innego, gdy z domu korzystają wyłącznie domownicy ale wyobraź sobie imprezę, gości przy stole i co pewien czas widok otwierającego się kibelka icon_wink.gif




Właśnie na odwrót

poniżej załączam wyjściowy plan parteru

DSC01446.jpg




a w moim domku,wc znalazło sie w pomieszczeniu na mapce zaznaczonym nr.2.
A z łazienki (nr3) zrobiłam pomieszczenie gosp. miejsce na słoiki,miotły,mopy,odkurzacze itd... ,oraz przejście do garażu
a..
za garażem jest jeszcze dobudowana kotłownia do której przechodzi sie przez garaż
Link do komentarza
Cytat

a w moim domku,wc znalazło sie w pomieszczeniu na mapce zaznaczonym nr.2.
A z łazienki (nr3) zrobiłam pomieszczenie gosp. miejsce na słoiki,miotły,mopy,odkurzacze itd... ,oraz przejście do garażu
a..
za garażem jest jeszcze dobudowana kotłownia do której przechodzi sie przez garaż


Bardzo dobrze icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

http://www.tooba.pl/projekt-domu-WB-3496/a...,idp,10025.html

[attachment=4754:10025_44351_med.jpg]



To taki prosty domek, ale mój jest po dodatkowych przeróbkach a i elewacja nie będzie taka okropna



Jeżeli i tak będą jeszcze robione przeróbki to proszę się zastanowić czy nie ukształtować lukarny dachem tak aby zminimalizować a najlepiej zlikwidować boczne ścianki lukarny, które sa trudne do ocieplenia i w wykonaniu trudniejsze. Poza tym mamy inny wygląd domku - może się spodoba?
Link do komentarza
Cytat

Jeżeli i tak będą jeszcze robione przeróbki to proszę się zastanowić czy nie ukształtować lukarny dachem tak aby zminimalizować a najlepiej zlikwidować boczne ścianki lukarny, które sa trudne do ocieplenia i w wykonaniu trudniejsze. Poza tym mamy inny wygląd domku - może się spodoba?




dach już jest ( ale dziękuję za radę )
W mojej galerii są fotki z budowy,brakuje tylko ostatnich,gdzie dachówka jest już położona ...
proszę sobie pooglądać

https://forum.budujemydom.pl/index.php?auto...m&album=402

I w miarą możliwości proszę o komentarze.

przyjmę honorowo nawet te przykre ( bo nigdy sie nie podoba wszystkim to samo )
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...