Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

Cytat

hm, zamówiłem dwa kubki, zeszło punktów za dwa kubki , dotarł jeden :(


Coś wygląda mi na powtórkę z rozrywki icon_biggrin.gif ale tym razem ja chyba skubnąłem Ci jeden ale punktów Ci nie zabrałem icon_razz.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Gdzieś na początku marca zamówiłam za punkty czas na wnętrze, nie doczekałam się przesyłki , mimo że punkty mi zabrano ( dokładnie miałam 34 punkty i wszystkie znikły ).
WKURZONA ZAKUPIŁAM GAZETKE W KIOSKU, bo bardzo mi zależało na tym egzemplarzu.
Jest możliwość odzyskania tych punktów?



Ja czekałem ponad miesiąc i gazetka przyszła. Spodziewaj się na dniach egzemplarza. Nie ma zwrotów icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

jest szansa na kubki? Filiżanki czy nawet porcelanowe jajka wielkanocne? Albo płyta z muzyką reagge?


Z płyt reagge to tylko Soykę mam :biggrin: O taką: Brak obrazka

Wystawić?


Cytat

WKURZONA ZAKUPIŁAM GAZETKE W KIOSKU, bo bardzo mi zależało na tym egzemplarzu.
Jest możliwość odzyskania tych punktów?


Cytat

A ja pewnie marcowego CZAS NA WNĘTRZE się nie doczekam, średnio przesyłki przychodziły po tygodniu.


Nie wiem już, kupiła Pani czy nie? Wysyłać ponownie czy nie?

Cytat

Może ktoś się podzieli swoimi punktami z Emilia1, bo zamęczy nas, samodzielnie zbierając.
Ewidentnie założył/a konto, tylko w celu zdobycia nagrody.
Sam nie zbieram, to nijak nie mogę pozbyć się tego czegoś.
LITOŚCI


Pozwoliłem sobie dać pani Emilii1 10 punktów na dobry początek wink.gif

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

dawaj...


Wystawione.

Cytat

Marcowe wydanie czas na wnętrze kupiłam tak jak pisałam, tylko zastanawiałam sie czy było wysłane , czy zaginęło po drodze. Chyba żeby była możliwość wysłania kwietniowego wydania, to bardzo bym się ucieszyła


Oczywiście, dziś wyślę kwietniowy numer Czas na Wnętrze.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

Za osiągnięcie 10 000 postów (większość głupawych, nie neguję icon_biggrin.gif ale mimo wszystko), nie byłbym przeciwny, gdyby Szanowna Redakcja przyznała mi nagrodę nadzwyczajną w postaci płyty "Obywatela GC".

W dodatku niedługo będę miał imieniny i urodziny... icon_redface.gif

icon_biggrin.gif


Zgłoszenie trzeba wysłać na PW, lub na maila marcin@budujemydom.pl.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Dawno nic nowego nie wystawiałem. Mam do rozdania Gienek Loska Band - Hazardzista. Myślę, że to ciekawa propozycja.
Płytę można zdobyć w programie Aktyw Forum: https://forum.budujemydom.pl/index.php?act=aktyw&do=cd



Debiut płytowy Gienek Loska Band, to z jednej strony lekcja klasycznego rock'n'rolla, wywiedzionego hen od Allman Brothers i Zeppelinów, ale z drugiej wierność własnym korzeniom - nie tylko pojawiają się motywy ludowe, ale też Gienek nie kryje akcentu, tej wschodniej śpiewności w swoim głosie, która przywodzi na myśl niezapomniane, rockowe lata Czesława Niemena. Innym polskim wokalistą do którego często bywa porównywany, jest Ryszard Riedel – zapewne przez tę szczerość w głosie, której nie sposób się nauczyć, którą po prostu się ma. A wszyscy doskonale wiemy, że Gienek to ma…

Opis i cover z http://www.empik.com/hazardzista-gienek-lo...591919,muzyka-p

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...