Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Zamówiłem cztery kubeczki (były dostępne 4 szt jak zamawiałem) a widzę ,że dostałem dwa,czyżby jakiś przydział ograniczający obowiązywał. Wnioskuję tak bo widzę ile punktów zeszło mi z konta. Ale i tak dzięki za te dwa icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

powiedz Twoim laskom , że swoje dostaną jak na zlot przyjedziecie icon_razz.gif icon_biggrin.gif


Ale mi dogryzłaś wacko.gif Kiedy one w gorącej wodzie kąpane. A przyznaj się, te dwa to chyba mi sprzątłaś, abym na zlot przyjechał :biggrin:
Link do komentarza
Cytat

oj to chyba ja ci ten kubek zabrałem icon_smile.gif Bo akurat zamówiłem 1szt i wtedy były właśnie 4szt dostępne.


No cóż kto pierwszy ten lepszy icon_biggrin.gif Ale żeby mi to było ostatni raz icon_mrgreen.gif excl.gif

Cytat

aj tam .... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif



mam kubków pod dostatkiem ... jeden w pracy , i kilka w domu ... jak będziesz na zloty jeździł to tez będziesz miał icon_mrgreen.gif


No wydać tak będę musiał zrobić, innego wyjścia nie ma z sytuacji :bezradny: Chyba,że redakcja jeszcze rzuci kubki na nagrody to trochę będę miał lepsze samopoczucie icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Redakcjo! Przesyłkę wreszcie otrzymałem, dziękuję. Ale była w stanie tragicznym, koperta porozrywana doszczętnie, niczym wyszarpana z pyska buldoga i cała oklejona taśmą klejącą Poczty polskiej. Ponadto uwalana pieczątkami, że nadeszła uszkodzona. Tyle, że na tych stemplach ani daty, ani innych danych. Tylko parafki.
Ale zawartość w porządku, więc dla mnie nie ma tematu, chociaż trwało to strasznie długo.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Dla aktywnych forumowiczów mam Iron Maiden - From Fear To Eternity Best Of 1990-2010

Polecam: https://forum.budujemydom.pl/index.php?act=...w&do=punkty

Rencezja zaczerpnięta z empik.com:
Nowy, dwupłytowy album obejmujący dwadzieścia lat twórczości zespołu jest kolejnym, po wydanym w roku 2010 studyjnym albumie „The Final Frontier”, który okazał się ogromnym sukcesem i który znalazł się na pierwszych miejscach list przebojów w 28 krajach na całym świecie. Był to także najlepiej notowany album zespołu Iron Maiden na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych, gdzie zespół dopiero co otrzymał swoją pierwszą nagrodę Grammy w kategorii „najlepsze wykonanie metalowe” za utwór „El Dorado” z albumu „The Final Frontier”, a który także znajduje się w najnowszej kolekcji. Album ten w Polsce zaledwie po dwóch tygodniach sprzedaży otrzymała status złotej płyty.



Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Witam. Tyle czasu czekałem i w końcu jest to co najlepiej lubię słuchać, także i ja zamówiłem.



znaczy .... Iron Maiden zamówiłeś? ma lepsze wzięcie niż jakakolwiek popowa mieszanka .... icon_biggrin.gif
nie tak dawno była dostępna płytka A Matter of Life and Death w wersji limitowanej z dodatkową płytą dvd , też się z tego co pamiętam rozeszła do ostatniej sztuki icon_smile.gif
Link do komentarza
Ostatnia płyta Iron Maiden została wysłana icon_biggrin.gif . Dziś mam coś specjalnego. Płyta DVD z koncertem Simply Red.

Serdecznie zapraszam wszystkich forumowiczów do uczestniczenia w programie "Aktyw Forum". Wystarczy się zarejestrować i zebrać od 30 do 120 punktów, aby otrzymać atrakcyjną nagrodę.

Tutaj jest link do recenzji płyty Simply Red: http://www.empik.com/farewell-live-at-sydn...080370,muzyka-p


Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Ostatnia płyta Iron Maiden została wysłana icon_biggrin.gif . Dziś mam coś specjalnego. Płyta DVD z koncertem Simply Red.

Serdecznie zapraszam wszystkich forumowiczów do uczestniczenia w programie "Aktyw Forum". Wystarczy się zarejestrować i zebrać od 30 do 120 punktów, aby otrzymać atrakcyjną nagrodę.

Tutaj jest link do recenzji płyty Simply Red: http://www.empik.com/farewell-live-at-sydn...080370,muzyka-p


Pozdrawiam
Marcin Szymanik




no to zaklepuję zamówienie już poszło icon_smile.gif
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Od dziś zapraszam do zbierania punktów na płytę Franka Sinatry.

Płyta "Songs From The Heart" zawiera 21 najromantyczniejszych przebojów Sinatry, z okresu jego wysoko cenionej współpracy z Capitolem, przy nagrywaniu albumów "konceptualnych" w latach 1953-61. Na albumie znajdą się również wcześniej niepublikowane i trudno dostępne nagrania.
Opis zaczerpnięty z http://www.empik.com/songs-from-the-heart-...muzyka-p#review


Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...