Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

Cytat

Są może przewidziane jakieś nowe nagrody w AKTYWIE FORUM, chodzi mi o jakieś czapeczki, kubeczki, breloczki, parasole itp .... itd




Cytat

Tak, ale trzeba po nie przyjechać na Zlot Forumowiczów icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam
Marcin




Cytat

He he, czyli nie ma szansy na zmiane nagród?
Chętna byłabym na jakąś parasolke z logo BUDUJEMY DOM



O , to by było coś . Akurat mi sie moja parasolka spier.... znaczy z pierwszym weekendem bodajże kwietnia odmówiła posługi. Parasolke to i ja bym chciała - najchętniej na zlocie icon_mrgreen.gif

Cytat

He he, czyli nie ma szansy na zmiane nagród?



Przyjedź na zlot - ludziska nie gryzą, naprawdę zawsze jest bardzo fajnie - na letnich zlotach jest zawsze dużo osób nie tylko z forum , także z Redakcji i przedstawicieli firm związanych z budowlanką - jest z kim pogadać i naprawdę miło czas spędzić... zachęcam icon_smile.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Albo rajstopy z nadrukiem BD icon_smile.gif


To ja zaproponuję gacie męskie i żeńskie z nadrukiem BD za RR icon_lol.gif bo jak na razie to same wirtualne (nie wspomnę o tych przechodnich) icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Proponuję w Aktywie Forum Instalacje B2B - Budowa i Remont (z logiem Budujemy Dom icon_mrgreen.gif) z ciekawymi artykułami poradnikowymi oraz prezentacjami najnowszych ofert producentów.

Więcej informacji o katalogu: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/budowa-krok-po-kroku/aktualnosci/17347-nowy-poradnik-instalacje-b2b-budowa-i-remont

Pozdrawiam
Marcin


Kurcze miałem chrapkę na: "Budownictwo B2B" i było to dostępne do 1 VI a tu teraz taki zonk..... A instalacje też chętnie może przygarnę ale mam czas do września icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Kurcze miałem chrapkę na: "Budownictwo B2B" i było to dostępne do 1 VI a tu teraz taki zonk..... A instalacje też chętnie może przygarnę ale mam czas do września icon_smile.gif


icon_eek.gif Ale w czym problem? Jest dostępne do 1.09.2013 icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Kurcze miałem chrapkę na: "Budownictwo B2B" i było to dostępne do 1 VI a tu teraz taki zonk..... A instalacje też chętnie może przygarnę ale mam czas do września icon_smile.gif


A widzisz bo napisałeś "BudownictwoB2B" ale nie dopisałeś o jaką część chodzi icon_biggrin.gif sugerowałem się drugą częścią Twojego posta i myślałem,że chodzi Ci o instalacje.
Link do komentarza
Cytat

parasolek icon_mrgreen.gif
jedne to małe składane, drugie duże o które można się podpierać'



sięęęęęęęęęęęęęę zaparłaś na tę parasolkę..... kurcze...
Za mało Redakcję cenisz! serio!
Ja tam uważam albo 5 palet dachówki karpiówki, albo 9 palet Wienerberhera P+W albo brama garażowa ocieplona, albo na jutro podwójne zaproszenie na finał BVB z Munchen.
Tak ja cenie bardzo mocno !!!!!
Bardzo.
Mocno!
a Ty parasolka i parasolka, proszę icon_biggrin.gif Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Może da się urobić ta nasza REDAKCJA, taką malutką nadzieję mam



Balony ogromne dmuchane załatwia.
Obiecuje na Zlocie za 3 tyg symulatory niesamowite dla uczestników.
Piwko stawia i porządne grille z zawartością mięsa w mięsie 76%
Masz w nich w końcu uwierzyć!

Ja miałem okazję zaufać - wracałem do domu po Zlocie Forum BD obładowany maskotkami, parasolkami, brelokami, wydawnictwami.....kaloriami
Zapisuj sie na Zlot.
Na pewno parasolki będą icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Dzień doberek.

Przesyłka dotarła połowicznie, a w zasadzie 0,33% przesyłki icon_confused.gif
zamówiłam kufelek i 2 gazety, narazie dotarł tylko kufelek.


za kufelek uprzejmie dziękuję i upraszam się o resztę, żebym mogła osiągnąć pełnię szczęścia icon_mrgreen.gif


Tak, zamówienie zostało zrealizowane w oddzielnych paczkach. Jeśli jednak zamówione magazyny nie dotrą w ciągu kilku dni proszę o wiadomość i wyślę jeszcze raz.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

A nie bedziesz sie smiac ? icon_razz.gif


Teoretycznie.... rejstrujac sie do zbierania punktøw... posty do teraz beda zaliczone? Czy zaczyna sie od daty rejstracji?


Słowo harcerza ,że nie będę icon_lol.gif
Niestety liczone są od daty rejestracji,ale lepiej późno niż wcale icon_smile.gif Za co i w jakich działach są naliczane punkty to znajdziesz w temacie założonym bodajże przez Redakcję.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...