Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Dawno nic się tu nie działo icon_wink.gif
Od dziś dostępny w Aktywie Forum za jedyne 30 punktów pierwszy numer dwumiesięcznika Nauka bez Tajemnic icon_smile.gif
https://forum.budujemydom.pl/?act=aktyw&do=punkty

O magazynie:
"Brytyjski hit już w Polsce! Nauka Bez Taemnic to licencyjne wydanie nowego brytyjskiego magazynu „Science Uncovered”. Zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Stanach Zjednoczonych został uznany za największy hit prasowy końcówki roku 2013."

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość stach
Dawno się tu nic nie działo icon_confused.gif

Płyty przykurzone, książki też, pewnie już nie pójdą, nowinki czasopismowe idą (bo są ciekawe icon_lol.gif ), może by cuś powymieniać icon_confused.gif , chociaż prawdę powiedziawszy nie mam pojęcia jak administracja załatwia formalnie zaopatrzenie w nagrody icon_rolleyes.gif ...

Takie tam wakacyjne rozważania icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość stach
Dzięki wielkie za dosłane magazyny icon_lol.gif
Szkoda tylko, że dostałem po raz drugi magazyn T3 numer 6/14, podczas gdy zamówiłem 7/14, ale widzę w zestawie nagród, że 7/14, pewnie przez wakacyjny czas, nie wyszedł jeszcze icon_confused.gif ... Ten zdublowany egzemplarz podarowałem kolegom, ku ich uciesze - może się "zaszczepią" i staną się czytelnikami T3, bo tytuł ten wart jest zainteresowania icon_lol.gif

dopisałem:
OOooo icon_eek.gif patrzę i widzę, że już jest numer 7-8/14 icon_eek.gif za wcześnie zamawiałem icon_redface.gif

Zaraz wysyłam zamówienie na ten numer icon_smile.gif Edytowano przez stach (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Mam pytanie do Redakcji A w zasadzie do kolegi Marcina.
Jest możliwość zakupu pozycji wydawniczych- czasopisma z "Ulubiony kiosk. pl" za punkty z Aktywu?
Pytam bo w nagrodach za punkty za aktyw na forum od dłuższego czasu nic ciekawego się nie dzieje, natomiast w kiosku jest dużo interesujących czasopism, na które na pewno niejeden by się połakomił wraz ze mną oczywiście icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Usunąłem dubla Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Ja bardziej zapatruje się na czasopisma i poradniki (o fotografii) z działu "Edukacja i hi-tech" bo ja taki techniczni i hi-tech jestem chłopak icon_biggrin.gif a podejrzewam, że i z działu "Budownictwo i wnętrza" też znalazło by swoich zwolenników, w końcu to forum budowlane icon_smile.gif
Link do komentarza
Proponuję pakiety składające się z 3 pism archiwalnych (co nie znaczy przestarzałych icon_wink.gif ) wydań. Do wyboru: "O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą", "Mollie Potrafi", "Filc", "Nauka bez Tajemnic", "Digital Camera Polska" i "T3" z 2014 roku.
Pakiet kosztuje 120 punktów z Aktywu Forum.
Zapraszam do wybierania w archiwum na http://ulubionykiosk.pl/
Czekam na zamówienia, jeśli nie będzie któregoś z pism będę zwrotnie informował i na pewno dojdziemy do porozumienia.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Bardzo fajna oferta.
Nic tylko dziękować Szanownej Redakcji a w szczególności koledze Marcinowi icon_biggrin.gif
Wiem, że nie wypada (bo jak to mówią da się palec to całą rękę chcą icon_biggrin.gif ) ale nie mogę oprzeć się nie zadać pytania czy można jeszcze dorzucić do oferty "Canon EOS - Poradnik Użytkownika" może być edycja z 2013.
A mam jeszcze pytanie bo widzę, że "Almanach fotoamatora" jest z edycji 2013 a nie widnieje w numerach archiwalnych.
Link do komentarza
Cytat

Bardzo fajna oferta.
Nic tylko dziękować Szanownej Redakcji a w szczególności koledze Marcinowi icon_biggrin.gif
Wiem, że nie wypada (bo jak to mówią da się palec to całą rękę chcą icon_biggrin.gif ) ale nie mogę oprzeć się nie zadać pytania czy można jeszcze dorzucić do oferty "Canon EOS - Poradnik Użytkownika" może być edycja z 2013.
A mam jeszcze pytanie bo widzę, że "Almanach fotoamatora" jest z edycji 2013 a nie widnieje w numerach archiwalnych.


Canon EOS - Poradnik Użytkownika oraz Almanach fotoamatora są numerami specjalnymi i w UlubionymKiosku są wystawione jako niezależne od DCP.

Myślę, że oferta jest bardzo atrakcyjna w obecnej formie. Po zrealizowaniu 10 zamówień zobaczę czy możemy rozszerzyć o dodatkowe pisma.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

Canon EOS - Poradnik Użytkownika oraz Almanach fotoamatora są numerami specjalnymi i w UlubionymKiosku są wystawione jako niezależne od DCP.

Myślę, że oferta jest bardzo atrakcyjna w obecnej formie. Po zrealizowaniu 10 zamówień zobaczę czy możemy rozszerzyć o dodatkowe pisma.

Pozdrawiam
Marcin


A może jakiś konkursik? icon_lol.gif kto pierwszy zdobędzie np 120 pkt icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Proponuję pakiety składające się z 3 pism archiwalnych (co nie znaczy przestarzałych icon_wink.gif ) wydań. Do wyboru: "O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą", "Mollie Potrafi", "Filc", "Nauka bez Tajemnic", "Digital Camera Polska" i "T3" z 2014 roku.
Pakiet kosztuje 120 punktów z Aktywu Forum.
Zapraszam do wybierania w archiwum na http://ulubionykiosk.pl/
Czekam na zamówienia, jeśli nie będzie któregoś z pism będę zwrotnie informował i na pewno dojdziemy do porozumienia.

Pozdrawiam
Marcin


Bardzo fajna oferta , zamówienie już złożyłem icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Bardzo fajna oferta , zamówienie już złożyłem icon_wink.gif


Ja też icon_razz.gif

Cytat

Ojjj, Ty sie prosisz Henio .... Ty sie prosisz icon_twisted.gif


A co nie fajnie było icon_biggrin.gif pisało się i pisało o byle czym i oczywiście o konkretach też icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Zamówione gazetki i książeczka dotarły, oj będzie co czytać icon_biggrin.gif
Dziękuje Redakcji za przesyłkę icon_biggrin.gif


A jeszcze jeszcze muszę podziękować za dodatkową, miłą niespodziankę jaka mnie spotkała przy przeglądaniu gazetek icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Zauważyłem, że Redakcja ostatnio nie uwzględnia pisma "O czym lekarze Ci nie powiedzą" wśród nagród z aktywu forum, więc pomyślałem sobie, że zamówię dwa przedostatnie numery i jakiś tam tytuł jako trzeci do pakietu, ale zaskoczył mnie fakt, że archiwalne pismo jest "droższe" o 10 punktów, niż to oferowane w terminie wydania ... A wydaje się, że powinno być raczej nieco "przecenione", może nie za dużo, ale zawsze...

Dotychczas spoglądałem na zestawienia nagród na stronie
"Aktyw forum Sprawdź swoje punkty i wymień je na nagrody"
i nie zwracałem uwagi na "cenę" punktową pakietu - widziałem, że jest wyższa niż jeden egzemplarz, ale nie analizowałem proporcji - dopóki nie przyszła ochota z takiego pakietu skorzystać ...

A może Redakcja ma w tym jakiś cel, nie zauważany przez zwykłego forumowicza Edytowano przez stach (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Dziękuję za paczuszkę - album Magdy Umer jest kosmiczny ... ale... nie dostałem MT nr 2/15, tylko 3/15
To poniekąd dobrze, bo o ten numer nie będę Redakcji zawracał głowy, ale będę odczuwał bezdenny brak numeru, który zamawiałem , a na zestawieniu dostępnych nagród jest jeszcze 10 dostępnych egzemplarzy. Jutro rano wyślę prośbę o dosłanie tego numeru MT.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...