Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

Cytat

To właśnie 2 dni temu zrobiłam...
ale...
jeszcze mi nie wzieło za zamówienie żadnych punktów,ani też na mejla nic ,żadne potwierdzenie nie przyszło,że zamówienie zostało przyjęte,czy coś takiego...



Jak Ci nie wzięło to się ciesz i kupuj dalej .



No ja z czystej ciekawości po twoim poście zamówiłem wysłałem maila no i odjęło mi 10 punktów po godzinie czy dwóch teraz tylko czekać na prasę icon_smile.gif
Link do komentarza
A ja mam pytanie o listę dostępnych gazet. Jest gdzieś coś takiego? Czy można zamówić tylko te 3 egzemplarze, które się wyświetlają - z miesiąca marca? Czy można zamawiać numery archiwalne?
Niech się odezwie redakcja icon_smile.gif
stokrotka.35 masz 20,33 punktów a ja gdzieś trafiłam na dopisek, że wysyłka kosztuje 15 pkt., czyli żeby zamówić 1 egz. trzeba mieć min. 25 pkt icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A ja mam pytanie o listę dostępnych gazet. Jest gdzieś coś takiego? Czy można zamówić tylko te 3 egzemplarze, które się wyświetlają - z miesiąca marca? Czy można zamawiać numery archiwalne?
Niech się odezwie redakcja icon_smile.gif


Wznawiam prośbę do Redakcji o regulamin, zasady, listę gazet, max wielkość zamówienia, itp. icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Zeby zamówić nagrodę to wystarczy mieć odpowiednią ilośc punktów i wysłać im do redakcji e-maila ?
Dostał już ktoś gazetkę?


Tak, wystarczy mieć odpowiednią ilość punktów i podać którą nagrodę/nagrody się wybiera.

Cytat

A ja mam pytanie o listę dostępnych gazet. Jest gdzieś coś takiego? Czy można zamówić tylko te 3 egzemplarze, które się wyświetlają - z miesiąca marca? Czy można zamawiać numery archiwalne?
Niech się odezwie redakcja icon_smile.gif
stokrotka.35 masz 20,33 punktów a ja gdzieś trafiłam na dopisek, że wysyłka kosztuje 15 pkt., czyli żeby zamówić 1 egz. trzeba mieć min. 25 pkt icon_smile.gif


Nie ma ograniczeń ilościowych (dotyczy gazet), ale są czasowe, co jest widoczne obok okładki. Ilości punktów też są umieszczone pod okładką. Mówimy o stronie z punktami do Aktywu Forum https://forum.budujemydom.pl/index.php?act=...w&do=punkty

Można zamawiać nagrody widoczne na tej stronie, a więc nie wysyłam numerów archiwalnych.

W tym tygodniu pojawią się płyty CD jako nagrody i ich ilość będzie ograniczona i na bieżąco aktualizowana na stronie, którą podałem powyżej.

Nagrody wysyłam następnego dnia roboczego po otrzymaniu zamówienia.

Cytat

Wznawiam prośbę do Redakcji o regulamin, zasady, listę gazet, max wielkość zamówienia, itp. icon_smile.gif


Nie będziemy tworzyć oddzielnej strony z regulaminem. Zapraszam do pytania na forum, a postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Administrator Forum.BudujemyDom.pl
forum@budujemydom.pl
Link do komentarza
Cytat

Rozumiem, że na chwilę obecną można zamówić wyłącznie te 3 egzemplarze. O numerach archiwalnych nie ma mowy? icon_sad.gif


Oto odpowiedź, którą zamieściłem wcześniej:
Cytat

Można zamawiać nagrody widoczne na tej stronie, a więc nie wysyłam numerów archiwalnych.



Cytat

witam mam takie pytanie do redakcji czy można gdzieś przejrzeć te gazety żeby zdecydować którą zamówić i druga rzecz to taka dostałem kubek i gazetę bardzo dziękuje ale to nie sprawiedliwe kubek był mój a żona mi go zabrała pozdrawiam


Każdą z wymienionych nagród można obejrzeć w salonach prasowych i kioskach.

Cytat

Dziękuję za informacje,
A jest możliwopść sprawdzenia historii punktów i zrealizowanych zamówień?>


Można wysłać maila z pytaniem na forum@budujemydom.pl, ale myślę, że będzie Pani pamiętała jakie nagrody otrzymała.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

PRASA DOTARŁA !!!!! Mega szybko !!!!
Wyrazy szacunku - RESPECT icon_smile.gif
Teraz zbieram na kubek icon_smile.gif
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję - właśnie z przyjemnością czytam Budujemy Dom icon_smile.gif
Norbert



Ja zamówiłam w poniedziałek i nic jeszcze do mnie nie doszło...
listonosz dziś listy przyniósł ,ale żadnego czasopisma...
Pocztą te przesyłki przychodzą?

Adres dobry podałam
Link do komentarza
Cytat

Mam nadzieję,że program "Aktyw Forum" i to całe zbieranie punktów nie przerodzi tego Forum w kupę postów bez sensu(w celu nabijania punktów) icon_rolleyes.gif


Niedługo trzeba było czekać icon_biggrin.gif
Ile nowych osób dołączyło do forum icon_biggrin.gif
Ileż nowych tematów niezwiązanych z budowaniem i urządzaniem domu icon_biggrin.gif

... https://budujemydom.pl zaczyna być powszechnym komunikatorem icon_wink.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Część z nich to "starzy wyjadacze" z innych forów budowlanych. Przyda się trochę "świeżej krwi" icon_smile.gif .
Ale na niektórych Forum może szybko zbankrutować icon_lol.gif .


No wiesz Ty też jesteś "starym wyjadaczem" z jednego z "innych" forów icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Część z nich to "starzy wyjadacze" z innych forów budowlanych. Przyda się trochę "świeżej krwi" icon_smile.gif .
Ale na niektórych Forum może szybko zbankrutować icon_lol.gif .



bez bicia przyznaję .... jestem w czołówce osób o których piszesz ....
dużo piszę , dużo gadam ..... często nie na tematy budowlane tylko z przyjaciółmi forumowymi ..... o pierdołach ...
dlatego od razu się tu zgłaszam , żeby sie usprawiedliwić ....
nie nabijam postów dla nagród .... nabijam , bo ja gaduła jestem z natury ..... icon_biggrin.gif
więc te 20- 30 wpisów dziennie to u mnie norma jest .... na FM mam 15.500 wpisów przez 4 lata bytności ...
dlatego od razu poprosiłam Redakcję o wyłączenie działu Hyde Park z licznikowania ...
co zrobi Redakcja - Jej wybór icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

gaweł chyba tutaj też nie jesteśmy mile widziani co?icon_smile.gif

Zaraz każdy dostanie bana za głupoty nie wnoszące nic na forum icon_smile.gif


Eee... Myślę, ze tak źle nie będzie. W końcu forum jest po to, żeby trochę pogadać, a temat... Jedni o pustakach, drudzy o dzieciakach, a jeszcze inni o czymkolwiek. Kontakt międzyludzki się liczy icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość stach
Dostałem dzisiaj przesyłkę od Budujemy Dom, a właściwie dwie przesyłki: zamówiłem Czas na wnętrze, a następnego dnia postanowiłem jeszcze zamówić sobie Budujemy Dom...
Co dostałem? W jednej kopercie Budujemy Dom, a w drugiej, no co??? tak, ten sam numer magazynu Budujemy Dom!!! tyle że z płytą Czas na wnętrze icon_eek.gif
A ja myślałem, że "Czas na wnętrze" to magazyn wnętrzarski icon_confused.gif
Pewnie dla mnie zabrakło już tego Czasu icon_sad.gif
Link do komentarza
A ja na swoję przesyłke dalej czekam ,zamówiłam gazetkę jedną 19 marca,drugie zamówienie złożyłam coś koło 23 - 24 marca ...
Po 1-szym zamówieniu wysłałam e-mail i taką dostałam od redakcji odpowiedź :

Witam,

Śpieszę z wyjaśnieniem, dlaczego nie zobaczyła Pani informacji o odjętych punktów od razu po złożeniu zamówienia. Zamówienie wysłała Pani w piątkowy wieczór, wysyłkę jak i odejmowaniem punktów zajmuję się osobiście,(w weekend nie pracuję). Dodatkowo w poniedziałek miałem urlop.


Może dzisiaj coś nadejdzie icon_confused.gif??:

Link do komentarza
Cytat

Dostałem dzisiaj przesyłkę od Budujemy Dom, a właściwie dwie przesyłki: zamówiłem Czas na wnętrze, a następnego dnia postanowiłem jeszcze zamówić sobie Budujemy Dom...
Co dostałem? W jednej kopercie Budujemy Dom, a w drugiej, no co??? tak, ten sam numer magazynu Budujemy Dom!!! tyle że z płytą Czas na wnętrze icon_eek.gif
A ja myślałem, że "Czas na wnętrze" to magazyn wnętrzarski icon_confused.gif
Pewnie dla mnie zabrakło już tego Czasu icon_sad.gif


Witam,
Najwyraźniej się pomyliłem. Dziś wyślę do Pana Czas na Wnętrze.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Ja też miałem pecha dostałem płytę ale po rozpakowaniu okazało się że uszkodzoną icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

pewno jedna Pani będzie się z tego cieszyć icon_sad.gif




Wiem że to do mnie
ale....
ja wyznaję zasade " nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"

i nie cieszę sie z czyjejś porażki,przykrości,niepowodzenia czy nieszczęścia
to jest wbrew moim zasadom czy to wyznawanych w pracy ( szpital)czy w domu ( kura domowa) icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...