Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

Cytat

Boszszsszzz.... zobaczyłam to:

RON MAIDEN - Live After Death
120 pkt
Płyta zespołu Iron Maiden - Live After Death.
Dostępnych jeszcze:
4 szt.



wiedziałam, że kiedyś będę płakać ..... że się wypisałam .... icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_rolleyes.gif


Mogę Ci pożyczyć 95 punktów, oddasz kiedyś, jak będziesz miała icon_biggrin.gif
Załatw tylko z administracją icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Wracając do tematu płyty, która będzie kolejną nagrodą - wygrała "Depeche Mode - Sounds Of The Universe"


Bardzo fajna inicjatywa z tym głosowaniem. Mam nadzieję, że stanie się ona tradycją, bp płytki, które są dostępne jakoś słabo schodzą icon_sad.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Cieszę się... Ślubny stwierdził, że duży i pojemny i poręczny i nie mam już kubeczka - do pracy sobie wziął małżonki o zawłaszczeniu owym nie informując icon_evil.gif



Także z niecierpliwością czekam na nową serię icon_smile.gif
Pozdrawiam serdecznie:)



Ja też czekam z niecierpliwością icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Przyszłam się czymś podzielić.
Kiedy zamówiłam płyty "DISCO" .... miały być na prezent dla mojej młodszej córy . No ale nie miałam okazji go do tej pory wręczyć . Zabrałam więc płyty na parapetówkę do coolibraa - jako awaryjne w razie braku innej muzyki.
No i tak się złożyło, że rozpakowaliśmy te płyty ..... już od pierwszego kawałka wszyscy wiedzieliśmy , że to jest to przy czym ludziska bawią się najlepiej .... icon_biggrin.gif
Rewelacyjny zbiór najlepszych kawałków tanecznych na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu nawet lat .... jednym słowem - REWELACJA !!!!!!!!! - choć i to słowo nie oddaje pełni przeżyć icon_biggrin.gif
Oczywistym jest , że muzykę na afterparty pozlotowe mamy już zapewnioną .... icon_mrgreen.gif
Jeszcze raz dziękuję Redakcji za płyty icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

Przyszłam się czymś podzielić.
Kiedy zamówiłam płyty "DISCO" .... miały być na prezent dla mojej młodszej córy . No ale nie miałam okazji go do tej pory wręczyć . Zabrałam więc płyty na parapetówkę do coolibraa - jako awaryjne w razie braku innej muzyki.
No i tak się złożyło, że rozpakowaliśmy te płyty ..... już od pierwszego kawałka wszyscy wiedzieliśmy , że to jest to przy czym ludziska bawią się najlepiej .... icon_biggrin.gif
Rewelacyjny zbiór najlepszych kawałków tanecznych na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu nawet lat .... jednym słowem - REWELACJA !!!!!!!!! - choć i to słowo nie oddaje pełni przeżyć icon_biggrin.gif
Oczywistym jest , że muzykę na afterparty pozlotowe mamy już zapewnioną .... icon_mrgreen.gif
Jeszcze raz dziękuję Redakcji za płyty icon_biggrin.gif



I moje pytanie czy nie znalazła by się jeszcze jedna taka pozycja tego wydania bo naprawdę biję się w głowę że tego sobie nie wybrałem icon_sad.gif

A tak mi w moim fachu te kawałki by się przydały chlip icon_wink.gif
Link do komentarza
A ja mam takie pytanko do Redakcji. Czy możliwe jest aby i przy płytach była podana data "dostępna w terminie"? Wtedy można sobie gromadzić punkty i zamawiać większą liczbę sztuk za jedną przesyłką - wtedy Redakcja ponosi niższe koszty wysyłki (chyba, że to nie problem). Ostatnim razem miałam już na Sarę Brightman i "oszczędzałam" punkty dalej... aż tu wchodzę któregoś dnia i cudownej Sary nie ma, mimo, że nie cieszyła się popularnością icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

I moje pytanie czy nie znalazła by się jeszcze jedna taka pozycja tego wydania bo naprawdę biję się w głowę że tego sobie nie wybrałem icon_sad.gif

A tak mi w moim fachu te kawałki by się przydały chlip icon_wink.gif


Jeśli będę miał taką możliwość to płyta "The Best Ever... Dico" wróci do zestawu nagród.


Cytat

A ja mam takie pytanko do Redakcji. Czy możliwe jest aby i przy płytach była podana data "dostępna w terminie"? Wtedy można sobie gromadzić punkty i zamawiać większą liczbę sztuk za jedną przesyłką - wtedy Redakcja ponosi niższe koszty wysyłki (chyba, że to nie problem). Ostatnim razem miałam już na Sarę Brightman i "oszczędzałam" punkty dalej... aż tu wchodzę któregoś dnia i cudownej Sary nie ma, mimo, że nie cieszyła się popularnością icon_sad.gif


Wyznacznikiem jest nadal ilość płyt w naszym magazynie. Zestaw płyt odświeżyłem, bo jak sama Pani powiedziała "nie cieszyła się popularnością" icon_smile.gif

Jeżeli nadal ma Pani ochotę zamówić Sarah Brightman proszę o maila z taką informacją (muszę mieć potwierdzenie) i ją wyślę za 120 punktów.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

A gdyby w puli nagród za punkty z aktywu forum redakcja dołożyła jeszcze jakieś koszulki,czy czapki "bejsbolówki",a nawet długopisy bądź kalendarzyki z logo budujemy dom

Tak w ramach promowania pisma ...
Coś jakby "mobilna reklama" icon_smile.gif




Wszyscy co byli na zlocie już to posiadają ale pomysł dobry. Ja bym nazwał to pakiet "Suwenirów Częstochowskich" 120 pkt icon_wink.gif

Link do komentarza
Cytat

honor też ma swoje granice ..... czy mogę prosić o wpisanie z powrotem na listę aktywu ?
jeśli tak, to oświadczam że jeśli ktoś mi sprzątnie płytę Iron Maiden zanim nazbieram punkty to niech ma świadomość, że zęby trzy razy nie rosną .... icon_razz.gif


Pani życzenie jest dla mnie rozkazem. Konto jest w nienaruszonym stanie, czyli takim jakby w ogóle Pani się z niego nie wypisywała.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...