Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

Cytat

Witam,
Najwyraźniej się pomyliłem. Dziś wyślę do Pana Czas na Wnętrze.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik


Proszę o informację gdzie mam przesłać ten "nadmiarowy" numer Budujemy Dom. Pewnie komuś jeszcze się przyda, bo jest ciekawy i pouczający, jak zresztą wszystkie numery - każdy znajdzie coś dla siebie icon_biggrin.gif
Dobrych i spokojnych Świąt życzę Redakcji i forumowiczom icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Rzeczywiście znacząco wzrosła liczba postów. Jeszcze miesiąc temu używając opcji "zobacz nowe posty" (raz dziennie) wyświetlały się dwie strony a teraz jest ich pięć albo więcej. A do tego doszedł wyścig po nagrody (ich dostępność spadła). Jestem ciekaw czy to wszystko wpłynie na jakość forum...
Link do komentarza
Cytat

Rzeczywiście znacząco wzrosła liczba postów. Jeszcze miesiąc temu używając opcji "zobacz nowe posty" (raz dziennie) wyświetlały się dwie strony a teraz jest ich pięć albo więcej. A do tego doszedł wyścig po nagrody (ich dostępność spadła). Jestem ciekaw czy to wszystko wpłynie na jakość forum...





Zauważ że miesiąc temu była marna ilość userów na tym forum aktywnych. Przeglądnij statystyki ilości osób na forum obecnie zalogowanych odwiedzających itp. i ilości postów napisanych na tematy budowlane a nie skupiaj się na tych poza budowlanymi.
Link do komentarza
Cytat

Rzeczywiście znacząco wzrosła liczba postów. Jeszcze miesiąc temu używając opcji "zobacz nowe posty" (raz dziennie) wyświetlały się dwie strony a teraz jest ich pięć albo więcej. A do tego doszedł wyścig po nagrody (ich dostępność spadła). Jestem ciekaw czy to wszystko wpłynie na jakość forum...



I cały czas o to mi chodzi,że było forum budowlane,gdzie było masę fajnych rzeczy do poczytania i prześledzenia rzeczowej i rozsądnej lektury, a stało sie teraz forum pierdułkowym,gdzie większość za przeproszeniem "piepszy" co mi ślina na język przyniosła i jeszcze napusza sie,że przecież wolno
Link do komentarza
Cytat

I cały czas o to mi chodzi,że było forum budowlane,gdzie było masę fajnych rzeczy do poczytania i prześledzenia rzeczowej i rozsądnej lektury, a stało sie teraz forum pierdułkowym,gdzie większość za przeproszeniem "piepszy" co mi ślina na język przyniosła i jeszcze napusza sie,że przecież wolno



Napuszyło to się to ustrojstwo w twoim awatarku...

A te fajne rzeczy to poznikały? Bo nei wiem o co ci kaman?

Najwięcej niepotrzebnych postów jest właśnie pisanych z twojej przyczyny jak widać.

Na multum ludzi na forum jesteś Ty i parę innych którym nie pasuje to co tu jest. Można policzyć na palcach u jednej ręki więc nie mamy o czym rozmawiać icon_smile.gif

Jak ci nie pasuję czytanie postów nie związanych z budową to ich nie czytaj i będziesz miała po problemie. Amen
Link do komentarza
Cytat

I cały czas o to mi chodzi,że było forum budowlane,gdzie było masę fajnych rzeczy do poczytania i prześledzenia rzeczowej i rozsądnej lektury, a stało sie teraz forum pierdułkowym,gdzie większość za przeproszeniem "piepszy" co mi ślina na język przyniosła i jeszcze napusza sie,że przecież wolno



pieprzy sie pisze przez rz ... to tak odnośnie tej mądrości ... życiowej ... icon_wink.gif

forum budowlane jest nadal ... wzbogaciło sie ostatnio o kilkudziesięciu użytkowników którzy dzielą się wiedzą w tematycznych działach ..... ale też lubią sobie porozmawiać ze soba bo sie wzajemnie cenią, lubią , znają ... i od tego jest hyde park .... nie bawi Cie rozmawianie o życiu i sprawach codziennych- to nie zaglądaj ... i nie wypominaj więcej .... bo stałaś się ostatnio nieco monotematyczna w tej swojej zawziętości ...
Link do komentarza
Cytat

a stało sie teraz forum pierdułkowym,gdzie większość za przeproszeniem "piepszy" co mi ślina na język przyniosła



A to już Szanowna stokrotka.35 powinna wnieść skargę do Administratora, skoro nie jest to tematycznie związane z danym tematem, danego działu - dopowiem, że można się powołać na § 2.6. Regulaminu FB

Jak zdążyłem zauważyć, nie ma tu (na FB) Moderatora, tak więc – droga otwarta przed stokrotka.35

I dla przypomnienia uniwersalne:
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem!" icon_biggrin.gif
Link do komentarza
LOL, ktos tu szuka dziury w calym i sam powoduje zamieszanie i pyskowki. Sa konkretne tematy w ktorych duzo sie dzieje i bardzo dobrze, sa tez w ktorych sie "pieprzy" o wszystkim i o niczym i dobrze. Jak komus to nie pasuje to nie musi tego czytac, wszystko jest zgodze z zalozeniem Redakcji, wiec w czym problem?
Link do komentarza
Tak dla jasności:

Cytat

pieprzyć (język polski) - czasownik przechodni, aspekt niedokonany
(1.1) dodawać pieprzu do jedzenia
(1.2) pot. mówić bzdury, kłamać
(1.3) pot. pogardzać kimś/czymś, lekceważyć kogoś
(1.4) wulg. uprawiać seks



Ponieważ zdecydowanie stokrotka.35 odrzuciła wolę zastosowania 1.1. zostają trzy pozostałe możliwości, no może tylko dwie, bo „bzykania” chyba na myśli nie miała. icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

Proszę o wykreślenie mnie z listy promocyjnej aktywu forum....
Zgłaszałam na priv Redakcji ale coś się dzieje z forum lub z moim profilem , bo mi wcina wpisy ... a i priv też....

Widzę, że się uniosłaś honorem.
Z redakcją możesz skontaktować się w ten sam sposób jak przy zamawianiu nagród.
Link do komentarza
Cytat

Proszę o wykreślenie mnie z listy promocyjnej aktywu forum....


Witam, Pani życzenie jest dla mnie rozkazem icon_smile.gif
Cytat

Zgłaszałam na priv Redakcji ale coś się dzieje z forum lub z moim profilem , bo mi wcina wpisy ... a i priv też....



Wczoraj informatyk coś mieszał. Dziś już nie powinno być problemu.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...