Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

Dziękuję za przesyłkę. Wyposażyłem się już w całkiem niezły warsztat elektroniczny.
Gdyby Redakcja rozszerzyła zakres, to tam powyżej limitu i poza listą też są niezwykle intrygujące urządzenia.
Po cóż mają zalegać w magazynie, skoro można by je z pożytkiem wymieniać za punkty? icon_cool.gif

Ba! Tam są skarby. Nie tylko dla hobbystów.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość mhtyl
Jeżeli można to chciałem przypomnieć Szanownej Redakcji, ze jakiś zastój się zrobił.
Może Redakcja załatwi nowy pakiet gazetek/poradników tematycznych, było by co poczytać na urlopie
Link do komentarza
Cytat

Jeżeli można to chciałem przypomnieć Szanownej Redakcji, ze jakiś zastój się zrobił.
Może Redakcja załatwi nowy pakiet gazetek/poradników tematycznych, było by co poczytać na urlopie


trzeba było na Zlot letni przybyć, dostałbyś taki pakiet, że wakacji zabraknie żeby wszystko przeczytać.
Ja jestem dopiero w połowie icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

trzeba było na Zlot letni przybyć, dostałbyś taki pakiet, że wakacji zabraknie żeby wszystko przeczytać.
Ja jestem dopiero w połowie icon_smile.gif


To podeślij mi tą połowę co już przeczytałeś icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Jeżeli można to chciałem przypomnieć Szanownej Redakcji, ze jakiś zastój się zrobił.
Może Redakcja załatwi nowy pakiet gazetek/poradników tematycznych, było by co poczytać na urlopie


Od dziś dostępne są pakiety archiwalnych pism do poczytania podczas wakacji icon_smile.gif
Polecam: https://forum.budujemydom.pl/?act=aktyw&do=punkty
Zapraszam również do zapisywania się do Aktywu Forum: https://forum.budujemydom.pl/?act=aktyw
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Pytanie mam do Redaktora w związku z nagrodami. Zmienił się plik z ofertą AVT-kitów dostępnych w zamian za punkty. Czy teraz jest tak, że można brać wszystko, byle trzymać się granicy 240pkt-ów? na to wychodzi, albowiem link odsyła prosto do sklepu. icon_biggrin.gif Byłoby wspaniale.


Przecież pisze:
koszt AVT-Kit w sklepie => pobrane punkty
do 15 zł => 30
od 16 do 30 zł => 60
od 31 do 60 zł => 120
od 61 do 80 zł => 240

Chyba cały czas tak było?
Link do komentarza
Cytat

...Chyba cały czas tak było?


Otóż właśnie tak było do wczoraj... Pod linkiem który tam jest dotychczas była tabelka, a w niej różne rzeczy, różniste sposród których można było brać nagrody. W sklepie było więcej, nawet w zakresie osiągalnym punktów, ale jako że poza tabelką, więc niedostępne.
Obecnie jest link do The best of.
Tak więc myślę sobie, że jest to zmiana. Pytanie, czy to nas ogranicza, czy daje nowe swobody obywatelskie, i ja na ten przykład jeszcze nie wiem. Albo czegoś nie wiem, nie rozumiem. Tak może być.

A sprawa jest napięta, bo zacząłem sobie przeglądać i kompletować...
Link do komentarza
Cytat

Otóż właśnie tak było do wczoraj... Pod linkiem który tam jest dotychczas była tabelka, a w niej różne rzeczy, różniste sposród których można było brać nagrody. W sklepie było więcej, nawet w zakresie osiągalnym punktów, ale jako że poza tabelką, więc niedostępne.
Obecnie jest link do The best of.
Tak więc myślę sobie, że jest to zmiana. Pytanie, czy to nas ogranicza, czy daje nowe swobody obywatelskie, i ja na ten przykład jeszcze nie wiem. Albo czegoś nie wiem, nie rozumiem. Tak może być.

A sprawa jest napięta, bo zacząłem sobie przeglądać i kompletować...


Dziękuję za zwrócenie uwagi. Podmieniłem link na właściwy. Generalnie można zamawiać zestawy AVT do montażu, które znajdują się na stronie https://sklep.avt.pl/category/kity-avt/1/sh...sc/163?filter=1

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

Generalnie można (...)


Dziękuję za informację.
A czy istnieje szansa, że zostanie poszerzony przelicznik puntów na złotówki?
I czy istnieje szansa, że na przykład inny dział stanie się dostępny, zachowując istniejący przelicznik punktów?

Bowiem...

Jest kilka takich niesamowitych urządzeń na tej lekko wyższej półce, ale to tak niesamowitych, jak na przykład
dobowy rejestrator temperatury AVT5352, który pokazuje wykres graficzny rozkładu temperatury w czasie, a wykracza tuż-tuż za granicę. Normalnie o włos.
Z moich obserwacji wynika, że wiele osób samodzielnie dłubiących przy domowej automatyce wykłada się na takich graficznych sprawach.
Gdyby poszerzyć kurs waluty złotowej względem punktów, tak na przykład do 110zł, sądzę, że korzyść byłaby trójstronna: użytkownicy / ruch na forum, przewietrzenie magazynu.


Zastanawiam się również nad tym, że gdyby Redakcja udostępniła w zamian za punkty dział Podzespoły, to wielu, ach, jakże wielu domowych druciarzy uzyskałoby dostęp do podzespołów, do których bardzo często odwołują się opisy w zestawach do samodzielnego montażu. Wymieniając punkty na zestawy i peryferia moglibyśmy wzbogacić możliwości i funkcjonalność tych urządzeń. W dziale Podzespoły są na przykład obudowy, które przecież decydują o estetycznym i bezpiecznym działaniu własnoręcznie zbudowanych urządzeń. Jest tam też wiele miniurządzeń pozwalających na bieżący serwis - wymianę termików, czujników gazu, są czujniki temperatury, silniczki krokowe. Połączeni tych dwóch działów daje możliwość budowania przepustnic, sterowanie wentylacją i nadmuchem.
Sądzę też, że wielu osobom same obudowy mogłyby się wydać nagle niezwykle potrzebne, tylko dzięki temu, że stałyby się dostępne w zamian za punkty.

Pozdrowienia z deszczu
PeZet
Link do komentarza
Cytat

Dziękuję za informację.
A czy istnieje szansa, że zostanie poszerzony przelicznik puntów na złotówki?
I czy istnieje szansa, że na przykład inny dział stanie się dostępny, zachowując istniejący przelicznik punktów?

Bowiem...

Jest kilka takich niesamowitych urządzeń na tej lekko wyższej półce, ale to tak niesamowitych, jak na przykład
dobowy rejestrator temperatury AVT5352, który pokazuje wykres graficzny rozkładu temperatury w czasie, a wykracza tuż-tuż za granicę. Normalnie o włos.
Z moich obserwacji wynika, że wiele osób samodzielnie dłubiących przy domowej automatyce wykłada się na takich graficznych sprawach.
Gdyby poszerzyć kurs waluty złotowej względem punktów, tak na przykład do 110zł, sądzę, że korzyść byłaby trójstronna: użytkownicy / ruch na forum, przewietrzenie magazynu.


Zastanawiam się również nad tym, że gdyby Redakcja udostępniła w zamian za punkty dział Podzespoły, to wielu, ach, jakże wielu domowych druciarzy uzyskałoby dostęp do podzespołów, do których bardzo często odwołują się opisy w zestawach do samodzielnego montażu. Wymieniając punkty na zestawy i peryferia moglibyśmy wzbogacić możliwości i funkcjonalność tych urządzeń. W dziale Podzespoły są na przykład obudowy, które przecież decydują o estetycznym i bezpiecznym działaniu własnoręcznie zbudowanych urządzeń. Jest tam też wiele miniurządzeń pozwalających na bieżący serwis - wymianę termików, czujników gazu, są czujniki temperatury, silniczki krokowe. Połączeni tych dwóch działów daje możliwość budowania przepustnic, sterowanie wentylacją i nadmuchem.
Sądzę też, że wielu osobom same obudowy mogłyby się wydać nagle niezwykle potrzebne, tylko dzięki temu, że stałyby się dostępne w zamian za punkty.

Pozdrowienia z deszczu
PeZet


Możesz zamawiać droższe rzeczy, ale wycena będzie indywidualna. Wyślij zapotrzebowanie i będziemy negocjować icon_smile.gif
Co do podzespołów, to niestety nie mogę ich udostępnić.

Pozdrawiam
Marcin

P.S. U nas też pada icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Serdecznie dziękuje Redakcji za miłą niespodziankę z Letki. icon_biggrin.gif
Dzisiaj do mnie dotarła, jedynie co muszę odwiedzić szklarza bo szybka w transporcie się zbiła ni i przydałaby się nowa szybka icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...

Dziękuję Redaktorowi za przesyłkę. Dotarła. I bardzo dziękuję za gratis - Nie wiedziałem, że młody technik jest wydawany przez AVT! To już wiem na co będę wykorzystywał punkty. Toż MT to pismo nad pisma najważniejsze - kiedyś kolekcjonowałem! A na okładce z tyłu była zawsze jakaś supermaszyna. Motocykl.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...