Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

Cytat

doczekaliśmy się icon_smile.gif
Paka wysłana 13-go. Czas który potrzebowała na przebycie z stolicy to 8 dni. Dramat!!!



miałeś szczęście ..... moja przesyłka ( nie związana z forum) która została wysłana do mnie 12 lipca z miasta oddalonego ode mnie o 60km - zaginęła .... były tam bardzo ważne dokumenty .... icon_sad.gif
nie wiem co się dzieje ostatnio z pocztą .... ale to co się dzieje od jakiegoś czasu woła o pomstę do nieba ..... icon_evil.gif
rozważam korzystanie w firmie z "In post" .... ceny konkurencyjne , z jakością dostaw też ponoć nie najgorzej ....
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

uszkodzona? Wow, co im się ciuchcia rozwaliła że wszystkie rozwalone? A ile dokładnie szła od daty stempla?



piszac uszkodzona, miałem na mysli opakowanie. Zawartość była w porządku icon_smile.gif
wysłane 12.07, przyszło 20.07
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

To najbardziej pikantna rzecz/płyta jaką znalazłem icon_smile.gif

https://forum.budujemydom.pl/index.php?act=...w&do=punkty

Pozdrawiam
Marcin



Panie Marcinie ..... strzał w dychę ..... icon_wink.gif
Dziś płyta dotarła .... a ja siedzę i słucham jej po raz drugi .....
Oczywiście znałam kilka kawałków z tej płyty (choćby z Antyradia którego nałogowo słucham czy youtube) ... ale nie miałam okazji przesłuchać nigdy całej .... dziękuję za umożliwienie ..... icon_smile.gif
Płyta rewelacja .... nowy wokal nadaje inne brzmienie ..... słuchawki na full i ..... po prostu cenka opada .... icon_biggrin.gif
Fani ostrzejszego brzmienia nie będą zawiedzeni ..... polecam z czystym sumieniem upup.gif


Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Czy jeszcze pojawi się ta płytka Moby'ego w nagrodach?????Bo ja nie zdąże...... icon_cry.gif

Kurczę-a może ktoś mi kopsnie 26pkt???? icon_wink.gif



jeśli Redakcja się zgodzi .... i da się to technicznie zrobić .... to ja oświadczam, iż daje Ci w prezencie te 26 punktów .... i pisze teraz całkiem serio .... co się mnie rzadko zdarza ... icon_smile.gif
droga Redakcjo ... da się? icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Czy jeszcze pojawi się ta płytka Moby'ego w nagrodach?????Bo ja nie zdąże...... icon_cry.gif

Kurczę-a może ktoś mi kopsnie 26pkt???? icon_wink.gif


Będę Pani kibicował. To tylko 26 punktów icon_smile.gif

Cytat

jeśli Redakcja się zgodzi .... i da się to technicznie zrobić .... to ja oświadczam, iż daje Ci w prezencie te 26 punktów .... i pisze teraz całkiem serio .... co się mnie rzadko zdarza ... icon_smile.gif
droga Redakcjo ... da się? icon_smile.gif


Nie da się.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

jeśli Redakcja się zgodzi .... i da się to technicznie zrobić .... to ja oświadczam, iż daje Ci w prezencie te 26 punktów .... i pisze teraz całkiem serio .... co się mnie rzadko zdarza ... icon_smile.gif
droga Redakcjo ... da się? icon_smile.gif



Daga-Tyś to Złota Kobitka jesteś-dzięęęęęęki za szczere chęci icon_biggrin.gif No trudno...jak się nie da icon_wink.gif

Cytat

Będę Pani kibicował. To tylko 26 punktów icon_smile.gif


(..)
Pozdrawiam
Marcin



Łooo!To płytka znknie zanim się obejżę icon_sad.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...