Skocz do zawartości

nagrody z aktywu forum...


Recommended Posts

Cytat

Z nieśmiałym zapytaniem.
Nie jestem łowcą nagród, ale ta koszulka tak kusi.
Czy można zatem, tylko „naklikać” na koszulkę i się wycofać?



Ty se uważaj, bo dla Rosjan "naklikać" oznacza... urżnąć się, a "naklikać na koszulkę" to... (nie mogę napisać ze względów estetycznych) icon_biggrin.gif

PS. Tak naprawdę to "naklukać", ale co tam icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Dotarła płyta Iron Maiden ....
Kilka słów .... chyba najbardziej lajtowa płyta Ironów icon_wink.gif .... wokal Dickinsona - na tej płycie akurat miejscami pozostawia wiele do życzenia- jednak sprawia , że w niektórych kawałkach poczułam znajome ciary na plecach ... icon_mrgreen.gif
no i plus za bonus .... bo to limitowana seria z dodatkową płytą DVD... o czym chyba nie stało w opisie ... icon_biggrin.gif

bardzo dziękuję za umożliwienie mi dodania płyty do kolekcji ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
U mnie gazety dotarły tez dużo później, ale widać było, że ktoś sprawdzał zawartość. Poczta pakowała przesyłkę 2 raz i dostałem kartkę z dwoma podpisami i pieczątką, że przesyłka była uszkodzona. Zawartość nienaruszona, ale koperta otwarta była. Kogoś kusiła duża paczka.

Dziękuje za gazety. Rodzina się przyłącza icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

icon_biggrin.gif wiem do czego zmierzasz dagga icon_smile.gif



hm .... a z kart też wróżysz? icon_razz.gif icon_biggrin.gif

Cytat

Ja jednak miałem na myśli to że kwiatuszek też jest z Podkarpacia icon_razz.gif



hm ... poczta polska ogólnie ostatnio daje ciała .... ja ze śląska ... z miasta oddalonego ode mnie o 60 km wysłano do mnie priorytetem poleconym ważną przesyłkę dnia 12.07.2010 ... do dziś echo .... ani przesyłki, ani awiza w skrzynce ... masakra jakaś... icon_confused.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...